Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie usuwam konta
37
Jak Messi jeszcze specjalnie wyląduje w Paryżu to presją na Tebasie będzie tak ogromna że już napewno pęknie
0
@tobiasson92 Ale że w klubie cie nie posłuchali...
1
@ElTomas No to serio nie ogarniasz świata
59
Koeman na ławce"kur znowu ten Pić, będzie trzeba go wpuszczać... "
0
@macio_944 I DEMBELE
0
Riki tiki fajne bryki, eksluzywne samochody i pokazy mody
2
@dzefrej234 Nie rozumiesz. Mówię że nawet mimo tego że nie ma Messiego to o atak nie boję się tak bardzo jak o obronę
1
@ChampionLW a nie 17?
1
Bardzo fajnie gramy, ale ciągle ta obrona... Nawet bez Messiego dużo bardziej boję się o obronę niż atak
13
Nawet jak ogrywasz Araujo to go nie ogrywasz
0
Wyobrażacie sobie to że Alba już prawdopodbnie nie dostania rogala na odegranie z prawej strony za obrońców?
27
Kurde już jest taka presja na Tebasie że zaraz pęknie, jeszcze chwila, jeszcze troszeczke...
0
@michal26 O i to jest odpowiedź. Dzięki B)
0
@michal26 No tak, ale nie od Wardęgi (zakładając że wykupił to logo z tydzień temu), a ewentualnie od autora grafiki, który jako jedyny miał prawa do tej grafiki w czasie gdy ona go używała, jeśli ten zdecyduje się coś z tym zrobić. Dobrze to rozumiem?
3
@gabrych93 Ciebie i kilku innych facetów może tak, ale wydaje mi się że generalnie jest na odwrót. Kobiety zazwyczaj mówią sobie miłe słówka, chwalą swój wygląd, są dla siebie miłe i ciepłe, nie ma co ukrywać że w większości to kłamstwa, jakby jakaś koleżanka napisała drugiej nie ironicznie że brzydko wyszła w komentarzu na Facebooku to by się obraziły.
Faceci częściej są bezpośredni, mówią na siebie gruby, debilu etc, wydaje mi się też że taka szczera braterska bezpośredność mocno buduje przyjacielskie relacje u mężczyzn. Kobiety wydaje mi się są częściej fałszywe w relacjach z innymi kobietami.
Inna sprawa że bardzo przykra prawda boli każdego, ja osobiście dużo bardziej wolę najgorszą prawdę niż kłamstwa
Tak mi się wydaje, mogę się mylić, mam nadzieje że nikogo nie uraże takim zdaniem
3
@JordiElNino Zależy kogo, kobiet zazwyczaj prawda, mężczyzn raczej kłamstwo, ci statystycznie dużo bardziej doceniają szczerość i lojalność
0
@kolo123 No tak, czyli rozumiem że to że dziewczyna sobie używała loga w filmach do tej pory to raczej nic jej nie grozi (chyba że od autora tej pracy, bo w tamtym czasie grafika należała do niego),
0
Oglądałem film Wardęgi i mam pytanie do osób obeznanych w temacie licencji/praw autorskich.
Jeźeli jakaś grafika krąży sobie w internecie i ja nagle wykupuje do niej licencje to mogę naprzykład zarządać żeby znikła ona sobie ze wszystkich miejsc gdzie była użyta do tej pory, albo zarządać za to pieniędzy? Czy działa to tylko od momentu gdy ją wykupiłem lub w ogóle to tak nie działa i gadam głupoty?
4
@Nazio87 Messi 15 minut temu:
5
To wszystko dzieje się zbyt "łatwo" XD
Messi tak po prostu nie może tu zostać, tak po prostu przejdzie se do PSG, tak po prostu, co to takiego
3
@LuisSalvano @DaPidejpi Przecież będzie się właśnie w ten sposób uśmiechał do zdjęć we Wtorek i mówił że jest podekscytowany projektem i liczy na wiele sukcesów, to nie jest kwestia wiary tylko fakt
1
@ptrx Depay przez ostatnie sezony był liderem Holandi i Lyonu, tu też czuje że będzie gra pod niego i to on będzie głównym motorem Barcy. Jeśli Ansu wróci do formy z przed kontuzji o co będzie ciężko, to liczę oczywiście również na niego
3
Ale to będzie wyglądało jak Messi który chciał zostać w Barcelonie, będzie się zaraz uśmiechał na Wieży Eiffla z Szejkiem z koszulką PSG w ręku XD
0
@bartekvisca U nas tak to funkcjonuje cały czas
0
@Gaucho Depay
0
Trochę nie rozumiem tej zasady że kapitanem jest piłkarz z największym stażem. Nikt tam nie uwzględnia tego że ktoś się może po prostu nie nadawać?
15
@LuisSalvano Tak jak powrotu Neymara głupcy nie rozumieli
0
@Tomo1989 Jakby jeszcze miał wybór
0
@Joe_Pesci Moim zdaniem na 100% nie