2

@Ilka wszystkich ziomków z LR zaprosimy na wesele, także warto dobrze ze mną żyć ;)
@LAMC_10 na pewno ma coś w sobie, co ją ujmie.

2

@Ilka w miłości jak na wojnie haha
A nie chce nic złego, tylko żeby @Lanosss rozkochał w sobie Alejandrę :P

6

@Kessie nigdzie się nie prześlizgam, mamy interesy z @Lanosss do ubicia w Barcelonie. Wylatujemy jutro o 3.

1

@Lanosss Uwielbiam interesy z Tobą :D

2

@Lanosss dobrze, będziemy Wam płacić alimenty, tylko zabierz ją od mojego chłopa…

1

@Kozinho. Ty to zawsze obejdziesz wszystko…

2

@Lanosss weź ją sobie, dobrze Ci zapłacę ^^

3

@Lanosss przez zimę zrobiły mi się ciemniejsze włosy :P

0

@Kozinho. Zyskiem za te stópki byś się chociaż podzielił…

1

@heniusss to słabo poinformowani w takim razie, bo żadnego wesela być nie musi ;)

2

@Dari0G fakt. To najlepiej przez LR.

1

@LAMC_10 coś słabo mi się przyjrzałeś…

1

@Dari0G spisać umowę na serwetce najlepiej ;)

6

@LAMC_10 a gdzież? Gdybym to była ja, to siedziałabym mu na kolanach ^^

5

@heniusss dlaczego ślub to strata kasy? Przecież wesele, stroje itp nie są obowiązkowe…

7

@Ojciec5tkidzieci ja myślę, że jeszcze w 2026 się uda ;)

1

@Rifek nie, bo muszę mieć na czym zarabiać.

1

@Vegeta88 tylko uważaj sam wiesz na kogo ;)

1

@LAMC_10 Mi jest dobrze tu, gdzie jestem.
Jeszcze uprzejmi panowie przytrzymują tramwaj, to w ogóle :P

2

@LAMC_10 Do zobaczenia w czwartek ;)

5

@Rastafarnianin Co znaczy „wziąść”?

2

@LAMC_10 przecież nie musisz od razu pytać czy zostanie Twoją żoną. Zapytaj czy ma może chusteczkę, a jak Ci da to powiedz, że ładnie pachnie, ale w sumie Cię to nie dziwi jak taka właścicielka…
Cokolwiek xD

5

@gumaz ja mam jedną radę do Was wszystkich, moje kochane piwniczaki:
Przestańcie się bać kobiet na żywo i zacznijcie do nich zagadywać na mieście/w komunikacji/w sklepie etc., a nie w necie.

@LAMC_10 jutro nie, ja tylko w czwartki ;)

1

@LAMC_10 ja bym tak nie powiedziała, że nie wyszło… napisałam o tym na LR, znaczy dałeś mi do myślenia ^^

1

@Eklerek - Ma pan córkę czy syna?
- Mam siebie.

0

@Popitek12 a ile ich masz?

3

@Zoker co ważne, o 18:45.

2

@LAMC_10 @kundee nie pomyślał, że żeby przytrzymać mi drzwi, musiałeś stać…

1

@kundee @LAMC_10 też stał…

0

@Zoker to się nie odzobaczy…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?