0

Przypomnijcie mi proszę kiedy Roberto zagrał dobrze, był widoczny i się wyróżniał? Bo ja sobie nie przypominam, tera możemy chyba już odważnie stwierdzić że Sergio Roberto nie będzie zastępcom Xavi'ego, co najmniej według mnie. Dobrze że przyjdzie Rafinha. I jeszcze pytanie, dlaczego zamiast Roberto nie gra Afellay? Przecież jest to zdecydowanie odważniejszy piłkarz, z lepszym dryblingiem i szybkością, a jeśli podania do tyłu zaliczają się do "zagrań uspokajających grę", to kategorię podania można zaliczyć Roberto co jednak i tak nie daje mu przewagi na Afellayem.

0

Masz wyjaśnienie w opisie gry Iniesty ;)

0

Afellay i Dongou rządzą ! Obydwaj 100% celnych podań ! xD

0

O jakim meczu mówisz? Z Atletico czy z Espanyolem bo się pogubiłem w twoim komentarzu? Jak mówisz o meczu z Atletico (bo tak zrozumiałem) to musisz zauważyć że są to powołania na Espanyol z którym gramy jutro ;)

0

Kojarzysz "blada twarz" ?

0

Przecież to Iniesta co się dziwisz?

0

Zgadzam się choć nie sądzę, aby Bayern chciał pozyskać KOLEJNEGO pomocnika, Schweinstaiger, Martinez, Thiago, Kros, Gotze, Lahm (grywa na pomocy) no i do tego kolejny pomocnik ? Nie sądzę, to była by strata potencjału, każdy z zawodników których wymieniłem to zawodnicy uniwersalni, łącznie z Gundoganem, to by było za dużo tym bardziej że miejsc jest 3 a zawodników 6 + Gundogan, każdy ma aspiracje gry. Również słyszałem tą plotkę, ale Ilkay by był głupi gdyby poszedł do zespołu w którym, gry nie ma zapewnionej.

0

Dobrze że zawodnicy FCBB trenują z pierwszą drużyną, w takich treningach mogą się oswajać i nabierać w pewnym sensie doświadczenia. Najprawdopodobniej niedługo kilku z nich będzie uczęszczać na te treningi codziennie ;) pzdr

0

Gdy Barca przegrywała to określane to było jaki chwilowy dołek i chyba mało kto wątpił że Barca się nie odbuduje, może ligi nie wygra ale nie będzie się tak potykać. Gdy Real zaczął wygrywać na zawołanie to wszyscy myśleli że nic i nikt go nie powstrzyma. Inaczej było z ATM, gdy zaczęli przegrywać (mniej więcej wtedy co Barca) mówiono że już padają z sił. Jak się okazało, nic się nie sprawdziło, Barca zaczęła wygrywać wysoko i pewnie, ATM podniosło się i gra jak na początku sezonu, a Real gnije w oczach, może mocno powiedziane, ale teraz już nie będę spisywał Borussii na straty, jak to robiłem po losowaniu LM. Nieprzewidywalny jest ten futbol, co pokazała sytuacja Ligi BBVA ;) pzdr

0

Oier za słaby na Barce? Do dawaj kupimy Neuera na TRZECIEGO bramkarz. Ale na poważnie, przecież od trzeciego bramkarza nie można wymagać spektakularności. A tak poza tym wcale nie jest taki słaby, gra całkiem dobrze.

0

Wiem, ale włączyłem mecz w 15 min i nie widziałem początku (i gola Iniesty ;( )

0

Eto'o jest z tego znany, ale dużo w tym wywiadzie powiedział, za dużo, no ale cóż szkoła Mourinho ;)

0

I kto wie czy Ronaldo i kilku innych piłkarzy nie zostanie kary za komentarze w stronę sędziego ;)

0

Najtrudniej ma zdecydowanie Atletico, wyjazdy z Atletic (!), Valencią, Levente i z BARCELONĄ. U siebie przyjmą Villarreal i Malagę które z pewnością tanio skóry nie oddadzą. Real jak i Barca mają kilka trudnych meczów ale wieże że Real się podłamie po tej porażce i potraci punkty, a my będziemy grali z pełnym zaangażowanie i wygramy wszystkie mecze do końca ;) pzdr

0

Niech podpisze się pod moim komentarzem osoba która spodziewała się tego typu tekstów ze strony białych. xD, albo lepiej tego nie róbcie bo będzie tyle komentarzy że przekroczymy granice dodawania komentarzy xD

0

Panie Guti, żart w tym wypadku to twoje komentarze i twój pedalski ryjek ;)
A R.Ramos? Co to miało być, "„Niech obejrzy mecz i jeśli ma godność i wstyd, przyzna się do błędów, odwagi sędzio!”, dodał."- odwagi to ja jemu życzę, taki z niego cwaniaczek że od razu to usunął? Widzę że całej rodzinie Ramos brakuje pokory...

0

Na początku gdy zobaczyłem na napisach Marca i As czarną wstęge to myślałem że to dlatego że Real przegrał z Barcą, dopiero póżniej przeczytałem o żałobie i dlatego zwracam honor...

0

Ciekawe jest to że po każdym meczu Realu w którym przegrywają, sędzia jest największym antybohaterem, oczywiście według białej strony Madrytu i ich kibiców.
Pozwolę sobie zacytować- "Mam nadzieję, że Undiano nie będzie już nam sędziował w tym sezonie."- idąc ich tokiem myślenia, na ich meczach nie powinno być sędziego, ponieważ nie ma takiego który by im dopasował, no chyba że był by to sędzia szkolony na najwybitniejszego sędziego świata w... Madrycie ;) pzdr

0

Czytając ten artykuł, przyszedł mi do głowy świetny pomysł... Iniesta na środek ataku!!! xD

0

Ostatnie zdanie mnie rozwaliło xD. Pół roku temu był na CN był karny? Rzeczywiście, ja też słyszałem że 71 lat temu był faul ;), upokorzył się, zdecydowanie powinien... nie powinien, musi być ukarany za takie komentarze w stronę sędziego.

0

No, tydzień temu po Hat tricku z Osą pisałem że Messi przeszedł do historii jako jedyny piłkarz który tyle razy przeszedł do historii. Teraz muszę napisać, żę Messi przeszedł do historii jako jedyny gracz który po przejściu do historii za największą ilość przejść do historii, znowu przeszedł do historii... czy jakoś tak xD. Mam nadzieje że kiedyś będą uczyć o nim w szkołach... przecież nikt i nic nie jest tak historyczne ;) pzdr

0

Mi się podoba 40 min i jedziemy z nimi ;)

0

WOW, w drugiej tabeli wyrażnie widać jak mocna jest obecna faza LM.

0

Nie tylko ty xD.

0

Mam nadzieje że Ney zagra jak w pierwszym swoim GD, Messi jak w ostatnich meczach a pomocnicy rozklepią szyki RM ;). Alba, po ściga się z Balem, mam nadzieje że da rade, Alves znowu będzie "łatał" Ronaldo, Valdes łapał setki, a stoperzy do nich nie dopuszczali- Scenariusz idealny, mam nadzieje że się spełni ;) pzdr

0

IMN ;)

0

I tak powstałeś?

0

A zauważyłeś że na EL Clasico powołał całą drużynę?
PS: Mózg, nie mzg jak już ;)

0

Mi się wydaje że na ten mecz powinien pojechać Puyol, ma kontuzje ale nie o grę tu chodzi a o wsparcie, to jest człowiek który jest dobrym duchem drużyny, powinien być w tym meczu razem z nimi. Pamiętam krótki film na tej stronie ostatnio gdy Xavi nie strzelił karnego (bodajże w meczu z Elche lecz nie jestem pewien), Puyol stał z ławki poklaskał i pokazał ręką że nic się nie stało. Fajny gest. Powinien być z nimi. Gdy przegrywają pociesza, gdy wygrywają chwali.

0

Ja osobiście stawiam Neymara, on z pewnością zdaje sobie sprawę że to dla niego wielka szansa, a o prócz tego będzie chciał wyładować swoją sportowa złość na Realu. Alexis i Pedro, są świetni ale tu trzeba wystawić swoje najmocniejsze działa, ryzyko jest, ale bez ryzyka nie ma zabawy, tym bardzie że w tym meczu trzeba ryzykować jeśli chcemy wygrać. ;) pzdr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?