1

@Safrani La Bamba życiem

1

@Safrani za dużo czasu spędzasz z @FcPortoFan1999

2

@NeroTFP1 mój kolega kiedyś pomylił dzika z psem, ale żeby tak wnuczkę z dzikiem, to nie słyszałam.

1

@mrboom hahaha brzmi to znajomo. Mieszkam z takimi ludźmi już dwadzieścia kilka lat ;)

1

@mrboom najgorzej. Jeszcze powiedz, że w szkole się nie lubiliście xd

0

@gumaz z liceum jak cię mogę, ale spotkać się z tymi ludźmi coraz trudniej, a z gimnazjum ewentualnie jak spotkam dwie osoby (siostry bliźniaczki, których nie odróżniam) gdzieś na mieście, to z nimi pogadam. Z nikim więcej.

2

@BorzyKrzys a on zapyta, czy to zaraźliwe xd

1

@Stagiryta to inna sprawa. Akurat pod tym względem ich obecna kadra jest wybitna.

0

@Kozinho. Dobra, cynamonek nie lubię. Albo inaczej, nie robią na mnie szału.
W makowcu wydłubuję.

13

Była żona Kaki rozwiodła się z nim bo był zbyt idealny…

Hola, hola! Taki idealny nie był. W końcu to madryciok.

2

@Roobo ale właściwie to gdzie wady?

0

@Kozinho. Wszystko, aby bez rodzynek

0

@Kozinho. Moje właśnie też niekoniecznie…

0

@Kozinho. Nieeeeeee

Coś czuję, że nie chcesz go zjeść, albo właśnie bardzo chcesz i chcesz mieć pretekst, że to dla mnie…

0

@Kozinho. Ooooooo *-*
Ciocia już biegnie :D

0

@Kozinho. Nie dzięki. Mam potrzebę na słodkie :P

13

@tomek8756 czy można go pozbawić obywatelstwa za pracę dla obcego państwa?
Wnoszę o zmianę w Konstytucji, która by to dopuszczała.

1

@Popitek12 to ja podobnie, z tym, że zamiast kurczaka - kurze białko, zamiast żurawiny - maliny i borówki, a zamiast makaronu - serek mascarpone. Ale te truskawki się zgadzają xd

0

@Eto'o9 R10 zjedź kilka postów niżej ;)

0

@lukaszbrk tylko Maćka Kota szkoda…

6

„Reprezentacja Olków Zniszczołów w dzisiejszej formie musiałaby oddać 14 skoków, żeby wyprzedzić Japonię”

~ Marcin Kuźbicki

No śmiech na sali… czy też bardziej śmiech na skoczni xd

0

@Criss18Barca chlip chlip :’(

3

@Czajka90 czyli już nie masz :(

3

@Czajka90 masz taki nad łóżkiem, co nie?

0

@Culer9002 ja też nie oglądałam, już wolałam oglądać pierwszą połowę meczu xd
Ale mogło tak być

0

@Starrk to jest żart. Zniszczoł na mamucie 138 m, kompromitacja jak nie wiem.

1

Niebo płacze nad kontuzją Pedrulka :D

0

@krycha2201 Myślałam, że uznał, że jest za dobry.

0

Co ten Domen odwalił???

1

@gumaz dlatego ja dzisiaj tylko meczyk, przynajmniej Pedriego na trybunach pokazali :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?