0

@zadafcb A ja Aliną :)

0

@Luki 10 Masz okazję, żeby się nauczyć :)

2

@Luki 10 A masz lustro i nożyczki w domu?

0

@MontelQ A ja tam lubiłam tą czuprynke

0

@Kacstiff Wódka dolana do wody.... okropieństwo.

0

@Colon Letni rosołek

0

@dniel A szkoda

0

@Walker dwójeczka

0

Komentarz usunięty

0

@justfootball Szczerze to nie. Ogólnie uważam, że odsetek osób o szczerych intencjach w internecie jest niewielki. Większość szuka przygód lub ukrywa fakty, które mogą mieć znaczenie dla drugiej strony.

1

@AnnaMarianna Chyba ma się typem kobiety. Ja np nie mam problemu żeby normalnie kolegować czy przyjaźnić się z chłopakami, bez szukania w tym drugiego dna.

0

@barcafan9512 Chyba nie chce tego sprawdzać hahaha

0

@barcafan9512 Jak dla mnie lepsze od tego jest tylko jabłkowy.

0

@barcafan9512 To co ja mam powiedzieć jak mój nowy sąsiad wygląda jak typ z jednej z reklam z tej serii...

2

@dontripe Dzięki zdalnym studiom siedzę nad nauką dwa razy wiecej czasu. Pozdrawiam

1

@Szicek10 Nikt nie mówi że będzie łatwo ale co innego zrobisz? Mózg sobie wypierzesz w pralce? W alkoholizm się wpędzisz?

1

@Szicek10 To dobrze o Tobie świadczy ;)

7

@Szicek10 Chyba tylko pozostaje przeczekać. Innego sposobu nie ma.

1

@MichVeB Finał Ligi Mistrzów 2011

0

@justfootball Też tak mi się wydaje.

18

@juliacicha super sprawa! :)

3

Prawdę mówiąc ma to sens.

0

@barcafan9512 Mnie już nic nie zdziwi.

1

@IAmBackCules Teraz na jeden numer.

1

@VamosRakieta Hahahah no tak siedzenie w domu wyprało mnie z uczuć

1

@IAmBackCules Ja dostałam 3

0

@AnnaMarianna Jak Ty to robisz dziewczyno, że Twoje serduszka nie zamieniają się w znaki zapytania???

0

@TheNekro94 O takkkk. Przede mną ludzie uciekali jeszcze zanim potwierdzono wirusa w Polsce (a już wtedy pyliła leszczyna, na którą jestem uczulona)

0

@justfootball Taaaa. Na mojej uczelni to chyba za rok do tego dojdą. Dopiero w czwartek będę mieć pierwsze zajęcia online.

0

@joloskyy Bo wczoraj tak się wydawało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?