1

@Terroriser u mnie ogólnie nikt nie chce gadać o piłce. Czasem tylko smutny juventusiarz się żali...

0

@Eklerek Ludzi z Poznania bijemy my, a ludzie z Poznania biją nas XD

0

@TR3YWAY wypraszam sobie tą P0lkę xdddd

0

@Eklerek No nie wiem, geje z Wawy będą zazdrośni o tych z Poznania XD

0

@TR3YWAY Ej, wypraszam sobie xd

5

@Rastafarnianin ale on był w klubie dla gejów

1

@FcPortoFan1999 Nie, gdyż nie mam wady wymowy.

0

@FcPortoFan1999 Tylko mnie nikt nie pyta, bo nie zgrywam się z przekazem...

1

@Giwera Niech próbuje, to zobaczy czy mu się uda.
@michaleu spoko Michałek, mamy sztamę, prawda?

Oski to takie ma fantazje erosomańskie, że się go boję xd

0

@Giwera w jakim sensie Michałek miałby się za mnie wziąć?

0

@michaleu już lepsza Ekstraklapa niż te baby w jego guście xd

2

@FcPortoFan1999 @michaleu Michał, nie bierz go na te podboje, bo on Ci spłoszy dobre dziołszki.

2

@FcPortoFan1999 Oski, błagam...

3

@FcPortoFan1999 ja myślałam, że bardziej się cenicie...

4

@FcPortoFan1999 @michaleu takie będziecie podrywać???

2

@Lanosss z Pedrim non stop sobie wysyłamy ^^

2

@Lanosss czy @LAMC_10 wysyłał mi nudesy? Jeszcze nie...

1

@LAMC_10 Nie powiem czy pisałam... (:

Ja nie jestem agresywna, jestem zmęczona xd

1

@LAMC_10 a po co Ci to wiedzieć?

0

@FcPortoFan1999 kłamiesz. Pedri to najlepsza możliwa wersja i basta!

0

@FcPortoFan1999 Nie ma czegoś takiego jak ulepszony Pedri

2

@michaleu to pocisnąłeś Oskarka

@FcPortoFan1999 wypowiedz się

0

@RaphiniaGoat Wypełnione :D

2

@MessiForeverTheBest Jak @michaleu zacznie głośno mówić "Oski", to ogarnę, że to oni i podejdę xd

2

@LAMC_10 Nie rozumiem tych zachwytów nad stopami...

0

@Rifek Nie będziemy pisać sprawdzianów w Formularzu Google.

2

@MessiForeverTheBest przez to, że Oski jest apolityczny, to wszyscy go tu lubią.

5

@kundee fetysz stóp to najgorszy fetysz

3

Komentarz usunięty

1

@DTMisTheBest u mnie ten tryb się nadal nie wyłączył haha
Jeśli kiedyś będę mieć dzieci, to po prostu urodzę sobie towarzystwo do zabawy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?