1

Austria niestety nie do łyknięcia, chyba, że się Emba całkiem spali w trzecim skoku…

1

O mamuńciu!!!!!!

3

Przekozak jest z tego chłopaka!!!!

1

Już po Żabie…

@Criss18Barca

1

@Faro smuteczek :(

1

@Faro no cóż… albo mnie akceptujesz taką, jaka jestem, albo tą przyjaźń nie ma sensu xd

2

@Faro czyli nie podejdziesz w 13 jak zobaczysz wredne oczy??? :(

10

Medal i hat-trick Raphy i wieczór najlepszy ♥️
O nic więcej Cię Boże dziś nie proszę…

1

@esem91 no właśnie u mnie się tak to odróżnia, ale też ekspertką od męskiej mody sakralnej nie jestem xd

2

@esem91 i w trzeciej to samo ;)

1

@esem91 dobra, każdy kiedyś błądzi. Wygrałeś xd

1

Kacper jest ogień!!!!!

1

@LAMC_10 może oszukuję Was wszystkich???

1

@esem91 bo ksiądz ma sutannę, a ministrant nie xd

1

@LAMC_10 skąd pewność, że dziewczyna??? ^^

1

@LAMC_10 co ja???

1

@esem91 to komża, nie sutanna xd

7

O Ty Jasiu XDDDD

1

@Criss18Barca żaba został 20 pkt rekompensaty xd

1

@Criss18Barca moi nie zasługują patrzeć na tak zacne rzeczy xd

1

@esem91 o chłopie, jak Tobie Paweł pobudza wyobraźnię, to zaczynam się martwić :p

1

@PaPo jazda na górę, a nie na La Ramblę między skokami wchodzisz i się rozpraszasz (:

2

Paweł 133,5 metra, wysokie noty!!!! :D

@Criss18Barca mówiłam, jak zwykle mam rację :P

0

@Arden prędzej wymyślą coś głupiego i niesprawiedliwego, jak to w skokach…

2

@Kgorecki2500 ja dzisiaj poszalałam i zjadłam zapieksę na śniadanie xd

4

@barcowy1899 od teraz, bo tak.
@kulek22 nie ma już drużynowego na igrzyskach.

1

@Arden Nie zmierzysz tego tak co do centymetra, szczególnie gdy są w ruchu. Jedynie bardzo precyzyjna technologia mogłaby dać radę.

4

@Arden bo nie ma VARu

1

@gumaz ważne, że @Safinetka się podoba…

1

@Roobo tak, tak będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?