2

@TR3YWAY żadne. Jupik wiśniowy.

0

@Nazio_87 dzisiaj bym zupełnie inny nick wymyśliła… ale dziękuję :D

2

@michaleu dziękuję :D

0

@Kgorecki2500 a potem tylko słyszę: „nie żryj tyle słodyczy bo przytyjesz”
@TR3YWAY u mnie to jak do ściany mówić, żeby nie kupowali mi słodyczy…
@RozowaPantera wolałabym kwiaty

2

@mekston jako siostra bliźniaczka odpowiadam: Oski uprawia wszystko, dlatego panny z całego powiatu się za nim uganiają xd

1

@TR3YWAY ja dziś dostaję, ale na razie same słodycze, nie badylki…

1

@kubix05 dziękować :D

1

@Bocheno1 dzięki i wzajemnie :))

1

@FCB_dimiC bo my tu mili ludzie jesteśmy podobno :D

1

@Safrani u mojej babci jeszcze róże z dnia babci stoją i nic im nie jest, także chyba po prostu trzeba znać tajemne moce :P

1

@Jakchcesz jeszcze 24 mu zostały, tak mówią na mieście…

4

@Safrani to by je mogła chociaż w wodę wstawić…

4

@gumaz masz na myśli jego mamę czy babcię?

1

@gumaz dzięki :)
Ja się chcę po prostu wyleniuchować przed nadchodzącym tygodniem :p

1

@LAMC_10 gracias amigo ♥️

2

@Eklerek a dziękuję Charlesku :*

1

@majkiii już dzisiaj dostaliście 45 minut. Nie możemy przesadzać…

1

@Chimera o Ty rasisto xd

5

@Popitek12 dziwny wniosek, ale niech Ci będzie.

20

Życie z Pedrim jest po prostu piękniejsze ♥️

Dobrze, że dla somsiada ze stolicy był za słaby.

2

@TR3YWAY wygrał xd

1

@Who_you_mam właśnie najlepiej nie w boki xd

9

@messi564 nuda bez Pedriego, nuda z Pedrim, podanie Pedriego -> gol Laminka, nuda.

0

@Who_you_mam wiem, że każdy chciałby z Pedrim, ale sory, on jest mój XD

1

@Who_you_mam najważniejsze, to oddać dwa równe skoki.

0

@Laminedependencia piękne :D

2

@blakkudium Pedri jest moim kapitanem :P

0

@Irmscher10 masz jak w banku, to nasz największy skarb ;)

0

@michal26 wiem który to Bogucki, ale za bardzo nie kojarzę jego wypowiedzi.

2

@majkiii pytaj Papcia Flicka
@Who_you_mam nie zazdrość xd
@ShawnC przyjmuję zażalenia dla klatę xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?