July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@TR3YWAY żadne. Jupik wiśniowy.
0
@Nazio_87 dzisiaj bym zupełnie inny nick wymyśliła… ale dziękuję :D
2
@michaleu dziękuję :D
0
@Kgorecki2500 a potem tylko słyszę: „nie żryj tyle słodyczy bo przytyjesz”
@TR3YWAY u mnie to jak do ściany mówić, żeby nie kupowali mi słodyczy…
@RozowaPantera wolałabym kwiaty
2
@mekston jako siostra bliźniaczka odpowiadam: Oski uprawia wszystko, dlatego panny z całego powiatu się za nim uganiają xd
1
@TR3YWAY ja dziś dostaję, ale na razie same słodycze, nie badylki…
1
@kubix05 dziękować :D
1
@Bocheno1 dzięki i wzajemnie :))
1
@FCB_dimiC bo my tu mili ludzie jesteśmy podobno :D
1
@Safrani u mojej babci jeszcze róże z dnia babci stoją i nic im nie jest, także chyba po prostu trzeba znać tajemne moce :P
1
@Jakchcesz jeszcze 24 mu zostały, tak mówią na mieście…
4
@Safrani to by je mogła chociaż w wodę wstawić…
4
@gumaz masz na myśli jego mamę czy babcię?
1
@gumaz dzięki :)
Ja się chcę po prostu wyleniuchować przed nadchodzącym tygodniem :p
1
@LAMC_10 gracias amigo ♥️
2
@Eklerek a dziękuję Charlesku :*
1
@majkiii już dzisiaj dostaliście 45 minut. Nie możemy przesadzać…
1
@Chimera o Ty rasisto xd
5
@Popitek12 dziwny wniosek, ale niech Ci będzie.
20
Życie z Pedrim jest po prostu piękniejsze ♥️
Dobrze, że dla somsiada ze stolicy był za słaby.
2
@TR3YWAY wygrał xd
1
@Who_you_mam właśnie najlepiej nie w boki xd
9
@messi564 nuda bez Pedriego, nuda z Pedrim, podanie Pedriego -> gol Laminka, nuda.
0
@Who_you_mam wiem, że każdy chciałby z Pedrim, ale sory, on jest mój XD
1
@Who_you_mam najważniejsze, to oddać dwa równe skoki.
0
@Laminedependencia piękne :D
2
@blakkudium Pedri jest moim kapitanem :P
0
@Irmscher10 masz jak w banku, to nasz największy skarb ;)
0
@michal26 wiem który to Bogucki, ale za bardzo nie kojarzę jego wypowiedzi.
2
@majkiii pytaj Papcia Flicka
@Who_you_mam nie zazdrość xd
@ShawnC przyjmuję zażalenia dla klatę xd