July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. Przecież mógł oglądać ze mną, to nie chciał…
@wawrzyn1 nowej nie oglądałam ani razu xd
3
@Kozinho. Dlatego ja wolę patrzeć na Kacperka, a nie na madryli…
0
@NeroTFP1 A gdzież bym śmiała?
2
@MaziFCB któryś Real na pewno xd
0
@NeroTFP1 w tym przypadku, to raczej Wojtek Topór
0
@Criss18Barca każdy chciałby mieć taki kryzys
15
Kamil może odejść w spokoju. Ma następcę!
1
@Roobo on mi regularnie łamie serce Olką.
1:1
1
@kubix05 chciałabym mieć takiego syna
4
Kacperek ♥️♥️♥️♥️
0
Uuuu Andrzeju… :/
0
@spacer dwóch Japończyków i dwóch Słoweńców haha
3
Ale nam wyrósł piękny pisklaczek ♥️
2
@mekston kiedyś zrobił medal z 18 miejsca po pierwszej serii…
1
No i zepsuli zabawę xd
1
@Faro musisz mnie hamować?
3
No to lecimy kochani, po medal (min. Jeden)!!!
5
@LAMC_10 jeśli żaden z naszych, to Domen tak :D
7
Kacper w top3 serii próbnej :D
4
@takisobiektos ja oglądam teraz na reżimówce
0
@tadzik447 dlaczego mnie stawiasz przed takim dylematem? Jak wybiorę jedno, to i tak przez drugie będzie mi serce krwawić.
0
@tadzik447 lepiej, żeby wydarzyły się obie te rzeczy…
5
@MessiForeverTheBest chyba jednak remontada
2
@Popitek12 *dialog z potencjalny mężem*
- kochasz mnie?
- tak.
- bardziej niż Pedriego?
- know your limits…
1
@michaleu tylko żebym poczucie własnej wartości miała teraźniejsze…
3
@Toretto powiedzmy
1
@michaleu chciałabym… a chyba jeszcze bardziej 2017 bym chciała
3
@LAMC_10 mam nadzieję, że po konkursie szampana można będzie otworzyć :P
A jak nie to pod to srebro Kacperka można jeszcze raz :D
0
@Czyhrynski 1996 mamy przecież xd
1
@tomek8756 ostatnio się dowiedziałam, że kc to najbardziej seksi regulacja xd