Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przypomnij sobie kto grał na środku defensywy gdy 3 z nich miało kontuzje lub pauzowało za kartki- Adriano i jestem pewny że to właśnie Adriano wyjdzie na środku obok Masche.
1
W lidze mistrzów losowanie par półfinałowych, a ty czasem w Barcelonie zabawa trwa, Mascherano ostoją obrony Barcy na tak ważny mecz... Nie spodziewałem się że do takiego czegoś dojdzie.
0
Adriano i Masche na środku...
0
No pewnie nie ma to jak w ćwierćfinale Ligi Mistrzów napisać "Po 3 punkty :)"
0
Do redakcji:
"Pod nieobecność kontuzjowanych Gerarda Piqué i Javiera Mascherano przez najbliższy miesiąc to Marc Bartra będzie partnerem Javiera Mascherano na środku defensywy."
*.... kontuzjowanego Gerarda Pigue przez... ;)- tu błąd
3
Ja jestem z ustawieniem 4-3-3 z 3 pomocnikami i napastnikami. Bez Cesca, a z Alexisem w ataku. W ogóle nie wiem po co na mecz z Atletico gra 4 pomocnikami? Gra z zagęszczeniem środka pola jest dla drużyny które walczą o środek boiska, chcą grać piłką itd, czyli City i Real, ale Atletico? Atletico stawia autobus i czeka na kontrataki, w meczu z nimi potrzebne są sytuacje a nie piłka, i dla tego jestem za ustawieniem z 3 napastnikami.
1
Przecież w Polsce jest doceniany, głównie prze TVP ;)
0
Ale im musi to dawać szczęścia, taka gra, wygrywanie itd.
10
Marca reklamuje Chucka Norrisa, grubo xD.
1
Były zawodnik Realu i wszystko jasne ;). Faul był wątpliwy, ale pretensji mieć nie powinni. Ja tam nie wiem, w Barcelonie od najmłodszych lat uczą Tiki-Taki, wychodzi na to że w Realu od najmłodszych lat uczą zganiać przegraną na sędziego.
1
Jak się trafia na takich gigantów jak Kopenhaga, Galatasaray, Schalke czy teraz Borussia to się dziwisz?
PS: Co nas obchodzą rekordy Ronaldo? Jednak jakiś ważniejszy rekord musi mieć no nie? Chociaż jeden.
0
Głupota kibiców Realu nie zna granic ;), jesteś taki głupi czy tylko udajesz?
Już żal dupę ściska, bo Ronaldo mimo 2 miesięcznej kontuzji Messiego i tak nie będzie królem strzelców.
7
Jeśli mam być szczery, to po pierwszym meczu z Atletico, Bartra jest ostatnim graczem o którego się martwię ;)
1
Z tego co pamiętam po meczu z Valladolid, Pedro również mówił o braku intensywności. Jeżeli mają problem z intensywnością, to niech nad nią popracują a nie za każdym słabszym meczem szukają głupich wymówek. Niech powie po prostu że chcieli oszczędzać siły. Ten mecz i mecz z Realem to nie jedyne mecze w których mówi się o braku intensywności, bez przesady.
0
A Milanek ;)
0
"Leo Messi nie miał prawa trafić do La Masíi w wieku 13 lat"- Oho coś czuje że zaraz Madryt wkroczy do akcji o nieprawidłowościach w kontrakcie Messiego i Leo będzie musiał przejść do Realu. Kolejna afera się szykuje xD
0
Nie do końca zrozumiałem ten komentarz Diego. "Neymar jest wyjątkowy, bardzo silny. Wykorzystał jedyną okazję, jaką miał. Na pewno nadal może być jednym z najlepszych piłkarzy na świecie".- po pierwsze od kiedy Neymar jest silny (chyba że chodzi o psychikę, o silną nogę czy coś), po drugie dlaczego "nadal może być najlepszym piłkarzem na świecie", trochę dziwne to brzmi tak jak by mówił o 35 latku, albo jak by wrócił po nie wiadomo jakim urazie, nie wiem może mi się wydaje ale tak jakoś mi to zdanie nie pasuje. no i jeszcze "Jednak to, co zrobił, jest fenomenalne"- czy Costa zrobił coś takiego żeby nazwać to fenomenalne, no chyba że chodzi mu o kontuzje Pigue. Jak bym tego nie zrozumiał, bramkę strzelił piękną. ;) VeB
0
2:40 Co to miało być xD
0
Wyobrażam sobie jak wygrywamy wszystko ze wszystkimi,a przed nami tylko finał z Bayernem, Monachijczykom trzęsą dupy przed rozpędzoną Barcą ;). Fajnie by było ale trzeba się skupić zacisnąć zęby a kto wie może się spełni. VeB ;)
0
To się tyczy w obie strony ;). Jeżeli my pierwsi strzelimy to Atletico będzie miało problem.
0
Za Pedro Fabregas, może jeszcze Ney za Sancheza który słabo gra na małej przestrzeni i Masche za Bartre który nie grał przeciwko mocny rywalom i nie wiadomo jak by se poradził. Jednak skład zostawmy do dyspozycji Taty ;) VeB
0
2-0, nie sądzę aby ATM dało nam wbić 4 bramki, jednak jak strzelimy szybką bramkę na CN to się odkryją i to będzie szansa dla nas. Na CN 2-0, VC 0-0 ;) pzdr
0
Tak???
0
Messi jak Messi ale Xavi ;)
0
Serio obchodzą was te zażenowania Madrytu o ręce Neymara? Bo mnie nie. Jakaś wojna czy nie było czy był, po co to? Czasu nie odwrócimy a mnie bardziej interesują ważne 3 pkt a nie ból dupy Hala Dzieci. VeB
0
Ważne zwycięstwo na trudnym terenie, teraz czekamy na Betis ze spokojem, oczekuje pewnego zwycięstwa na Camp Nou. Dobre morale prze Atletico, już nie mogę się doczekać, wygrana bez straty gola, będzie bardzo ważna, jednak priorytetem jest zwycięstwo i tego się trzymamy.
PS: Dziwi mnie brak zainteresowania kibiców oraz redakcji mecze z Atletico. Mecz jest już we wtorek. a tu ani wiadomości o sytuacji ATM, ani nic, kibice również bardziej zainteresowani nic nie znaczącym dla nas meczem Realu z Rayo (choćby w tym artykule), albo drugim ćwierćfinale BVB -RM, nie za bardzo to rozumiem. Pamiętam że przed meczem z ManCity to był szał, na stronie jak i pośród kibiców, co podkręcało atmosferę przed meczem, a teraz? Nic. Co nas obchodzi Real? Bo mnie nic, a na pewno nie w tym momencie kiedy oglądają nasz tyłek i puki wygrywamy nie ma nic do powiedzenia.
0
Ludzie o co wy się spinacie? Neymar dotkną ręka ewidentnie, no i co? Hala Dzieci się wkurwiaj*, ale skupcie się na sobie a nie na Barcy, żal dupę ściska bo liga ucieka, macie do nas pretensje jak by to my tą rękę gwizdali. Barca wygrała, może szczęśliwie ale zasłużenie bo przeważała. Jestem przekonany że nawet gdyby Karnego nie było, Barca by wygrała bo przydusiła by na 10 Espanyolu i jeszcze z obrońcą na bramce, a gdy prowadziła to po co szarpać. VeB
0
Musimy zagrać dobry mecz, nie pozwalać Espanyolowi na grę przed naszym polem karnym, nie dawać im piłki. W ataku tak jak ostatnio, odważnie i skutecznie, no i co najważniejsze, z pełnym zaangażowaniem, bez tego nie ma na co liczyć. Veb ;)
0
Co do Moutinho, to był on ściągnięty w "dwupaku" razem z jeszcze jednym zawodnikiem (nie pamiętam jakim) za bodajże 50 mln. I według mnie był to dobry interes, ponieważ Moutinho jest naprawdę dobrym zawodnikiem ;) pzdr
0
Bardzo prawdopodobne, najlepiej z trzykrotnie ;)