July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz @FcPortoFan1999 Oski, nie rozpijaj towarzyszy!
1
@Kessie teraz nie wiem, w jakim sensie mam rozumieć „wpadnięcie” XD
A dobra, widzę Edit jest :D
5
@gumaz ostatnio tak często piszesz o alkoholu, że zaczynam się martwić czy nie wpadłeś w alkoholizm…
1
@LAMC_10 nie nakręcaj mnie!
0
@Zoker dobry wybór :)
1
@Zoker elegancki. Btw też mam te podkładki z Pepco ;)
9
@szymon6847 mogę Ci kupić Oshee co najwyżej xd
1
@MessiForeverTheBest na szczęście żony Ronald nie jest w moim typie :P
1
@MessiForeverTheBest bardziej miałam na myśli mój charakter i to, że związek ze mną byłby dla mężczyzny karą xd
Tak wiem, że Araujo ma żonę, ale ja bym go wzięła platonicznie na to odchowanie :P
0
@MessiForeverTheBest to go wezmę do siebie na odchowanie w ramach tej pokuty xd
4
@MessiForeverTheBest do Częstochowy
0
@Ilka Znoszę (:
Ogólnie to ja mam jakąś lżejszą odmianę, także jestem w stanie z tym żyć, ale przy dużym wysiłku mnie zatyka i po wszelkich infekcjach kaszel trwa jeszcze z miesiąc, bo zwykłe leki nie działają. Chyba nauczyłam się z tym żyć i tyle.
0
@Ilka ja kiedyś biegałam, ale jednak z moją astmą to nie ma moje zdrowie (nie mogę leczyć, bo leki mnie uczulają, w normalnym życiu mi nie przeszkadza, raczej właśnie w jakimś bieganiu czy wspinaczce), więc raczej wybieram inne aktywności.
1
@gumaz cieszę się :D
@FcPortoFan1999 macie z Polcią wspólnego chłopaka?
2
@FcPortoFan1999 meh meh, myślałam że to @gumaz
1
@Arden ja z serem ale bez tego różowego czegoś pod nim XD
@FcPortoFan1999 Oski, znam go?
1
@Sulimo piękne :D
2
@esem91 aż tak go nie lubisz? :P
@Ilka Villa dla mnie za stary ;)
6
@Ilka U mnie wiadomo Pedri ♥️, Cesc Fabregas i Łukasz Fabiański. To takie moje topki :D
1
@MesQueUnClub_87 od razu lepiej ;)
1
@MesQueUnClub_87 a do moich nie dałeś linka… chyba się obrażę…
2
@heniusss miłością :P
Kto z kim przestaje, takim się staje (:
6
@Antimadridista_WR jak dobre wino. Co tam dobre, najlepsze!
2
@LAMC_10 Bążur!
1
@Jakchcesz to to może mu sam Ferran sprezentować xd
4
@Czajka90 to już tajemnica związkowa
0
@gumaz raczej dlatego, że z wiekiem perspektywa się zmienia ;)
2
@gumaz wręcz odwrotnie, to ja im wypominam, jak nazywają mnie dzieciakiem.
6
@clyde wzajemnie :D
0
@Frimpong no pewa :P