Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@eckov Oho, kolejny który zapomniał o Puiqu, Aleni, Munirze czy Sandro z 4 latam temu
4
@Comentateiro Ale ty czasami fikoły intelektualne tu tworzysz XD
2
@macio_944 A ja wychodzę z założenia że Opozycja powinna jednak coś zrobić żeby na nich zagłosować, a nie że jednym argumentem oddania na nich głosu było to że PIS jest taki i taki. Fakt że PO teraz tak ogromnie podskoczyło w poparciu tylko dlatego że przyszedł Tusk, nie przynosząc narazie ze sobą jakiś poważnych postulatów do przemyślenia, dowodzi mi tylko żeby na nich nie głosować, bo większa połowa ich wyborców głosuje na nich tylko przez "aspekt wizualny", czyli że widzą że są z jakiś powodów drugą partią, mają Tuska i chcę przeciwności PISu.
Ja będę głosował zgodnie ze swoim sumieniem i będę krytykował rząd ile będe chciał, a jeśli ktoś uważa że jak oddał głos na PO tylko dlatego żeby PIS nie wygrał i to oznacza że przybrał postawę dobrego obywatela i teraz może wszystkich krytykować, to mnie zdanie takich osób nie obchodzi.
Wole żeby każdy głosował ze swoim sumieniem i już wygrywał ten PIS jeśli taka jest wola ludzi niź żeby każdy głosował, żeby drugi nie wygrał i co kilka lat panowała ta sama narracja.
"Trochę śmieszne, że b. wiele osób wyśmiewa PiS, mówi jacy to oni są źli, a jak przychodzi co do czego to "ee nie, na opozycję głosować nie będę"- Nie jest to śmieszne tylko logiczne, ludzie wyśmiewają PIS bo oni rządzą, po co mieliby wyśmiewać PO w tym momencie?
"Trzeba może w końcu sobie zadać pytanie, czy warto było tak narzekać na kandydatów opozycji, podczas gdy za parę lat może tej opozycji w ogóle nie być."- No zadaje sobie to pytanie i odpowiedz jest taka że serio szkodaby mi było oddanego na nich głosu, skoro mając tak dużą grupe wyborców (drugą w Polsce), mają takie nazwiska jak Tusk który samym tym że jest robi im z 10% poparcia, rywalizują z rządem którego nienawidzi połowa tego kraju, mają prywatną telewizje, tak bardzo wbili się w głowy Polaków swoją kadencjom i są tak nieudolni w swoich poczynaniach że nie potrafią zbliżyć do posługującego się najprostszymi środkami PISu od dobrych kilku lat, a zaraz w ogóle mogą zniknąć z planszy.
0
@HarveySpecter I jaką masz opinie na ten moment?
1
@RomanHoffer Miałem bardzo negatywne przemyślenia na ten temat, uważałem że z założenie te książki nie mają sensu, ale mam ostatnio gorszy okres w życiu, usłyszałem w jednym wywiadzie Janka Błachowicza, którego bardzo lubie i szanuje, że w pewnym momencie bardzo duży wpływ miała na niego ksiązką "Obudź w sobie olbrzyma", nie było to sponsorowane ani nic, więc uznałem że może przekonam się na własnej skórze jak to jest, z opini wywnioskowałem że "to nie ejst książka taka jak inne" i będąc szczery, jestem na 50 stronie i narazie jest to czego się dokładnie spodziewałem, czytam dział o tym że musze podejmować decyzje, że to bardzo ważne etc... czyli tak jak myślałem, że te książki mówią o rzeczach które wiesz i wmawiają ci że musisz to zrobić ( a z tym jest chyba główny problem u ludzi), więc nie chce robić złej reklamy tej książki bo tak jak mówie, jestem dopiero na 50 stronie a ona jest dojść długa, ale wydaje mi się że sukces tych książek polega na nastawieniu, takie placebo, jak wierzysz że coś ci pomoże, jak jesteś tym podekscytowany to może coś z niej wyciągniesz, jak z góry zakładasz że nic ci nowego ta książka nie przekaże, to pewnie tak będzie.
Myślę że warto spróbować żeby przekonać się samemu.
2
@Wilczeq Jaki coming out? Pozdrowiła partnerke i nie, nie jest sławna, ludzie teraz o niej usłyszeli, ale tak naprawdę nic o nich nie wiedzą poza tym że jedna z nich jest homoseksualistką, zamiast zrobić jakieś merytoryczne artykuły o tych dziewczynach, to wstawia się słowo "Homo" w tytule żeby Polskie zwierzęta miały jakąś kontrowersje.
3
@Wilczeq A gdzie ja napisałem że jest na nią hejt? Po prostu zrobił się jakiś niepotrzebny szum z tego. Ja naprzykład nie chciałbym żeby głównym tematem na mój temat w mediach, po tym gdy zdobyłem medla na IO jest to jaką mam orientacje, jakby to miało jakiekolwiek znaczanie w tym momencie.
10
Tak jak staram się nie pozycjonować swoich poglądów i nie przystawać przy jednym stanowisku przy różnych sytuacjach, tak szczerze współczuje osobą homoseksualnym w tym kraju...
Dziewczyna zdobyła srebrny medal Igrzysk, w wywiadzie pozdrowiła swoją dziewczyne (tak jak robi wielu sportowców, gdzie facet pozdrawia swoją kobiete i na odwrót) bez jakiegokolwiek przekazu i od tego czasu widziałem z 5 artykułów na ten temat... i to nie na portalch tematycznych, ale sportowych i publicystycznych, jakaś analiza, hisotoria tego, nawet złapali jej ojca żeby się o tym wypowiedział.
Żałosne
0
@Cariones Dobrze że w Viaplay nie ma tych biznesmenów co zastanawiają się w jaki sposób wydusić jeszcze więcej pieniędzy od klientów
5
@DonMatteo901 Ja bym takie Weszło na chillku posłuchał xd
0
Mówcie co chcecie, ale super ogląda się tą koszykówke 3x3 :D
0
Ale Gavi musi mieć branie ( ͡°Ɛ ͡°)
0
@LeoMessiah Gavi jeszcze kompletnie nic nie osiągnął więc mówienie jaka to jest półka to można odstawić na przyszłość, Fati oczywiście jest wyjątkowy, ale taki Araujo czy Minqueza są już po 20, Nico Balde czy Demir to samo co Gavi- nic jeszcze nie osiągnęli.
Puiq od 6 lat jest nazywany wielkim talentem i nic z tego nie wychodzi, Alenią przed nim podobnie, Munir gdy wchodził był na niego szał prawie jak na Fatiego, Sandro był określany nowym Pedro czy tam Sanchezem, gdzie są ci piłkarze aktualnie? Munir jedynie sobie gra na wysokim w miarę poziomie.
0
@LeoMessiah A no tak, bo Puqiem, Alenią, Mirandą czy szczególnie Munirem nikt się nie jarał jak wchodzili i w ogóle nie było takich samych komentarzy
1
@Piotruś-BARCA Mogliby kosztować nawet 10 miliardów, Moriba nie zasługuje na taki kontrakt i kropka
7
Co gra ten Gavi :OO
0
Najlepsze zagranie Pjanicia w Barcelonie
8
Czemu ludzie się tak śmieją z Kapustki? W sensie widziałem że kontuzja przy cieszyńce, ale przecież to była ciszynka jak każda inna, miał dużego pecha nie jego wina, więc o co chodzi?
0
@masq
1. Piłka nożna
2. Memy
3. MMA
4. Polityka
5. Laski
5
Ale się zes**ło u kogoś
https://x.com/_BarcaInfo/status/1417534315005685763
0
@BartqRKO Staram się :D
1
Dobra, "ślizganie się" po górach i instant dead przy spadku z 2 metrów to najgorsze elementy Wiedźmin 3, zaraz coś rozku... wale przy misjach na Skelige
0
@Janas11224 Widzę że na sportowo :D, a że ja jestem fanem dużych praktycznych aut, to ostatnio wpadł mi w oko Volvo XC90 z takiego nieoczywistego wyboru, klasa auto, poza tym z SUVów oczywiście Land Rover Discovery
3
@MesQueUnClub96 Widziałem, typowa sytuacja w której robi się z gościa najgorszego bo go nie lubimy, ale gdyby zrobił to ktoś kogo lubimy to byłoby "należało mu się", "karma", "haha, Peszek"
3
Nie oglądam F1, ale jak widzę jaki ból tyłka wywołuje Hamilton to aż mam ochotę mu kibicować
18
Pov: przychodzisz se do domku, odpalasz lapka, przeglądasz co tam dzisiaj na La Rambli, widzisz że w gorących dyskusjach ludzie nie wierzą że na świecie jest prawie 8 miliardów ludzi i próbujesz sobie w głowę streścić cały twój dzień żeby się upewnić czy aby napewno nie zachlałeś dzisiaj pały.
2
To która jedynastka Euro jest wreszcie ta oficjalna? Chwile po Euro latała 11 z Kanem w ataku, od wczoraj chyba ta z Ronaldo, a dzisiaj nagle Lukaku i Pedi, wszystkie z podpisem OFICJALNA
42
Dokładnie, straszne to jest, 2 kobiety pracowały w Kanale Sportowym, ostatnio byłem po mame u kosmetyczki i nie było tam ani jednego mężczyzny... Straszne rzeczy na tym świecie, że ludzie w zależności od płci szukają pracy które najbardziej im odpowiadają i interesują, mam nadzieje że z tym skończymy
5
@BartqRKO Skandynawia, coś nowego, mógłby być super klimat
3
No tak, Anglicy są tak utytułowaną kadrą że ich drugie miejsce nie cieszy, oni zawsze walczą tylko o złoto FUTBOL KOMING HOŁM