July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vegeta88 ja Cię nie myliłam z @VegetaPolska, a teraz to Cię nawet nie poznaję xd
3
@Kessie słodziaki ♥️
2
@LAMC_10 pijany to do domu, a nie skakać xd
1
@LAMC_10 dobre geny przekazali ;)
1
@LAMC_10 Osobnicy z rodziny Prevców to oddzielną klasyfikację powinni mieć, bo oni mają ten gen.
0
@LeoMessiiBarcaPepa patrząc na to, że mam charakter mamusi/Michałowej, to raczej on by miał ciary na mój widok xd
2
@LeoMessiiBarcaPepa raczej do oglądania miodowych lat ;)
1
@esem91 piękna pieśń :D
2
@Kessie Nadzieja matką głupich…
2
@Czajka90 Oki, polejemy się nim w lany poniedziałek :P
1
@Eklerek Antek hotówa!
1
@Czajka90 ja i tak nie piję, więc więcej dla Was ;)
3
@Czajka90 ok, ale Ty robisz wszystko, a ja tylko będę ładnie wyglądać xd
0
@Filipem pierwszy był Mieszko.
0
@zadafcb dobrze że wieczorem, bo w zeszłym roku to musiałam się wcześniej z krojeniem sałatki i święconką uwinąć :)
28
Gavi z zielonym światłem i okej ♥️
2
@Kessie tylko z niektórymi, to się jeszcze człowiek łudzi, a tu już nie ma miejsca na złudzenia xd
3
@FCB_dimiC @Kessie to proste. Znak dla kobiet, za których się nie brać :P
3
@sebasarna nie strasz, nie strasz…
1
@Czyhrynski a where zalety?
3
@gumaz umrę bezdzietnie. Nie jestem gotowa na takie poświęcenie…
4
@gumaz gatunek jako taki to nie wymiera, tylko nasz naród, niestety…
4
@kundee bo inaczej gatunek by nie przetrwał… XD
2
@LAMC_10 Ta skocznia jest po prostu tragiczna, powinno się ją wysadzić w powietrze i chętnie się dołożę do materiałów wybuchowych :P
0
@gumaz podtrzymuję.
@esem91 początek nie najgorszy, ale dalej już tylko gorzej…
2
@LAMC_10 Nawet mi nie przypominaj…
2
@LAMC_10 10 czerwca
2
@LAMC_10 co mi chłopa podbierasz? Do Domena sobie wypisuj…
@Eklerek ja jeszcze urodzin nie miałam, to może jeszcze się wyrobię xd
5
@blakkudium Ładnie ze strony Ronalda.
7
@APTAPT a Real Madryt obrzydliwy.