July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ptasior wleciałby Ci tu jak złoto dialog z kiepskich xD
5
@escarabajo również pozdrawiam!
2
@tomek8756 wreszcie coś mądrego ktoś napisał.
1
@ViscaelBarca2007 tradycja, to tradycja.
1
@pittbull36 też tak uważam :)
1
@Arden ja się wręcz odwrotnie boję...
1
@LAMC_10 Oczywiście
1
@Eklerek To inna sprawa. Ale przecież mamy już plan wycieczki xd
0
@Terroriser u mnie 90% to kobiety, a z tych niewielu facetów, to jeden się piłką interesuje.
3
@Czajka90 kolejny erosoman...
@michaleu @Giwera
1
@gumaz Na szczęście, jeszcze mam więcej na koncie...
@TR3YWAY Nie no, aż tak dobrze to nie jest XD
0
@Eklerek chcesz się spróbować???
1
@Terroriser u mnie ogólnie nikt nie chce gadać o piłce. Czasem tylko smutny juventusiarz się żali...
0
@Eklerek Ludzi z Poznania bijemy my, a ludzie z Poznania biją nas XD
0
@TR3YWAY wypraszam sobie tą P0lkę xdddd
0
@Eklerek No nie wiem, geje z Wawy będą zazdrośni o tych z Poznania XD
0
@TR3YWAY Ej, wypraszam sobie xd
5
@Rastafarnianin ale on był w klubie dla gejów
1
@FcPortoFan1999 Nie, gdyż nie mam wady wymowy.
0
@FcPortoFan1999 Tylko mnie nikt nie pyta, bo nie zgrywam się z przekazem...
1
@Giwera Niech próbuje, to zobaczy czy mu się uda.
@michaleu spoko Michałek, mamy sztamę, prawda?
Oski to takie ma fantazje erosomańskie, że się go boję xd
0
@Giwera w jakim sensie Michałek miałby się za mnie wziąć?
0
@michaleu już lepsza Ekstraklapa niż te baby w jego guście xd
2
@FcPortoFan1999 @michaleu Michał, nie bierz go na te podboje, bo on Ci spłoszy dobre dziołszki.
2
@FcPortoFan1999 Oski, błagam...
3
@FcPortoFan1999 ja myślałam, że bardziej się cenicie...
4
@FcPortoFan1999 @michaleu takie będziecie podrywać???
2
@Lanosss z Pedrim non stop sobie wysyłamy ^^
2
@Lanosss czy @LAMC_10 wysyłał mi nudesy? Jeszcze nie...
1
@LAMC_10 Nie powiem czy pisałam... (:
Ja nie jestem agresywna, jestem zmęczona xd