0

@Vegeta88 ja Cię nie myliłam z @VegetaPolska, a teraz to Cię nawet nie poznaję xd

3

@Kessie słodziaki ♥️

2

@LAMC_10 pijany to do domu, a nie skakać xd

1

@LAMC_10 dobre geny przekazali ;)

1

@LAMC_10 Osobnicy z rodziny Prevców to oddzielną klasyfikację powinni mieć, bo oni mają ten gen.

0

@LeoMessiiBarcaPepa patrząc na to, że mam charakter mamusi/Michałowej, to raczej on by miał ciary na mój widok xd

2

@LeoMessiiBarcaPepa raczej do oglądania miodowych lat ;)

1

@esem91 piękna pieśń :D

2

@Kessie Nadzieja matką głupich…

2

@Czajka90 Oki, polejemy się nim w lany poniedziałek :P

1

@Eklerek Antek hotówa!

1

@Czajka90 ja i tak nie piję, więc więcej dla Was ;)

3

@Czajka90 ok, ale Ty robisz wszystko, a ja tylko będę ładnie wyglądać xd

0

@Filipem pierwszy był Mieszko.

0

@zadafcb dobrze że wieczorem, bo w zeszłym roku to musiałam się wcześniej z krojeniem sałatki i święconką uwinąć :)

28

Gavi z zielonym światłem i okej ♥️

2

@Kessie tylko z niektórymi, to się jeszcze człowiek łudzi, a tu już nie ma miejsca na złudzenia xd

3

@FCB_dimiC @Kessie to proste. Znak dla kobiet, za których się nie brać :P

3

@sebasarna nie strasz, nie strasz…

1

@Czyhrynski a where zalety?

3

@gumaz umrę bezdzietnie. Nie jestem gotowa na takie poświęcenie…

4

@gumaz gatunek jako taki to nie wymiera, tylko nasz naród, niestety…

4

@kundee bo inaczej gatunek by nie przetrwał… XD

2

@LAMC_10 Ta skocznia jest po prostu tragiczna, powinno się ją wysadzić w powietrze i chętnie się dołożę do materiałów wybuchowych :P

0

@gumaz podtrzymuję.
@esem91 początek nie najgorszy, ale dalej już tylko gorzej…

2

@LAMC_10 Nawet mi nie przypominaj…

2

@LAMC_10 10 czerwca

2

@LAMC_10 co mi chłopa podbierasz? Do Domena sobie wypisuj…
@Eklerek ja jeszcze urodzin nie miałam, to może jeszcze się wyrobię xd

5

@blakkudium Ładnie ze strony Ronalda.

7

@APTAPT a Real Madryt obrzydliwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?