July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pittbull36 może jeszcze po jakichś piwnicach się kryją :P
2
@Azi pod warunkiem, że bycie jednorazówką by mnie zadowalało XD
Z drugiej strony jak ostatnio posłuchałam koleżanek, że facet musi mieć własną firmę, własny dom i nie może zaprosić na randkę na spacer, to ja chyba nie mam aż takich dużych tych wymagań… xddd
0
@Dankho94isback to chyba jakichś żartów nie załapałeś, bo na poważnie na pewno bym nie napisała czegoś takiego… albo mnie z kimś pomyliłeś…
2
@Popitek12 to jutro Poppson
0
@Azi żeby po pierwszym… tam było kilka prób, bo trochę się zafiksowałam, i jeszcze wmieszała się osoba trzecia… A takich „ujdzie” to już w moim wieku wolnych ni ma :(
0
@esem91 będziesz tęsknić?
0
@Azi jeden był, nawet w pewnym momencie myślałam, że ze wzajemnością, ale propozycje odrzucił, więc dalej napraszać się nie będę.
3
@allien18 @Kessie Ci powie
0
@pittbull36 kto wie, ale na pewno z czasem szanse stopniowo maleją…
@Azi bo nie umiem kłamać :P
1
@Ilka a to ja też wolę ciasta i deserki niż takie zwykłe gotowanie, ale po gastronomiku nie jestem akurat :P
1
@Kessie albo cieplaki, albo zajęci od wieków albo niezainteresowani. I tak to się kręci.
0
@Azi chciałabym, ale niestety taka przykra rzeczywistość :(
0
@mmaciass pewnie tak, ja raczej nie pytam o to, jak nauczyliście się robić kanapki czy schabowego, bo to powinien zrobić każdy kto ma chęci.
0
@gumaz nigdy xdddd
1
@gumaz jak mógł się zdarzyć, jak nigdy na takim przedsięwzięciu nie byłam xd
2
@MessiForeverTheBest nie dopisałam, miało być, że mężczyznami nie tak źle xd
0
@Frimpong jak widać, nie jest aż tak źle z mężczyznami, skoro jeszcze nikt na taką karę nie zasłużył XD
0
@Chimera No wiesz co??? XD
1
@Sulimo Ładna kobieta nagrodą, na którą trzeba zasłużyć ;)
0
@Chimera Inka xd
1
@MessiForeverTheBest niektórzy lecą na gotowcach z Biedry…
1
@Sulimo odważna teza xd
0
@clyde no to u mnie podobnie było :D
0
@michal2007 również polecam to miejsce :D
0
Z racji tego, że mamy tu dużo kucharzy amatorów, takie pytanko:
Jak to się stało, że nauczyliście się gotować? (Nie mówię o technikaliach, ale raczej o umiejętności tworzenia dań, komponowania smaków, odtwarzania tego, co już gdzieś zjedliście itp). Uczyliście się np. Od mamy czy babci, czy tak po prostu pewnego dnia Wam coś przeskoczyło??? :D
3
@Kgorecki2500 a co te ziemniory takie zadębiałe?
1
@karolup nie można
1
@michal26 nic w przyrodzie nie ginie haha
2
@michal26 przynajmniej nie wybrzydzasz jak ja xddd
1
@LAMC_10 wyjątkowy, chyba na takiego nie zasługuję xd