July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani La Bamba życiem
1
@Safrani za dużo czasu spędzasz z @FcPortoFan1999
2
@NeroTFP1 mój kolega kiedyś pomylił dzika z psem, ale żeby tak wnuczkę z dzikiem, to nie słyszałam.
1
@mrboom hahaha brzmi to znajomo. Mieszkam z takimi ludźmi już dwadzieścia kilka lat ;)
1
@mrboom najgorzej. Jeszcze powiedz, że w szkole się nie lubiliście xd
0
@gumaz z liceum jak cię mogę, ale spotkać się z tymi ludźmi coraz trudniej, a z gimnazjum ewentualnie jak spotkam dwie osoby (siostry bliźniaczki, których nie odróżniam) gdzieś na mieście, to z nimi pogadam. Z nikim więcej.
2
@BorzyKrzys a on zapyta, czy to zaraźliwe xd
1
@Stagiryta to inna sprawa. Akurat pod tym względem ich obecna kadra jest wybitna.
0
@Kozinho. Dobra, cynamonek nie lubię. Albo inaczej, nie robią na mnie szału.
W makowcu wydłubuję.
13
Była żona Kaki rozwiodła się z nim bo był zbyt idealny…
Hola, hola! Taki idealny nie był. W końcu to madryciok.
2
@Roobo ale właściwie to gdzie wady?
0
@Kozinho. Wszystko, aby bez rodzynek
0
@Kozinho. Moje właśnie też niekoniecznie…
0
@Kozinho. Nieeeeeee
Coś czuję, że nie chcesz go zjeść, albo właśnie bardzo chcesz i chcesz mieć pretekst, że to dla mnie…
0
@Kozinho. Ooooooo *-*
Ciocia już biegnie :D
0
@Kozinho. Nie dzięki. Mam potrzebę na słodkie :P
13
@tomek8756 czy można go pozbawić obywatelstwa za pracę dla obcego państwa?
Wnoszę o zmianę w Konstytucji, która by to dopuszczała.
1
@Popitek12 to ja podobnie, z tym, że zamiast kurczaka - kurze białko, zamiast żurawiny - maliny i borówki, a zamiast makaronu - serek mascarpone. Ale te truskawki się zgadzają xd
0
@Eto'o9 R10 zjedź kilka postów niżej ;)
0
@lukaszbrk tylko Maćka Kota szkoda…
6
„Reprezentacja Olków Zniszczołów w dzisiejszej formie musiałaby oddać 14 skoków, żeby wyprzedzić Japonię”
~ Marcin Kuźbicki
No śmiech na sali… czy też bardziej śmiech na skoczni xd
0
@Criss18Barca chlip chlip :’(
3
@Czajka90 czyli już nie masz :(
3
@Czajka90 masz taki nad łóżkiem, co nie?
0
@Culer9002 ja też nie oglądałam, już wolałam oglądać pierwszą połowę meczu xd
Ale mogło tak być
0
@Starrk to jest żart. Zniszczoł na mamucie 138 m, kompromitacja jak nie wiem.
1
Niebo płacze nad kontuzją Pedrulka :D
0
@krycha2201 Myślałam, że uznał, że jest za dobry.
0
Co ten Domen odwalił???
1
@gumaz dlatego ja dzisiaj tylko meczyk, przynajmniej Pedriego na trybunach pokazali :P