July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zadafcb A ja Aliną :)
0
@Luki 10 Masz okazję, żeby się nauczyć :)
2
@Luki 10 A masz lustro i nożyczki w domu?
0
@MontelQ A ja tam lubiłam tą czuprynke
0
@Kacstiff Wódka dolana do wody.... okropieństwo.
0
@Colon Letni rosołek
0
@dniel A szkoda
0
@Walker dwójeczka
0
Komentarz usunięty
0
@justfootball Szczerze to nie. Ogólnie uważam, że odsetek osób o szczerych intencjach w internecie jest niewielki. Większość szuka przygód lub ukrywa fakty, które mogą mieć znaczenie dla drugiej strony.
1
@AnnaMarianna Chyba ma się typem kobiety. Ja np nie mam problemu żeby normalnie kolegować czy przyjaźnić się z chłopakami, bez szukania w tym drugiego dna.
0
@barcafan9512 Chyba nie chce tego sprawdzać hahaha
0
@barcafan9512 Jak dla mnie lepsze od tego jest tylko jabłkowy.
0
@barcafan9512 To co ja mam powiedzieć jak mój nowy sąsiad wygląda jak typ z jednej z reklam z tej serii...
2
@dontripe Dzięki zdalnym studiom siedzę nad nauką dwa razy wiecej czasu. Pozdrawiam
1
@Szicek10 Nikt nie mówi że będzie łatwo ale co innego zrobisz? Mózg sobie wypierzesz w pralce? W alkoholizm się wpędzisz?
1
@Szicek10 To dobrze o Tobie świadczy ;)
7
@Szicek10 Chyba tylko pozostaje przeczekać. Innego sposobu nie ma.
1
@MichVeB Finał Ligi Mistrzów 2011
0
@justfootball Też tak mi się wydaje.
18
@juliacicha super sprawa! :)
3
Prawdę mówiąc ma to sens.
0
@barcafan9512 Mnie już nic nie zdziwi.
1
@IAmBackCules Teraz na jeden numer.
1
@VamosRakieta Hahahah no tak siedzenie w domu wyprało mnie z uczuć
1
@IAmBackCules Ja dostałam 3
0
@AnnaMarianna Jak Ty to robisz dziewczyno, że Twoje serduszka nie zamieniają się w znaki zapytania???
0
@TheNekro94 O takkkk. Przede mną ludzie uciekali jeszcze zanim potwierdzono wirusa w Polsce (a już wtedy pyliła leszczyna, na którą jestem uczulona)
0
@justfootball Taaaa. Na mojej uczelni to chyba za rok do tego dojdą. Dopiero w czwartek będę mieć pierwsze zajęcia online.
0
@joloskyy Bo wczoraj tak się wydawało.