1

@pittbull36 może jeszcze po jakichś piwnicach się kryją :P

2

@Azi pod warunkiem, że bycie jednorazówką by mnie zadowalało XD

Z drugiej strony jak ostatnio posłuchałam koleżanek, że facet musi mieć własną firmę, własny dom i nie może zaprosić na randkę na spacer, to ja chyba nie mam aż takich dużych tych wymagań… xddd

0

@Dankho94isback to chyba jakichś żartów nie załapałeś, bo na poważnie na pewno bym nie napisała czegoś takiego… albo mnie z kimś pomyliłeś…

2

@Popitek12 to jutro Poppson

0

@Azi żeby po pierwszym… tam było kilka prób, bo trochę się zafiksowałam, i jeszcze wmieszała się osoba trzecia… A takich „ujdzie” to już w moim wieku wolnych ni ma :(

0

@esem91 będziesz tęsknić?

0

@Azi jeden był, nawet w pewnym momencie myślałam, że ze wzajemnością, ale propozycje odrzucił, więc dalej napraszać się nie będę.

3

@allien18 @Kessie Ci powie

0

@pittbull36 kto wie, ale na pewno z czasem szanse stopniowo maleją…
@Azi bo nie umiem kłamać :P

1

@Ilka a to ja też wolę ciasta i deserki niż takie zwykłe gotowanie, ale po gastronomiku nie jestem akurat :P

1

@Kessie albo cieplaki, albo zajęci od wieków albo niezainteresowani. I tak to się kręci.

0

@Azi chciałabym, ale niestety taka przykra rzeczywistość :(

0

@mmaciass pewnie tak, ja raczej nie pytam o to, jak nauczyliście się robić kanapki czy schabowego, bo to powinien zrobić każdy kto ma chęci.

0

@gumaz nigdy xdddd

1

@gumaz jak mógł się zdarzyć, jak nigdy na takim przedsięwzięciu nie byłam xd

2

@MessiForeverTheBest nie dopisałam, miało być, że mężczyznami nie tak źle xd

0

@Frimpong jak widać, nie jest aż tak źle z mężczyznami, skoro jeszcze nikt na taką karę nie zasłużył XD

0

@Chimera No wiesz co??? XD

1

@Sulimo Ładna kobieta nagrodą, na którą trzeba zasłużyć ;)

0

@Chimera Inka xd

1

@MessiForeverTheBest niektórzy lecą na gotowcach z Biedry…

1

@Sulimo odważna teza xd

0

@clyde no to u mnie podobnie było :D

0

@michal2007 również polecam to miejsce :D

0

Z racji tego, że mamy tu dużo kucharzy amatorów, takie pytanko:

Jak to się stało, że nauczyliście się gotować? (Nie mówię o technikaliach, ale raczej o umiejętności tworzenia dań, komponowania smaków, odtwarzania tego, co już gdzieś zjedliście itp). Uczyliście się np. Od mamy czy babci, czy tak po prostu pewnego dnia Wam coś przeskoczyło??? :D

3

@Kgorecki2500 a co te ziemniory takie zadębiałe?

1

@karolup nie można

1

@michal26 nic w przyrodzie nie ginie haha

2

@michal26 przynajmniej nie wybrzydzasz jak ja xddd

1

@LAMC_10 wyjątkowy, chyba na takiego nie zasługuję xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?