0

@michal2007 również polecam to miejsce :D

0

Z racji tego, że mamy tu dużo kucharzy amatorów, takie pytanko:

Jak to się stało, że nauczyliście się gotować? (Nie mówię o technikaliach, ale raczej o umiejętności tworzenia dań, komponowania smaków, odtwarzania tego, co już gdzieś zjedliście itp). Uczyliście się np. Od mamy czy babci, czy tak po prostu pewnego dnia Wam coś przeskoczyło??? :D

3

@Kgorecki2500 a co te ziemniory takie zadębiałe?

1

@karolup nie można

1

@michal26 nic w przyrodzie nie ginie haha

2

@michal26 przynajmniej nie wybrzydzasz jak ja xddd

1

@LAMC_10 wyjątkowy, chyba na takiego nie zasługuję xd

0

@michal26 niespecjalnie, jeszcze to połączenie składników nie moje zupełnie…
Ale ja jestem trudnym przypadkiem, to się mną nie sugeruj :P

0

@michal26 ważne, że Tobie smakuje :)

1

@michal26 zajadę typowym @Garym: bleeeee

1

@esem91 łaska pana na pstrym koniu jeździ…

3

@VamoSBarca88 sami, ale pamiętaj, że nie ma cwaniaka nad Warszawiaka ;)

3

@Kessie bo Pedri jest zarezerwowany tylko dla mnie ^^

1

@Laminedependencia lubię czasem obejrzeć Złotopolskich, przypomnieć sobie dawne czasy. Chyba z 80 odcinków obejrzałam.

5

@Kessie polecam zakup sekatora xd

1

@esem91 a gdzież? Ja się martwię o Ciebie xD

0

@Ilka to ja podobnie, ale no właśnie, nie zawsze jest jak odmówić :')

0

@esem91 Żegnaj, przyjacielu...

0

@Ilka ten był czekoladowy, ale to w gościach jadłam :P

0

@mekston u mnie wręcz odwrotnie xd

0

@Gaucho Mój ulubiony mem XD

0

@tomek8756 Masz szczęście, że złość nie szkodzi mojej piękności, tylko ją konserwuje, bo bym Cię strzeliła w ucho XD

0

@Szklaner nie będę, więcej nie jem!
@tomek8756 Tomasz...

1

@macio_944 i wzajemnie piękna koleżanko ;)

1

@Ilka Ja zjadłam rurki z kremem i tort i wystarczy :)

2

@LAMC_10 i nie ma partnera dla ludzi z moim charakterem XD

0

@gumaz i słusznie, mnie należy się bać :P

2

@tomek8756 dziękuję ❤️ czuję się wyróżniona, bo oznaczyłeś mnie podwójnie hahah :D

0

@Criss18Barca Robimy, nie gadamy!

2

@Karzel cóż, każdy ma inny gust, ale ja się zgadzam z @Cochise. Dla mnie ona ma zero uroku i błędne spojrzenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?