KUSY20
Dołączył/a: luty 2014
Nowy Sącz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Marzę o Silvie, ale to chyba nierealne. A jeśli chodzi o Luiza to faktycznie to nie ta klasa, bardziej wolałbym Hummelsa, a za Daniego Alvesa naszego Piszczka :)
0
Chciałbym żeby Carles na dobre wrócił do składu. Z nim bylibyśmy o połowe lepsi
0
Kto robi takie kretyńskie ankiety?
0
Martino to dobry trener tylko ma niefarta
0
"Kibice " zasrani się znaleźli. Jak się coś nie podoba to wypie**alać do madrytu
.Debile zajeb**i.
0
Potrzebny nam jest tylko środkowy obrońca (najlepiej gdyby to był Hummels)
0
Cescu jesteś genialny!
0
Teraz Neymar hat tricka w koszulce Barcelony!!!
0
Ten zawodnik to przyszłość naszej drużyny
1
Mamy genialne pokolenie młodych zawodników : Munir, Dongou , Bagnack , Delofeu , Rafinha, Tello, Sregio Roberto. Za parę lat do oni będą trzonem drużyny
0
FC Barcelona wygra Ligę Mistrzów, a Juvenil A młodzieżową Ligę Mistrzów. TO JEST MOJE MARZENIE
0
A gdzie powołanie dla Pique ???
1
Ale mamy młodych i utalentowanych zawodników. :)