3

Marzę o Silvie, ale to chyba nierealne. A jeśli chodzi o Luiza to faktycznie to nie ta klasa, bardziej wolałbym Hummelsa, a za Daniego Alvesa naszego Piszczka :)

0

Chciałbym żeby Carles na dobre wrócił do składu. Z nim bylibyśmy o połowe lepsi

0

Kto robi takie kretyńskie ankiety?

0

Martino to dobry trener tylko ma niefarta

0

"Kibice " zasrani się znaleźli. Jak się coś nie podoba to wypie**alać do madrytu
.Debile zajeb**i.

0

Potrzebny nam jest tylko środkowy obrońca (najlepiej gdyby to był Hummels)

0

Cescu jesteś genialny!

0

Teraz Neymar hat tricka w koszulce Barcelony!!!

0

Ten zawodnik to przyszłość naszej drużyny

1

Mamy genialne pokolenie młodych zawodników : Munir, Dongou , Bagnack , Delofeu , Rafinha, Tello, Sregio Roberto. Za parę lat do oni będą trzonem drużyny

0

FC Barcelona wygra Ligę Mistrzów, a Juvenil A młodzieżową Ligę Mistrzów. TO JEST MOJE MARZENIE

0

A gdzie powołanie dla Pique ???

1

Ale mamy młodych i utalentowanych zawodników. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?