0

zgadzam się z twoją wypowiedzią słodziutki arturku :b

0

wnoszę wniosek o powrót ronaldhino do bracy

0

ja bym dał douglasa :d

0

zgadzam się, choć myślę że rakitic mógł by też strzelać

0

mój ulubiony piłkarz

0

brawo barca (ja ta mam farta 39 gorączki na ferie)

0

wszystkiego najlepszego :D

0

chętnie zobaczyłbym go w ekstraklasie

0

do śląska go weźcie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?