July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Terroriser u mnie ogólnie nikt nie chce gadać o piłce. Czasem tylko smutny juventusiarz się żali...
0
@Eklerek Ludzi z Poznania bijemy my, a ludzie z Poznania biją nas XD
0
@TR3YWAY wypraszam sobie tą P0lkę xdddd
0
@Eklerek No nie wiem, geje z Wawy będą zazdrośni o tych z Poznania XD
0
@TR3YWAY Ej, wypraszam sobie xd
5
@Rastafarnianin ale on był w klubie dla gejów
1
@FcPortoFan1999 Nie, gdyż nie mam wady wymowy.
0
@FcPortoFan1999 Tylko mnie nikt nie pyta, bo nie zgrywam się z przekazem...
1
@Giwera Niech próbuje, to zobaczy czy mu się uda.
@michaleu spoko Michałek, mamy sztamę, prawda?
Oski to takie ma fantazje erosomańskie, że się go boję xd
0
@Giwera w jakim sensie Michałek miałby się za mnie wziąć?
0
@michaleu już lepsza Ekstraklapa niż te baby w jego guście xd
2
@FcPortoFan1999 @michaleu Michał, nie bierz go na te podboje, bo on Ci spłoszy dobre dziołszki.
2
@FcPortoFan1999 Oski, błagam...
3
@FcPortoFan1999 ja myślałam, że bardziej się cenicie...
4
@FcPortoFan1999 @michaleu takie będziecie podrywać???
2
@Lanosss z Pedrim non stop sobie wysyłamy ^^
2
@Lanosss czy @LAMC_10 wysyłał mi nudesy? Jeszcze nie...
1
@LAMC_10 Nie powiem czy pisałam... (:
Ja nie jestem agresywna, jestem zmęczona xd
1
@LAMC_10 a po co Ci to wiedzieć?
0
@FcPortoFan1999 kłamiesz. Pedri to najlepsza możliwa wersja i basta!
0
@FcPortoFan1999 Nie ma czegoś takiego jak ulepszony Pedri
2
@michaleu to pocisnąłeś Oskarka
@FcPortoFan1999 wypowiedz się
0
@RaphiniaGoat Wypełnione :D
2
@MessiForeverTheBest Jak @michaleu zacznie głośno mówić "Oski", to ogarnę, że to oni i podejdę xd
2
@LAMC_10 Nie rozumiem tych zachwytów nad stopami...
0
@Rifek Nie będziemy pisać sprawdzianów w Formularzu Google.
2
@MessiForeverTheBest przez to, że Oski jest apolityczny, to wszyscy go tu lubią.
5
@kundee fetysz stóp to najgorszy fetysz
3
Komentarz usunięty
1
@DTMisTheBest u mnie ten tryb się nadal nie wyłączył haha
Jeśli kiedyś będę mieć dzieci, to po prostu urodzę sobie towarzystwo do zabawy :D