Juzef99
Dołączył/a: styczeń 2011
Łapy
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Argentyna lipe gra pfff nici z Copa cos czuje Di Ma Ryja ta obrona ech.
0
Opium pfff taki lewy gwiazdorek jak Caceres to tylko realu sie nadaje.Nie płacz mała dobrze bedzie Montoya Muniesa Bartra Fontas.
Kiko Fermenia zdaje sie sprowadzony na zmiane za Alvesa PZDR
0
ibrahimaffelay na innej planecie żyje BRAWO
0
Kasa na obroncow bedzie dopiero za rok i tyle w temacie gramy God Damn It! LOL
0
Luiz ok ,Sakho ok za 2-3 lata za Erica,Traore sorry obroncy z Arsenalu nigdy mnie nie przekonali,Ally Cissokho fajny ale starawy juz z Lyonu to tylko Bastos.Pozdro
0
Bojan leci na bank Milito tez i Maxwell.
0
Ksanti tylko bez takich na ławe?Ogarnij sie
0
Armandi
Zmienne są zapisywane na nastepny budżet i niekoniecznie wypłacane jak np.25 meczy w sezonie dłuzsza kontuzja i klauzula przepada.
Kazdy transfer to suma 27 Sanchez + 35 Cesc tyle z tego budżetu pójdzie.
45 z obecnego 12 za Bojana i jakies drobne i jestesmy w domu
Visca el Barca!!!
0
Czyli całkiem możliwe,że te 2 transfery "zabiją" konkurencje tego lata.Wg. mnie zakupy realu przy tej dwójce wyglądają smiesznie.To mysle by było na tyle tego lata raz a dobrze + Kiko (mysle ze to wzmocnienie ławy,choć życze mu kariery takiej jak Pedro czy Busi)
0
LUX
0
YES YES YES i tyle w temacie :D
0
OMG!!!Troche prawdy od Gutiego to bym nigdy sie nie spodziewał musieli go niezle wk*rwic
0
dobry zmiennik nie foszący sie tez musi byc.A jak bedzie z niego wiecej cos jak Pedro czy Busi to tylko na kozysc wszystkim wyjdzie
0
NIGDY!!!!!!!! GRAN PEDRO DO KONCA KARIERY W BARCY
0
Adios słaby skaut i przecietny piłkarz
0
Co za durnie pisza cały czas,ze Cesc za 40+ baniek przyjdzie na ławe gorszej bzdury w życiu nie słyszałem Busi Xavi Cesc Iniesta Messi Pedro tylko wychowankowie idealne ustawienie.Taki skład bedzie na nastepny sezon i tyle
0
LOL i kto tu marnuje piłkarzy kupiony za 20 baniek teraz wart moze 5
0
my mamy ławke ludzi głodnych gry real ma ławke sfoszonych gwiazdorków
0
b dobrze zeby nie Bojan to na Camp Nou w zeszłym roku wygralibysmy 7 lub 8 a nie 5-0.Sanchez,Affelay,Jeffren,Deulofou i MVP jak dla mnie cacy gramy
0
Santana mądrze gadasz niech ktos poleje wódki iemu dobremu człowiekowi
0
@coole Casillas jest słaby w strzałach z dystansu? hm pierwsze słyche on sam na sam ma problem(mecze z Barcą widziałes?) w nogach ma sprezyny ciezko zza pola karnego mu strzelic reflex pierwsza 3 na swiecie spokojnie nastepnym razem sie zastanow.
0
Heh troche z innej beczki BOSKI CR7 ochrzcił synka STOP urodziła mu go surogatka rok temu STOP nie chce matki dla niego STOP bedzie wychowywał go z kolegą z druzyny STOP Marca przeprowadziła w tej sprawie sonde STOP 65% kibiców jest zdania,że boski CR7 na nowa mame wybierze Sergio Ramosa STOP para chrzestnych to Mercelo i Khedira STOP-Reuters LOOOOOOL
0
Chłopaki troche postrzelali sobie Alexis bardzo pewnie wykonczył te akcje przyda sie bardzo.
0
wszyscy go chca bo Barca go chce
0
Idealny jak Edmilson tylko bez kontuzji ja osobiscie bardzo bym był happy VeB.Na nastepce Puyola to na razie nikogo nie ma na swiecie.Silva moze grac na srodku obrony i na DM.Mysle ze by sie przydał na wypadek kolejnej Shakiry w wykonaniu Pique(wiecie o czym mówie LOL)
Tarasinho para drągów na obronie nie gwarantuje niczego,dlatego Pep gdy były problemy postawił na Masche w środku.Sprawa wygląda tak silny wysoki Pique+zwrotniejszy i lepiej reagujący Puyol gdy kontuzja Masche bo stawianie na Milito wiemy czym sie skonczyło.Zestawic tak idealnie linie obrony jak teraz mamy jest piekielnie ciezko.Najgorsze są proste błedy Puyol jest tez człowiekiem,ale gdy jest na boisku owych błedów jakoś ubywa PZDR VEB
0
Nasza repra nie jest taka zła Arboleda i Perquis na srodek,Szczesny w bramce 2 bocznych jest ok z czegograniczaniwo Piszczek (poważnie dawno tak pewnie grającego bocznego obroncy w reprze nie widziałem) klasa prawie światowa,Matuszczyk ok Błaszczyk + Obraniak jest dobrze Grosik Lewy i jest ok.Dobry trener i moze być ok myslałem,że Smuda to ogarnie,ale juz w to nie wierze na Euro z grupy znowu nie wyjdziemy.
Trzeba zmienic system szkolenia w Polsce i tyle ,a takie barany jak Smuda piwinni iść juz spać
0
I Villalba jeszcze
0
I Villalba jeszcze
0
Yup mają affiliata z Boca ,dlatego Barca powinna z River pogadać Lamela i Bounanotte!
0
Klasa kłamanie czasem sie jednak opłaca :D