Marzę o Silvie, ale to chyba nierealne. A jeśli chodzi o Luiza to faktycznie to nie ta klasa, bardziej wolałbym Hummelsa, a za Daniego Alvesa naszego Piszczka :)
Marzę o Silvie, ale to chyba nierealne. A jeśli chodzi o Luiza to faktycznie to nie ta klasa, bardziej wolałbym Hummelsa, a za Daniego Alvesa naszego Piszczka :)
Mamy genialne pokolenie młodych zawodników : Munir, Dongou , Bagnack , Delofeu , Rafinha, Tello, Sregio Roberto. Za parę lat do oni będą trzonem drużyny
Komentarze
3
Marzę o Silvie, ale to chyba nierealne. A jeśli chodzi o Luiza to faktycznie to nie ta klasa, bardziej wolałbym Hummelsa, a za Daniego Alvesa naszego Piszczka :)
0
Chciałbym żeby Carles na dobre wrócił do składu. Z nim bylibyśmy o połowe lepsi
0
Kto robi takie kretyńskie ankiety?
0
Martino to dobry trener tylko ma niefarta
0
"Kibice " zasrani się znaleźli. Jak się coś nie podoba to wypie**alać do madrytu
.Debile zajeb**i.
3
Marzę o Silvie, ale to chyba nierealne. A jeśli chodzi o Luiza to faktycznie to nie ta klasa, bardziej wolałbym Hummelsa, a za Daniego Alvesa naszego Piszczka :)
1
Ale mamy młodych i utalentowanych zawodników. :)
1
Mamy genialne pokolenie młodych zawodników : Munir, Dongou , Bagnack , Delofeu , Rafinha, Tello, Sregio Roberto. Za parę lat do oni będą trzonem drużyny
0
Martino to dobry trener tylko ma niefarta
0
Teraz Neymar hat tricka w koszulce Barcelony!!!