July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Myślałam, że coś wymyślisz kreatywnego
0
@FcPortoFan1999 ciekawe jak mnie byś nazwał xd
10
@sebasarna nie ma lepszej zemsty na byłej, niż szczęśliwe życie ^^
0
@FcPortoFan1999 albo nadawać własne
1
@mordini123 wiadomo, że to jest wszystko gadanie życzeniowe, bo z aktualną formą to z wejściem do drugiej serii mogą być problemy…
4
@mordini123 czyli Kamil już na pewno bez medalu
@Criss18Barca
0
@sebasarna jesteś jeszcze młody, będzie dobrze. Daj sobie teraz dobry czas dla samego siebie ;)
1
@Zoker tak, z tym, że ja to bym mogła faktycznie rozłożyć paczkę na tydzień czy dwa, ale reszta domowników niezbyt.
1
@Antimadridista_WR bo chwile ze mną są bezcenne (:
0
@sebasarna Mówisz tak teraz, ale jak poznasz inną, to Ci się zmieni. Każdy musi przez to przejść, żeby wyciągnąć z tego wnioski i być gotowym dla tej właściwiej osoby. Będzie dobrze!
8
@gumaz @Comentateiro ma więcej, ale nie jest Polakiem
1
@Kgorecki2500 przynajmniej ja mam spokój ;)
0
@Kobieras może pomylili Szymka z księdzem. I ten przemawia z ambony i ten przemawia z ambony (mównicy) xd
4
@Kgorecki2500 Szymek założył swój kościół?
1
@sebasarna niepopularna opinia: wszystko zależy od Ciebie i od tego, czy tak naprawdę chcesz o niej zapomnieć.
Moim zdaniem, im szybciej dasz swoim emocjom upust, tym szybciej to się stanie.
1
@Stinger_ w sumie racja. Ciekawe kto tam zawinił. Pewnie każdy po większym bądź mniejszym trochu.
4
@bartekvisca przez to, że nie było takich zim, to samorządy przeznaczyły budżet na inne cele.
1
@Criss18Barca dostanie flachę jak Morgi od Pietera.
Swoją drogą, skoro to nie było tak, że Domen sam zrzucił te narty, tylko zrobił to wolontariusz, pewnie niecelowo, to już mogli go dopuścić do tego skoku. Dla zwykłej, ludzkiej uczciwości.
4
@Safrani Suczkowianki?
0
@Criss18Barca jak śmiesz nazywać Francuzów ciemnogrodem? Przecież oni nie mogą być tacy głupi, by w to uwierzyć. Nie mogą, prawda?
1
@Szczygiel06 zima to czas, kiedy doceniam możliwość pracy zdalnej :P
6
@fumador fujarami i miękiszonami
2
@fumador TVP jak TVP, ale na Republikach i innych w Polsce24 będzie kabaret xd
1
@Kgorecki2500 jak Szymek grozi to…
5
@BorzyKrzys a nie powiedziałeś mu w końcu, że chorujesz na Kenan Yildiz?
2
@Antimadridista_WR wiesz co, bałam się, że on może dzika pogryźć hahah
Trzeźwy nie był, kto wie, co by mu odwaliło (:
0
@Antimadridista_WR był gotowy pogłaskać dzika, ale w ostatniej chwili złapałam go za kołnierz…
1
@Safrani La Bamba życiem
1
@Safrani za dużo czasu spędzasz z @FcPortoFan1999
2
@NeroTFP1 mój kolega kiedyś pomylił dzika z psem, ale żeby tak wnuczkę z dzikiem, to nie słyszałam.