O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie 4501
  • Liczba komentarzy 13
  • Polecenia 5

Komentarze

3

Marzę o Silvie, ale to chyba nierealne. A jeśli chodzi o Luiza to faktycznie to nie ta klasa, bardziej wolałbym Hummelsa, a za Daniego Alvesa naszego Piszczka :)

0

Chciałbym żeby Carles na dobre wrócił do składu. Z nim bylibyśmy o połowe lepsi

0

Kto robi takie kretyńskie ankiety?

0

Martino to dobry trener tylko ma niefarta

0

"Kibice " zasrani się znaleźli. Jak się coś nie podoba to wypie**alać do madrytu
.Debile zajeb**i.

Zobacz wszystkie

3

Marzę o Silvie, ale to chyba nierealne. A jeśli chodzi o Luiza to faktycznie to nie ta klasa, bardziej wolałbym Hummelsa, a za Daniego Alvesa naszego Piszczka :)

1

Ale mamy młodych i utalentowanych zawodników. :)

1

Mamy genialne pokolenie młodych zawodników : Munir, Dongou , Bagnack , Delofeu , Rafinha, Tello, Sregio Roberto. Za parę lat do oni będą trzonem drużyny

0

Martino to dobry trener tylko ma niefarta

0

Teraz Neymar hat tricka w koszulce Barcelony!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?