2

@Ilka No i jest, gratulacje ;)

https://zapodaj.net/plik-t9T71elIXJ

2

@Ilka brzmi jak challenge haha
@kundee no to dawaj. Nabijmy koleżance hat-tricka!!!

1

@michaleu Ty i @Faro to najlepsi kumple do zdobywania sławy na LR ;)

@Ilka no ja mam np. Debiut roku 2025, mimo że dołączyłam tu w 2017 xd

2

@Ilka tak. Do zdobycia status VIP :P

12

@Ilka masz już 2 posty w gorących, jeszcze jeden i będzie hat-trick :D
Nie, że od razu będziesz pierwszą kobietą z hat-trickiem bo ja już miałam ze trzy, ale zawsze coś ;)

1

@Ilka dobrze, że wróciłaś, bo masz szansę zapisać się dziś w historii La Bambli ;)

3

@barcanawieki raczej średnio by dali na jedynce mecz o 18:45

1

@ranger3120 kup sobie odżywkę wygładzającą do włosów z OnlyBio, może zadziała ;)

0

@FcPortoFan1999 to to za 2 tygodnie

1

@FcPortoFan1999 wyparłeś się ich, to się nie dziw teraz xd

4

@kundee chyba, że tym kolega jest Ferran Torres
@FcPortoFan1999 Oski, a @gumaz i @Safrani to kto? I jeszcze @michaleu?

1

@Kgorecki2500 Łocet pan weź!

1

@MesQueUnClub_87 pewnie są i takie i takie ;)

1

@MesQueUnClub_87 zdecydowanie lepiej, żeby się nie mnożyły. Gorzej, że właśnie takie najbardziej chcą.

9

@Ilka jak lubi ładne dzieci, to co za problem? Niech zrobi sobie operacje plastyczne i będzie ładna, to dzieci będą ładne. Przecież to tak działa. To tak działa, prawda? :P

4

@Safrani istnieje taka możliwość. Ostanie 2 lata z rzędu pogoda była iście letnia, to teraz zima może upomnieć się o swoje.

5

@kundee z rodziną się integruj, a nie reklamy będziesz oglądał w Wielkanoc

1

@Ilka ja nie farbuję (i póki nie osiwieje nie zamierzam), a po tym jak miałam zrobioną kurtynkę ostatnim razem, stwierdziłam, że już sama lepiej bym to zrobiła.
Także zainwestowałam w nożyczki fryzjerskie i aktualnie z mamą sobie obcinamy włosy nawzajem.

2

@PaPo bycie rasistką? To dopiero początek moich zalet :P

3

@Ilka Kochana, ja 10 lat u fryzjera nie byłam (:

1

@Kozinho. Jak na razie nic się w tym temacie nie zmieniło.

0

@Kozinho. Mnie, naczelną rasistkę, pytasz?

0

@draxidox ja teoretycznie jestem Z, ale mentalnie chyba też jestem millenialsem, bo również nie rozumiem.
@MessiForeverTheBest tak to właśnie brzmi xd

14

@draxidox w jakim języku ona mówi?

4

@La Pulgaa czuję zakwasy.

2

@Zoker widzę, że La Rambla ma mnie za dużo odważniejszą, niż w rzeczywistości jestem…

2

@Kessie słaby żart…

7

@APTAPT nie no… aż taka naiwna to ja nie jestem.
Wiadomo, że w Mikołaja.

7

@Azi ja rozumiem, że czasami ludzie nie planowali tych dzieci, ale co one im zrobiły, żeby aż tak ich nie kochać?
Lexy? Dżoana? Kawa?

0

@Laminedependencia stare, znałam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?