July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ilka wszystkich ziomków z LR zaprosimy na wesele, także warto dobrze ze mną żyć ;)
@LAMC_10 na pewno ma coś w sobie, co ją ujmie.
2
@Ilka w miłości jak na wojnie haha
A nie chce nic złego, tylko żeby @Lanosss rozkochał w sobie Alejandrę :P
6
@Kessie nigdzie się nie prześlizgam, mamy interesy z @Lanosss do ubicia w Barcelonie. Wylatujemy jutro o 3.
1
@Lanosss Uwielbiam interesy z Tobą :D
2
@Lanosss dobrze, będziemy Wam płacić alimenty, tylko zabierz ją od mojego chłopa…
1
@Kozinho. Ty to zawsze obejdziesz wszystko…
2
@Lanosss weź ją sobie, dobrze Ci zapłacę ^^
3
@Lanosss przez zimę zrobiły mi się ciemniejsze włosy :P
0
@Kozinho. Zyskiem za te stópki byś się chociaż podzielił…
1
@heniusss to słabo poinformowani w takim razie, bo żadnego wesela być nie musi ;)
2
@Dari0G fakt. To najlepiej przez LR.
1
@LAMC_10 coś słabo mi się przyjrzałeś…
1
@Dari0G spisać umowę na serwetce najlepiej ;)
6
@LAMC_10 a gdzież? Gdybym to była ja, to siedziałabym mu na kolanach ^^
5
@heniusss dlaczego ślub to strata kasy? Przecież wesele, stroje itp nie są obowiązkowe…
7
@Ojciec5tkidzieci ja myślę, że jeszcze w 2026 się uda ;)
1
@Rifek nie, bo muszę mieć na czym zarabiać.
1
@Vegeta88 tylko uważaj sam wiesz na kogo ;)
1
@LAMC_10 Mi jest dobrze tu, gdzie jestem.
Jeszcze uprzejmi panowie przytrzymują tramwaj, to w ogóle :P
2
@LAMC_10 Do zobaczenia w czwartek ;)
5
@Rastafarnianin Co znaczy „wziąść”?
2
@LAMC_10 przecież nie musisz od razu pytać czy zostanie Twoją żoną. Zapytaj czy ma może chusteczkę, a jak Ci da to powiedz, że ładnie pachnie, ale w sumie Cię to nie dziwi jak taka właścicielka…
Cokolwiek xD
5
@gumaz ja mam jedną radę do Was wszystkich, moje kochane piwniczaki:
Przestańcie się bać kobiet na żywo i zacznijcie do nich zagadywać na mieście/w komunikacji/w sklepie etc., a nie w necie.
@LAMC_10 jutro nie, ja tylko w czwartki ;)
1
@LAMC_10 ja bym tak nie powiedziała, że nie wyszło… napisałam o tym na LR, znaczy dałeś mi do myślenia ^^
1
@Eklerek - Ma pan córkę czy syna?
- Mam siebie.
0
@Popitek12 a ile ich masz?
3
@Zoker co ważne, o 18:45.
2
@LAMC_10 @kundee nie pomyślał, że żeby przytrzymać mi drzwi, musiałeś stać…
1
@kundee @LAMC_10 też stał…
0
@Zoker to się nie odzobaczy…