July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@esem91 a powiedziałeś mu, że u nas to co najwyżej Mąka Basia?
4
@Safrani Tak, ja nawet jak z kimś rozmawiam, to mówię, żeby chwilę poczekał bo przechodzę. To nie boli. Jeden kierowca się zatrzyma, a inny będzie leciał po pijaku i zdmuchnie nas jak świeczkę. Więc skoro nie można ufać innym, to trzeba ufać sobie i dbać o siebie samemu.
4
@barcanawieki trzymajcie się mocno, mama jest młoda, na pewno z tym wygra!
1
@mmaciass ja biorę dawkę 30 tys. j. na tydzień, co daje prawie 4300 j. dziennie i mam na dobrym poziomie, a mam znajomą, która przy mniejszej dawce przedawkowała. Kwestia organizmu i innych czynników. No i warto też się badać i zdać się na kogoś kto zna się na temacie, a nie zobaczyć reklamę i stwierdzić, że potrzebuję.
3
@Eklerek trauma xdddd
5
@Eklerek do @Kessiego chyba jeszcze nie doszło pismo z Sądu, że ma wydłużony zakaz zbliżania się do mnie o kolejny rok xd
2
@mrboom Nie, ale dlatego, że sami uznali, że skoro mam opłaty za aplikację, które przy moim wynagrodzeniu są dość znaczące dla mojego budżetu, to wolą żebym sobie zaoszczędziła to, co zostanie.
0
@gumaz nie można się rozwieść, jeśli nie wyszło się za mąż (nie ożeniło) ;)
2
@mrboom temu nie zaprzeczam. Inaczej byłabym na potężnym minusie albo musieliby mi dokładać.
1
@Roobo ja na plusie, ale się musiałam narobić, bo nie mam mieszkania do opchnięcia (i oby jak najdłużej) xd
0
@Frimpong może nie kłamała, tylko zależy kto ma jaki sąsiedztwo xD
0
@Zoker hahaha bo ja dziewczyna z sąsiedztwa jestem przede wszystkim :D
1
@Zoker i to właśnie cały haczyk ;)
0
@clyde to fakt, niektórych kariery to jednorazowe strzały xD
0
@clyde zawsze może być gorzej, dołączają „nowi” użytkownicy xd
0
@clyde a gdzież? Po prostu wiem jak la rambla działa na mózg xd
6
@clyde za dużo La Rambli
1
@Czajka90 możesz też sobie założyć, to zwykła emotka naniesiona na zdjęcie :D
0
@Czajka90 @Kessie my się do żadnego Londynu z Pedrim nie wybieramy…
1
Dawać Tavalarze!!!
1
@Vegeta88 a widzisz taka ciekawostka :P
2
@Vegeta88 dobrze, to poprawię się: nierozerwalne za życia. Myślałam, że to w tym przypadku oczywiste.
A jeszcze jako ciekawostkę dodam, że według kodeksu kanonicznego, jeśli zabijesz swojego małżonka, bądź zlecisz komusz jego zabójstwo, by móc wziąć ślub z kimś innym, to jest to przeszkoda wykluczająca zawarcie małżeństwa sakramentalnego.
0
@ZuczekFCB1899 jutro zapomnę nazwy, ale tak.
6
@Vegeta88 tylko, że protestanci zdaje się, że nie uważają małżeństwa za sakrament, a Wujas Marek jako przykładny katolik (a przynajmniej na takiego się kreuje), powinien wiedzieć, że małżeństwo zawarte w obrządku katolickim jest sakramentalne i nierozerwalne. Jednak co obrządek, to różnica.
1
@esem91 troszku tak, ale jako pozytyw :P
2
@DragonxNF ja również z czytania książek, dlatego, że i tak mam bardzo mało czasu na nie, a muzyki słucham np. w pracy.
3
@reloaded dlaczego chcesz pić alkohol w sądzie???
0
@Vegeta88 ale obrządek protestancki, prawda?
2
@esem91 Może to przychodzi z wiekiem... bo ja mam wrażenie, że panowie w moim wieku, to im większy pustak, tym lepiej.
0
@Vegeta88 a w jakim wyznaniu masz ten rozwód?