July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Kubie wreszcie coś przeskoczyło w głowie czy jednorazowy wystrzał?
2
@Giwera ja czekam na truskawki…
2
@Roobo @Kessie opinia
0
@derus @ZuczekFCB1899 już bez czarnowidztwa
0
@Criss18Barca moim zdaniem trochę się zazębi, a jeszcze gdyby coś, to trzeba będzie dekorację obejrzeć ;)
0
@Criss18Barca No trudno. Włączę dźwięk ze skoków, bo pewnie trzecia seria się nie skończy przed meczem…
0
@Tuc Araujo w doliczonym strzela decydującego gola
1
@LAMC_10 jak znajdę odpowiedniego kandydata na ojca…
1
@LAMC_10 bo jako matka LR czuwam, bo matka zawsze czuwa xd
2
@LAMC_10 nie ma nic bardziej męskiego, niż związek dwóch mężczyzn :p
0
@LAMC_10 są też pewne zalety, np. Nikt Ci nie chrapie do ucha xD
2
@LAMC_10 zawsze można do poduszki
1
@LAMC_10 spać, a nie na La Rambli siedzieć!!!
1
@LAMC_10 Kozi róg
1
@LAMC_10 ja właśnie oglądam :)
3
@Bzyczekk Nie, ale kilka razy weszłam w tę zakładkę.
5
@FCB_dimiC stare, znałam
2
@DragonxNF o tak :D
Albo pół Wilkowyj jak do Tomka przyjechała Francesca con la familia
2
@DragonxNF bardziej skomplikowane, bo kolega, ale Polak xD
Po prostu tyle się już znamy, że jesteśmy jak jedna wielka rodzina.
2
@DragonxNF ja to obudzona w środku nocy wyrecytuję, a to dlatego, że miałam mieć kiedyś za szwagierkę Azjatkę i chciałam ją miło przyjąć do rodziny :P
Ale rozsypało się, zanim ją poznałam.
0
@TR3YWAY ja tęsknię za studiami. Nie dlatego, że tak uwielbiałam się uczyć, ale dlatego, że jak miałam rozwalony plan zajęć i np. 3 okienka po 2 godziny w ciągu dnia, to mogłabym beztrosko latać po mieście i miałam wymówkę, bo trzeba było czekać na zajęcia. To jest coś, czego mi ostatnio bardzo brakuje.
3
@Faro to wygląda jakby @Luciano99 wystrzelił @jowita
0
@zadafcb też mam takie spostrzeżenie…
3
@Kozinho. No tak. Przesiąkłeś nimi i stajesz się taki sam :P
1
@michaleu doceniam :D
4
@Bilon87 aż przypomniał się Bronisław Komorowski mówiący, że samolot może spaść…
2
@ElPonczato @Faro i mamy kolejnego delikwenta rzucającego podtekstami xd
0
@ElPonczato fujka
3
@DragonxNF Patryk Pietrek na Eurowizję!!!
A tak w ogóle dla mnie scena mistrzowska, to jest gdy zobaczył pana Kao po raz pierwszy: nie ma cię, nie ma cię! A zgiń przepadnij! Bożusiu, nie będę pił.
8
@esem91 no nie każde na każdym pachną dobrze. Każdy ma jakiś swój zapach, którego nie czuje i albo perfumy z nim współgrają, albo nie.