July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Austria niestety nie do łyknięcia, chyba, że się Emba całkiem spali w trzecim skoku…
1
O mamuńciu!!!!!!
3
Przekozak jest z tego chłopaka!!!!
1
Już po Żabie…
@Criss18Barca
1
@Faro smuteczek :(
1
@Faro no cóż… albo mnie akceptujesz taką, jaka jestem, albo tą przyjaźń nie ma sensu xd
2
@Faro czyli nie podejdziesz w 13 jak zobaczysz wredne oczy??? :(
10
Medal i hat-trick Raphy i wieczór najlepszy ♥️
O nic więcej Cię Boże dziś nie proszę…
1
@esem91 no właśnie u mnie się tak to odróżnia, ale też ekspertką od męskiej mody sakralnej nie jestem xd
2
@esem91 i w trzeciej to samo ;)
1
@esem91 dobra, każdy kiedyś błądzi. Wygrałeś xd
1
Kacper jest ogień!!!!!
1
@LAMC_10 może oszukuję Was wszystkich???
1
@esem91 bo ksiądz ma sutannę, a ministrant nie xd
1
@LAMC_10 skąd pewność, że dziewczyna??? ^^
1
@LAMC_10 co ja???
1
@esem91 to komża, nie sutanna xd
7
O Ty Jasiu XDDDD
1
@Criss18Barca żaba został 20 pkt rekompensaty xd
1
@Criss18Barca moi nie zasługują patrzeć na tak zacne rzeczy xd
1
@esem91 o chłopie, jak Tobie Paweł pobudza wyobraźnię, to zaczynam się martwić :p
1
@PaPo jazda na górę, a nie na La Ramblę między skokami wchodzisz i się rozpraszasz (:
2
Paweł 133,5 metra, wysokie noty!!!! :D
@Criss18Barca mówiłam, jak zwykle mam rację :P
0
@Arden prędzej wymyślą coś głupiego i niesprawiedliwego, jak to w skokach…
2
@Kgorecki2500 ja dzisiaj poszalałam i zjadłam zapieksę na śniadanie xd
4
@barcowy1899 od teraz, bo tak.
@kulek22 nie ma już drużynowego na igrzyskach.
1
@Arden Nie zmierzysz tego tak co do centymetra, szczególnie gdy są w ruchu. Jedynie bardzo precyzyjna technologia mogłaby dać radę.
4
@Arden bo nie ma VARu
1
@gumaz ważne, że @Safinetka się podoba…
1
@Roobo tak, tak będzie