2

@Ptasior wleciałby Ci tu jak złoto dialog z kiepskich xD

5

@escarabajo również pozdrawiam!

2

@tomek8756 wreszcie coś mądrego ktoś napisał.

1

@ViscaelBarca2007 tradycja, to tradycja.

1

@pittbull36 też tak uważam :)

1

@Arden ja się wręcz odwrotnie boję...

1

@LAMC_10 Oczywiście

1

@Eklerek To inna sprawa. Ale przecież mamy już plan wycieczki xd

0

@Terroriser u mnie 90% to kobiety, a z tych niewielu facetów, to jeden się piłką interesuje.

3

@Czajka90 kolejny erosoman...

@michaleu @Giwera

1

@gumaz Na szczęście, jeszcze mam więcej na koncie...
@TR3YWAY Nie no, aż tak dobrze to nie jest XD

0

@Eklerek chcesz się spróbować???

1

@Terroriser u mnie ogólnie nikt nie chce gadać o piłce. Czasem tylko smutny juventusiarz się żali...

0

@Eklerek Ludzi z Poznania bijemy my, a ludzie z Poznania biją nas XD

0

@TR3YWAY wypraszam sobie tą P0lkę xdddd

0

@Eklerek No nie wiem, geje z Wawy będą zazdrośni o tych z Poznania XD

0

@TR3YWAY Ej, wypraszam sobie xd

5

@Rastafarnianin ale on był w klubie dla gejów

1

@FcPortoFan1999 Nie, gdyż nie mam wady wymowy.

0

@FcPortoFan1999 Tylko mnie nikt nie pyta, bo nie zgrywam się z przekazem...

1

@Giwera Niech próbuje, to zobaczy czy mu się uda.
@michaleu spoko Michałek, mamy sztamę, prawda?

Oski to takie ma fantazje erosomańskie, że się go boję xd

0

@Giwera w jakim sensie Michałek miałby się za mnie wziąć?

0

@michaleu już lepsza Ekstraklapa niż te baby w jego guście xd

2

@FcPortoFan1999 @michaleu Michał, nie bierz go na te podboje, bo on Ci spłoszy dobre dziołszki.

2

@FcPortoFan1999 Oski, błagam...

3

@FcPortoFan1999 ja myślałam, że bardziej się cenicie...

4

@FcPortoFan1999 @michaleu takie będziecie podrywać???

2

@Lanosss z Pedrim non stop sobie wysyłamy ^^

2

@Lanosss czy @LAMC_10 wysyłał mi nudesy? Jeszcze nie...

1

@LAMC_10 Nie powiem czy pisałam... (:

Ja nie jestem agresywna, jestem zmęczona xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?