0

@Criss18Barca Kubie wreszcie coś przeskoczyło w głowie czy jednorazowy wystrzał?

2

@Giwera ja czekam na truskawki…

2

@Roobo @Kessie opinia

0

@derus @ZuczekFCB1899 już bez czarnowidztwa

0

@Criss18Barca moim zdaniem trochę się zazębi, a jeszcze gdyby coś, to trzeba będzie dekorację obejrzeć ;)

0

@Criss18Barca No trudno. Włączę dźwięk ze skoków, bo pewnie trzecia seria się nie skończy przed meczem…

0

@Tuc Araujo w doliczonym strzela decydującego gola

1

@LAMC_10 jak znajdę odpowiedniego kandydata na ojca…

1

@LAMC_10 bo jako matka LR czuwam, bo matka zawsze czuwa xd

2

@LAMC_10 nie ma nic bardziej męskiego, niż związek dwóch mężczyzn :p

0

@LAMC_10 są też pewne zalety, np. Nikt Ci nie chrapie do ucha xD

2

@LAMC_10 zawsze można do poduszki

1

@LAMC_10 spać, a nie na La Rambli siedzieć!!!

1

@LAMC_10 Kozi róg

1

@LAMC_10 ja właśnie oglądam :)

3

@Bzyczekk Nie, ale kilka razy weszłam w tę zakładkę.

5

@FCB_dimiC stare, znałam

2

@DragonxNF o tak :D
Albo pół Wilkowyj jak do Tomka przyjechała Francesca con la familia

2

@DragonxNF bardziej skomplikowane, bo kolega, ale Polak xD
Po prostu tyle się już znamy, że jesteśmy jak jedna wielka rodzina.

2

@DragonxNF ja to obudzona w środku nocy wyrecytuję, a to dlatego, że miałam mieć kiedyś za szwagierkę Azjatkę i chciałam ją miło przyjąć do rodziny :P
Ale rozsypało się, zanim ją poznałam.

0

@TR3YWAY ja tęsknię za studiami. Nie dlatego, że tak uwielbiałam się uczyć, ale dlatego, że jak miałam rozwalony plan zajęć i np. 3 okienka po 2 godziny w ciągu dnia, to mogłabym beztrosko latać po mieście i miałam wymówkę, bo trzeba było czekać na zajęcia. To jest coś, czego mi ostatnio bardzo brakuje.

3

@Faro to wygląda jakby @Luciano99 wystrzelił @jowita

0

@zadafcb też mam takie spostrzeżenie…

3

@Kozinho. No tak. Przesiąkłeś nimi i stajesz się taki sam :P

1

@michaleu doceniam :D

4

@Bilon87 aż przypomniał się Bronisław Komorowski mówiący, że samolot może spaść…

2

@ElPonczato @Faro i mamy kolejnego delikwenta rzucającego podtekstami xd

0

@ElPonczato fujka

3

@DragonxNF Patryk Pietrek na Eurowizję!!!

A tak w ogóle dla mnie scena mistrzowska, to jest gdy zobaczył pana Kao po raz pierwszy: nie ma cię, nie ma cię! A zgiń przepadnij! Bożusiu, nie będę pił.

8

@esem91 no nie każde na każdym pachną dobrze. Każdy ma jakiś swój zapach, którego nie czuje i albo perfumy z nim współgrają, albo nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?