22 marca 2015, 19:01
0
Z tego co mi sie wydaje to 226+277 to 503 a nie 543
2 marca 2014, 20:48
Proste ze barcelone
2 marca 2014, 20:28
Po 3 pkt
27 lutego 2014, 14:33
Jezeli pomocnik to wolalbym pogbe
18 listopada 2013, 14:59
Hahhahahha Bez komentarza
22 sierpnia 2013, 00:37
Szkoda ze fabs nie strzela ale i tak uwazam ze lepiej od messiego
24 kwietnia 2013, 22:03
a kibice realu byli tacy pewni finalu juz mowili jak zagrac z bayernem i prosze ''niechwal dnia przed zachodem słonca''
28 września 2013, 23:46
co by wpadlo
22 sierpnia 2013, 00:11
Odrazu cos sie dzieje
6 kwietnia 2013, 23:28
ABI ABI
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Z tego co mi sie wydaje to 226+277 to 503 a nie 543
0
Proste ze barcelone
0
Po 3 pkt
0
Jezeli pomocnik to wolalbym pogbe
0
Hahhahahha
Bez komentarza
0
Szkoda ze fabs nie strzela ale i tak uwazam ze lepiej od messiego
0
a kibice realu byli tacy pewni finalu juz mowili jak zagrac z bayernem i prosze
''niechwal dnia przed zachodem słonca''
0
co by wpadlo
0
Odrazu cos sie dzieje
0
ABI ABI