2

@gumaz @FcPortoFan1999 Oski, nie rozpijaj towarzyszy!

1

@Kessie teraz nie wiem, w jakim sensie mam rozumieć „wpadnięcie” XD
A dobra, widzę Edit jest :D

5

@gumaz ostatnio tak często piszesz o alkoholu, że zaczynam się martwić czy nie wpadłeś w alkoholizm…

1

@LAMC_10 nie nakręcaj mnie!

0

@Zoker dobry wybór :)

1

@Zoker elegancki. Btw też mam te podkładki z Pepco ;)

9

@szymon6847 mogę Ci kupić Oshee co najwyżej xd

1

@MessiForeverTheBest na szczęście żony Ronald nie jest w moim typie :P

1

@MessiForeverTheBest bardziej miałam na myśli mój charakter i to, że związek ze mną byłby dla mężczyzny karą xd
Tak wiem, że Araujo ma żonę, ale ja bym go wzięła platonicznie na to odchowanie :P

0

@MessiForeverTheBest to go wezmę do siebie na odchowanie w ramach tej pokuty xd

4

@MessiForeverTheBest do Częstochowy

0

@Ilka Znoszę (:

Ogólnie to ja mam jakąś lżejszą odmianę, także jestem w stanie z tym żyć, ale przy dużym wysiłku mnie zatyka i po wszelkich infekcjach kaszel trwa jeszcze z miesiąc, bo zwykłe leki nie działają. Chyba nauczyłam się z tym żyć i tyle.

0

@Ilka ja kiedyś biegałam, ale jednak z moją astmą to nie ma moje zdrowie (nie mogę leczyć, bo leki mnie uczulają, w normalnym życiu mi nie przeszkadza, raczej właśnie w jakimś bieganiu czy wspinaczce), więc raczej wybieram inne aktywności.

1

@gumaz cieszę się :D
@FcPortoFan1999 macie z Polcią wspólnego chłopaka?

2

@FcPortoFan1999 meh meh, myślałam że to @gumaz

1

@Arden ja z serem ale bez tego różowego czegoś pod nim XD

@FcPortoFan1999 Oski, znam go?

1

@Sulimo piękne :D

2

@esem91 aż tak go nie lubisz? :P
@Ilka Villa dla mnie za stary ;)

6

@Ilka U mnie wiadomo Pedri ♥️, Cesc Fabregas i Łukasz Fabiański. To takie moje topki :D

1

@MesQueUnClub_87 od razu lepiej ;)

1

@MesQueUnClub_87 a do moich nie dałeś linka… chyba się obrażę…

2

@heniusss miłością :P
Kto z kim przestaje, takim się staje (:

6

@Antimadridista_WR jak dobre wino. Co tam dobre, najlepsze!

2

@LAMC_10 Bążur!

1

@Jakchcesz to to może mu sam Ferran sprezentować xd

4

@Czajka90 to już tajemnica związkowa

0

@gumaz raczej dlatego, że z wiekiem perspektywa się zmienia ;)

2

@gumaz wręcz odwrotnie, to ja im wypominam, jak nazywają mnie dzieciakiem.

6

@clyde wzajemnie :D

0

@Frimpong no pewa :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?