14 lutego 2016, 22:53
0
zgadzam się z twoją wypowiedzią słodziutki arturku :b
4 lutego 2016, 20:11
wnoszę wniosek o powrót ronaldhino do bracy
3 lutego 2016, 22:58
ja bym dał douglasa :d
3 lutego 2016, 21:53
zgadzam się, choć myślę że rakitic mógł by też strzelać
1 lutego 2016, 12:04
mój ulubiony piłkarz
25 stycznia 2016, 16:18
wszystkiego najlepszego :D
19 stycznia 2016, 18:02
do śląska go weźcie :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
zgadzam się z twoją wypowiedzią słodziutki arturku :b
0
wnoszę wniosek o powrót ronaldhino do bracy
0
ja bym dał douglasa :d
0
zgadzam się, choć myślę że rakitic mógł by też strzelać
0
mój ulubiony piłkarz
0
wszystkiego najlepszego :D
0
do śląska go weźcie :D
0
wnoszę wniosek o powrót ronaldhino do bracy
0
mój ulubiony piłkarz
0
ja bym dał douglasa :d