0

Z tego co mi sie wydaje to 226+277 to 503 a nie 543

0

Proste ze barcelone

0

Po 3 pkt

0

Jezeli pomocnik to wolalbym pogbe

0

Hahhahahha
Bez komentarza

0

Na chuj nam potrzebny pedro zamiast sergi

0

2013.09.28, godz. 23:55, orlen47
Cortous jaki aktor zasrany a ty ancelotti udlaw się ta guma grubasie

rm.pl

0

myslalem ze gool

0

co by wpadlo

0

fukssssssss

0

jeszcze jak real strzeli jedna bramke to zle nie bedzie gorzej jak dwie

0

Jaki wynik ??

0

Ale fuksssss

0

Dawaj czech

0

Szkoda ze fabs nie strzela ale i tak uwazam ze lepiej od messiego

0

Smieszna twarz ma ten sendzia

0

Jejejejejejjejej

0

Odrazu cos sie dzieje

0

Ja pier jak tanci wyszli z wlasnej polowy to klepia do tylu

0

To sie kurwa nazywa ofensywny football

0

Ale po co nam obronca

0

Brazylia wygrywa szkoda ze neymar nie strzelil

0

No brazylia anglia na tvp 1

0

Ale neymar mial okazje oby jeszcze szczelil

0

dajcie link do meczu

0

przeciez puyol zrezygnowal z gry w reprezentacji

0

ta moze jeszcze frytki do tego

0

messi jak kosecki wejscie smoka

0

fajnie by bylo zobaczyc Lewego w Barcelonie ale watpie w to zwłaszcza ze teraz Getze odszedł

0

a kibice realu byli tacy pewni finalu juz mowili jak zagrac z bayernem i prosze
''niechwal dnia przed zachodem słonca''

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?