July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LeszekFCB No pewa xD
A tak serio, to chyba najlepiej, żebyś użył takich, które najlepiej współpracują z Twoją skórą, żeby nie śmierdziały.
1
@esem91 miałam 7 lat i spory polityczne zupełnie mnie nie interesowały :D
0
@michaleu bo tam prawie wszystkie wolą kobiety, no ale już jest głos, że Aitana jednak woli facetów.
16
@LeszekFCB idź spocony, niech czuje Ciebie, nie perfumy xd
3
@Jakchcesz przynajmniej ona jedna w tej drużynie…
1
@Jakchcesz szczególnie, że one chyba wolą dziewczyny xd
0
@Faro w sumie, prawidłowa reakcja…
1
@Faro najlepiej takie po całym dniu w jednych butach xd
0
@Faro @LAMC_10 Ci powie :P
1
@blakkudium sam @Kessie nie jest taki upierdliwy jak wy, jego klakierzy xd
2
@Faro akurat Oski nigdy nie chciał oglądać moich stópek xd
1
@Faro patrząc na fantazje niektórych…
2
@Faro Was to ja się boję
0
@Faro nie zniżę się do takiego poziomu…
4
@tomek8756 real można obrażać xd
0
@Faro nie no, moi rodzice chyba aż tak fatalnego gustu nie mają xd
1
@PaPo no nie wiem. Imię to ja mam chyba najbardziej niefortunne jakie mogłam mieć haha
1
@PaPo bo ja miła dziewczyna jestem, tak mówią :P
12
Wszystkiego dobrego z okazji dnia singla, dla tych z wyboru swojego i z wyboru czyjegoś też ♥️
1
@Safrani czy ja wiem… nosili co było i już im tak zostało.
1
@Safrani tak zwana moda na dziadka, jeszcze najlepiej do tego takie chodaki z bazaru na obcasie z odkrytą piętą.
0
@Chimera 3 lata w Polsce to bardzo długo…
1
@Chimera @FcPortoFan1999 Oski na którą dzisiaj?
5
@Szicek10 chętnie, ale boję się, że dostanę zakaz stadionowy xd
1
@LAMC_10 dopóki ktoś mi za skórę nie wejdzie…
1
@tomek8756 to też wiemy :D
3
@Bykunn niby tak się już przyjęło, ale jednak historycznie to co innego i nie wszyscy to wiedzą ;)
2
CZY WIECIE ŻE:
Olimpiada i Igrzyska Olimpijskie to NIE to samo???
Otóż:
Historycznie Olimpiada to czterolecie dzielące jedne igrzyska od drugich.
Taka ciekawostka na dobranockę :D
1
@LAMC_10 zdanie odosobnione :P
1
@MessiForeverTheBest euro 2012