1

@gumaz @Criss18Barca będzie całować

2

@Stinger_ z wyrazami szacunku,
Itd.

2

@Criss18Barca bo to są chamy nieskrobane haha

2

@Criss18Barca odczucia po wczorajszym wieczorze mocno ambiwalentne… ale przynajmniej w skokach naszych nie przekręcili :D

1

@LAMC_10 trzy urocze bałwanki ♥️

1

@LAMC_10 „ja żem się pierwszy dowiedział”

1

@LAMC_10 Ciebie może mało, mnie nadal bardzo…

1

@LAMC_10 ale tam już nie dają darmowego sprzętu

1

@LAMC_10 i co się wydarzyło tego samego dnia w Gironie między 21 a 23 xD

1

@LAMC_10 w hotelu w Val di Fiemme

0

@Arden czyli jednak Liga Negreiry. Po prostu, słaby ten Negreira…

0

@LAMC_10 przecież skoczkowie nie mieszkają w wiosce olimpijskiej xdd

0

@Encore Oski? Ten erosoman??? Haha

2

@KamQiX ja myślę, że jedno nakręca drugie. Naszym psycha siada, bo są rypani, a sędziowie ich rypią, bo widzą, że są w dołku. I tak to się kręci.

1

@Encore konkurs skoków też był niezłym rollercoasterem, a to moje życie to akurat ma strasznie nudną fabułę…

3

Dzisiejszy wieczór to była taka huśtawka emocji, że dobrze, że ten dzień już się kończy…

1

@Roobo niestety, ale jeśli ktoś tu może jeszcze coś zmienić na szybko, to tylko on.

2

Zanim coś teraz napiszecie, usuńcie to trzy razy, bo @Luciano99 zbiera na Was materiały do teczek osobowych.

3

Z dobrych wiadomości: Pedri wraca w następnym meczu!!!!

1

@Encore każdy za kimś tęskni…

4

Jak ja cholernie tęsknię za Pedrim…

2

Należało się młodemu :D

2

@Remi70 Nie do końca. Kończą się komunikatem: competition completed, a to już było w trakcie meczu.

1

@Criss18Barca i znowu miałam rację, że skoki nie skończą się przed meczem.
To już chyba 3:0 dla mnie :P

1

@LAMC_10 najpiękniejsze bałwanki ♥️

2

@esem91 ale od Kacpra to się odwal xd

1

Penalti para Real de madrid

0

@Filipem karny, ale dla realu Madryt

1

@LAMC_10 Oszaleć można :D

17

Anulować 3 serię i tyle!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?