0

@Kozinho. Przecież mógł oglądać ze mną, to nie chciał…
@wawrzyn1 nowej nie oglądałam ani razu xd

3

@Kozinho. Dlatego ja wolę patrzeć na Kacperka, a nie na madryli…

0

@NeroTFP1 A gdzież bym śmiała?

2

@MaziFCB któryś Real na pewno xd

0

@NeroTFP1 w tym przypadku, to raczej Wojtek Topór

0

@Criss18Barca każdy chciałby mieć taki kryzys

15

Kamil może odejść w spokoju. Ma następcę!

1

@Roobo on mi regularnie łamie serce Olką.
1:1

1

@kubix05 chciałabym mieć takiego syna

4

Kacperek ♥️♥️♥️♥️

0

Uuuu Andrzeju… :/

0

@spacer dwóch Japończyków i dwóch Słoweńców haha

3

Ale nam wyrósł piękny pisklaczek ♥️

2

@mekston kiedyś zrobił medal z 18 miejsca po pierwszej serii…

1

No i zepsuli zabawę xd

1

@Faro musisz mnie hamować?

3

No to lecimy kochani, po medal (min. Jeden)!!!

5

@LAMC_10 jeśli żaden z naszych, to Domen tak :D

7

Kacper w top3 serii próbnej :D

4

@takisobiektos ja oglądam teraz na reżimówce

0

@tadzik447 dlaczego mnie stawiasz przed takim dylematem? Jak wybiorę jedno, to i tak przez drugie będzie mi serce krwawić.

0

@tadzik447 lepiej, żeby wydarzyły się obie te rzeczy…

5

@MessiForeverTheBest chyba jednak remontada

2

@Popitek12 *dialog z potencjalny mężem*

- kochasz mnie?
- tak.
- bardziej niż Pedriego?
- know your limits…

1

@michaleu tylko żebym poczucie własnej wartości miała teraźniejsze…

3

@Toretto powiedzmy

1

@michaleu chciałabym… a chyba jeszcze bardziej 2017 bym chciała

3

@LAMC_10 mam nadzieję, że po konkursie szampana można będzie otworzyć :P
A jak nie to pod to srebro Kacperka można jeszcze raz :D

0

@Czyhrynski 1996 mamy przecież xd

1

@tomek8756 ostatnio się dowiedziałam, że kc to najbardziej seksi regulacja xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?