0

jedrzejkowal - Bardzo przepraszam, że naszedłem CI na oczy;p.

:) Już schodzę ;)

0

Pyrzo - jesteś na ogólnodostępnym forum. Każdy ma prawo wypowiedzi. Nie zawsze takiej jak Ci pasuje. Tez mam tu konto i takie samo prawo do wypowiedzi.

"12:40 Carretero (rzecznik prasowy RFEF): "Barça w żadnym wypadku nie straci punktów, ponieważ jest to sytuacja wyjątkowa".

do tych słów wypowiadałem się już wczesniej w tym temacie. Było to co najmniej dziwne i nie uczciwe w stosunku do innych zespołów.

Myślicie, że naprawdę nie znam tych zdjęć z ''piatką'' ;>? Dajcie spokój :)

Czajo -

''A Ty się wpier. ze swoim RM po piąteczce i siejesz ferment.. siedź w papuciach w domku i módl się żeby był walkower.. w końcu będzie fiesta dla castylii Barça przegrywa przez walkower... ze sportowym pozdrowieniem dla Wszyskich Castylijczyków''

Siać ferment? to znaczy się komentować temat?? Czy fermentować - rozkładać ? .

Inwektywy zachowaj dla siebie;). Siedzę w domu w kapciach ;] Nie modlę się o walkower bo to trochę błachy powód żeby mieszać w to Boga nie sądzisz? Żadnej fiesty bym nie miał z przegranej przez walkower, bo niby czemu ;>? To takie nie sportowe;)

0

barca22 - fakt, mój błąd:). Wszystkich rozumów nie zjadłem;p taka mała literówka.

Pyrzo_Barca - Ciebie też nikt nie prosił o zdanie, a się odzywasz...;>?

Bez ciśnień, bo nie są one potrzebne. GD z ubiegłego tygodnia oglądałem 2 razy. Nie widzę powodu, żeby oglądać trzeci raz. Zapewne skrót obejrzę przed kolejnym Gran Derby te 2:6 również, jak i pozostałe 3 mecze.:)

0

Czajo - gracze Blaugrany to nie papież, żeby ktoś przymusowo na nich czekał kiedy łaskawie się pojawią ;).

Spokojnie, spokojnie dojadą. ;)

0

barca fan 10 - obserwuje Twoje wypowiedzi dzisiaj w tym temacie i jedna myśl mi się nasuwa => obiektywizm( druga to dorośnij ale to byłoby tendencyjne, zważywszy na 10 po Twoim nicku)

Jakie mataczenie? Tak to własnie się odbywa. Drużyna nie przyjeżdza. Sędzia wychodzi na boisko z drużyna (w tym wypadku Osasuna) odgwizduje początek meczu i czeka. Natępnie odgwizduje po 15 bądź jak tu widzę po 30 min walkower dla Pampeluny. Spokojnie by zdarzyli gdyby wyjechali wczesniej.

fcbarcelinho - bez sensu te przepisy ? ciekawe jaka bylaby Twoja reakcja jakby to Osasuna nie przyjechała.;]

0

16.40 Jorge Carretero, rzecznik Federacji, wypowiedział się ponownie na temat całej sytuacji. - Sporting, Valencia i Atlético podróżowały autokarami. Jeśli oni tak zrobili, to powinna tak zrobić także Barcelona. Federacja nie wypowiedziała się na ten temat w żadnym momencie. Nigdy nie zawiesiliśmy ani nie przełożyliśmy tego meczu. Jeśli mecz zostanie dzisiaj rozegrany, to będzie tak z powodu porozumienia między klubami a LFP. Zmiana godziny? Sądzę, że Osasuna nie będzie stwarzać problemów, jeśli chodzi o przesunięcia w godzinie spotkania.

16:55 Iniesta na Facebooku: "W końcu jedziemy! Pampeluno, porozmawiamy sobie!"

.

Ledwie 2 h dobrym pociągiem i 200 km autokarem.

Po takiej podróży to zmęczenie graczy Barcelony sięgnie zenitu!

Tylko dlatego chcieli przełożyć mecz...:|. To trochę gwiazdorskie, nie wiem co sobie myslał zarząd, lub odpowiedzialni za to ludzie.

Gdyby wyjechali rano to jeszcze mogliby sie zdrzemnąć w Pampelunie;]. Wychodzi na to ze zarząd będzie odpowiedzialny za ewentualny remis..:> - opcja optymistyczna;] ( czy też wygrana Osasuny - opcja mega optymistyczna;) )

0

Nie rozumiem, wczoraj mieli plan B dostania się do Osasuny tj. pociąg plus autokar, a dzisiaj nie jadą bo będą zmęczeni ?Co to za argument...:| Trochę nie halo, zrozumiałbym gdyby nie mieli jak wyjechać z Barcelony ale coś takiego ?

Niedługo brak czerwonego dywanu będzie impulsem by nie rozgrywać meczu, czy też brak takiej murawy jak na boiskach najbogatszych drużyn.

Teraz odwołają całą kolejkę bo Barcelona dolecieć nie może :) :P

0

Nie ma co się dziwić bukmacherom. Barcelona wygrała 4 ostatnie GD, dlatego też stawiają ja wyżej w tym pojedynku:) Mam nadzieje jednak ze koniec tej passy już blisko :] oraz ze zapowiedzi przed meczowe nie okażą się lepsze od samego widowiska.

pozdrawiam:)

0

marcin9797 -

Teraz spróbuj przeprowadzić taka ankietę wśród kibiców Realu:].

Pytanie moim zdaniem lekko nietrafione;].

Mam nadzieje, że bedzie to spektakl na miarę Derbów Europy;) oraz,że Real coś tam powalczy i zła passa zostanie przełamana:) Jakis remis bramkowy ;]

0

PepPL

Czyli pałasz nienawiścią do każdej drużyny która wygrała z Barcą?

0

Santana 10

Tak widziałem żeby Arjen minął 3 na metrze. W nominowanej bramce Messiego również nie widziałem żeby Lionel minął 3 na metrze 1 zwodem. Musisz trochę więcej akcji Robbena zobaczyć.

Neymar kontrowersja dwa zamachy na strzał? I co z tego:>? Proszę Cie, można to samo powiedzieć o obrońcach Valencii:], że to o nich źle świadczy, bo żaden nie mogł powstrzymać Messiego tylko szli jak jeden mąż na ''raz''.

To nie jest plebiscyt kto więcej podobnych bramek strzelił;], że to może już nudzić. Ten Z reszta najładniejsze czy najlepsze to pojęcie względne każdy ma inne wyobrażenie.

0

Harry Redknapp - bramka Messiego jest słaba w porównaniu z kontrkandydatami. Widziałem o wiele lepsze bramki Messiego w 2009/2010. POkazać mam który inny zawodnik jak tyczki mija zawodników? Szukać daleko nie trzeba - Samir NASRI (FRA) ,NEYMAR (BRA), Kumi YOKOYAMA (JPN), Arjen ROBBEN (NED)(chociaz o wiele bardziej mi sie podobała bramka z man utd w LM ).

0

a moze Unicef;>?

0

raffaelo - pazerni na kase o lol. Ja myśle jednak ze to chodzilo o to ze wogle nie gral a jest mega dobry na swojej pozycji.Guardiola zrobił bład.

0

to jeżeli taki słabiak jest i był ten hleb to powiedzcie mi po co sprowadzilła Barcelona tego gracza;>?

0

Villa

Fabregas

Silva

Di Maria

Ribery

Cesar Azpilicueta

Mata lub Ashley Young

jezeli Toure sporzedany to Mascherano

Fernando Torres

ahh jak sie szybko większości mentalność zmienia.Nie minał rok a tu taka zmiana. Już ktoś tu napisał ja powtórze - aż bije tu hipokryzją.

Kogo jeszcze :>?

0

longer 23 na stronie Realu jest news o kadrze Hiszpanii i zawiera taki o to akapit:

''W kadrze Del Bosque jest pięciu graczy Realu Madryt (Casillas, Albiol, Arbeloa, Ramos, Alonso) oraz siedmiu zawodników Barcelony (Valdés, Pique, Puyol, Xavi, Iniesta, Busquets i Pedro''

Nie widzę tam nic o farsie tylko o Barcelonie.Widzę jednak że mocno ciśnienie Ci skacze, to może nie wchodź na stronę Realu to może uchroni Cię to od pęknięcia żyłki:)

0

longer23 - jak narazie to widze ze Ty masz tu niezłe kompleksy dotyczące Realu a nie odwrotnie;] na stronie Realu trzeba bylo walczyć z dzieciakami którzy tak gadają.

Jak to Del Bosque mowil duzo sie nie zmieni w porownaniu z meczu z Francją. Valdes pojechać powinien, natomiast Busquets i Guiza out.

0

Ileż emocji wzbudza jedna wypowiedz gracza z przeciwnej drużyny.

FunBarca któż to są Ci urewscy ? Jak narazie to widzialem tylko ze fani (Ci mniej rozgarnięci)obydwu klubów rzucaja się do gardeł a ni piłkarze.

Juz tu widzialem link, który chciałem wkleić -> ten dotyczący pilkarzy barcy którzy liczą na potknięcie Realu. Jezeli krytykujecie takie zachowania to prosze byc konsekwentnym w swoich działaniach a nie jak wiatr zawieje to zmieniacie zdanie.

Patrzycie tez na wypowiedz czesto wyrwana z kontekstu, czy tez urwana w połowie zdania(nie mowie o tej jednak ja widzialem tylko takie stwierdzenie " Mamy nadzieję, że Barcelona straci punkty z Sevillą, a my wygramy w domu..''). Lub czytacie tylko krzykliwy nagłowek to juz bluzgi nawet newsa czytać nie trzeba... :|

Z reszta takie wypowiedzi sa na porzadku dziennym to że ktoś liczy na potknięcie innej druzyny to nie jest nic nielegalnego.

Iniesta ostatnio wyraził swoje zdanie na temat meczu Realu ktorego nie ogladał ale wiedzial ze był nudny;].

żeluś- jak juz ktoś tu zauważył to Xavi również uzywa nadmierną jego ilość. Oczywiscie funbarca zmienil trop- iż żelusiem nazywa Cristiano za jego wypowiedzi...

Irytacja którą wywołuje Cristiano u niektórych (w wiekszości mowiących ze jest słaby, żelus itp. ) spowodowana jest tym iż wiedzą ze jest jednym z najlepszych na świecie i konkuruje z ich pupilkiem i boją się ze moze w tej rywalizacji w tym czy następnym roku przegrac.

Pozdrawiam kumatych i ogarnietych

0

sebb dokoncz zdanie bo chcialbym wiedziec dlaczego te druzyny sie nie spinaja na mecze z Realem...?

przyklad Espanyol? to są derby i one rządzą się swoimi prawami.

0

Ależ kultura i szacunek do druzyny przeciwnej emanuje z niektorych tu forumowiczów, bo kibicami z tymi dwiema cechami ktore wymieniłem ich nie nazwe.

Wypowiedzi hanca czy tez bexleya pokazuja ze chlopcy nie dorośli lub maja tez ciezkie wspomnienia.

Oby mecz byl ciekawy, pasjonujacy i oby to nie byl bezbramkowy remis.

0

POwiedzcie mi, co ma mowic Cristiano czy tez inny gracz Realu.

''Jestem pewien ze przegramy'', '' Barcelona jest lepsza i to ona strzeli nam 20 bramek sam Messi 10 ustrzeli''.

Raczej niedorzeczne by to bylo. I z tego co pamietam to Cristiano powiedzial ze chcialby strzelic 20 bramek a nie ze strzeli a to jest różnica.

0

Babin17 - wątpie w to iż dlużej niz 3 lata jestes na tej stronie i kibicujesz Barcelonie ktora za ''Twojej kadencji kibica'' nie przegrala z Realem u siebie. No chyba ze nie ogladales meczy Real - Barcelona

Sezon 2007/2008 Real Madryt wygral na wlasnym stadionie i na Camp Nou. Sezon wczesniej rownież triumf Realu na Bernabeu. Od tamtego sezonu Real 3 krotnie uległ Barcelonie.

Nieładnie tak kłamać nie ładnie sezonowy Babinie...

0

2802adrian - Ciekawe jak by spotkanie dzisiejsze wygladalo jakby Messiego nie bylo:>? Prawdą jest ze bez Rooneya lub Messiego ich druzyny bardzo duzo traca i nie trafiaja tylu goli.Dzis nie mial kto strzelać oprocz Messiego. Nawet przy pilkach od Xaviego.

Dzis nagłowek powinien wygladac Messi 4:1 Arsenal.To co on wyczynia jest niesamowite, nie do zatrzymania. Przy tak grającym Messim drżę o Gran Derbi;] jednak mam nadzieje ze Real stanie na wysokości zadania ;)

Gratuluję 1/2 LM..:)

0

a jednak jest:P tylko narazie troche tnie:

0

no i na Public Sport raczej nie obejrzymy

0

Misugi - Widzisz większość nie czytała nawet newsa tylko tytuł i juz do komentowania się zabrali. Na Rm.pl nie ma jak narazie nic o tej wypowiedzi;] A takie słowa przecież powinny sie odbić echem na stronach Realu;).Jednak takie nagłowki to norma bo przyciagnie czytelnika a o to przeciez chodzi;]

0

Wasu a gdzie Ty to czytałes ze caly Real jest juz na gran derby ?

Wytykasz Cristiano ze zyje przyszłością, a wiekszość komentujących tu zyję przeszłościa.Dajcie spokoj ludzie

Paradox dobrze napisał: przeciez nie powie tu zaden gracz ani Barcelony ani Realu ze zamierzaja przegrać.

Licze na swietny i zaciety mecz ..;]

0

Powiedzcie mi Ci ktorzy uwazaja ze karnego nie powinno być,ktorzy stoją za tym ze to Fabregas wepchnal noge specjalnie pomiedzy dwie nogi Puyola. Jak on mial to niby zrobić? jak widac Carles był z tyłu Fabregas go nie widzial. Fabregas składa sie do strzału a Puyol mu w tym przeszkadza tak, a nie inaczej. Tak Fabregas go kopnal/uderzyl, bo ten opatulil jego noge swoimi.Dojdzie do tego ze to czerwona kartka Fabregasowi sie nalezala. kopnal przeciwnika !!

0

Gielar00 - jak to co chcial udowodnic? chcial pomoc duchem, opaska kapitańska, przesuwaniem sie w formacjach. Pokazał że bardzo mu zależy, a wiedząc ze nie zagra na waszym stadionie chcial dodać otuchy swoim kolegom.

Faul nie tak kontrowersyjny jak czerwona kartka, na wyrost jak dla mnie ze tak powiem.

Co wyczyniał Almunia w 1 polowie to było niesamowite..;D jednak nie popisal sie przy 1 bramce Szweda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?