1

@AlicjaFCB Dlaczego? Czyli rozumiem atak, nakręcanie nienawiści, manipulacja i zakłamanie źle, chyba że wycelowane w tych którzy akurat mi się nie podobają to wtedy jest super

8

@marcin62 TVP ostro o swoich programach informacyjnych

3

Gorszym od bycia słabszym klubem, jest bycie słabszym klubem z przeświadczeniem że jest się dalej potężnym. Już w tej kolejce slabsze kluby pokazały że mimo że nie mają podjazdu do tych większych, to potrafią walczyć i zaangażowaniem wyrwać punkty gigantom, WIELKA Barca uznała że jest na tyle wielka że nie będzie walczyć, jednocześnie to aktualnie nie jest też na tyle wielka by rywalizować z Bayernem więc zadowoliła się nie dostaniem Manity.

0

Neymar ale pajacerka XD

1

@NaFazieHitman Dzięki Kumanowi ten klub miałby przyszłość

0

@olejtm Nie, 7 złotą piłkę zaraz wygrywa

1

My mówiliśmy że nie da się dobrze bronić gdy masz zawodnika z przodu który nie pomaga w obronie(Messi)? To PSG ma teraz takich trzech XD, zobaczymy jak im to wyjdzie bo narazie nie za dobrze to wygląda

4

@SkilledHydra16 Nom, tym bardziej że go na boisku nie było

4

@Sulimo Gdyby otworzył wódę to by go kanonizowali

0

Wiem że nas nie stać ale patrząc na to jak szeroką kadre ma City, to fajnie by było mieć dobre stosunki do negocjavji, bo w momencie gdy byłyby środki, tam napewno jest kilku piłkarzy którzy nie są zadowoleni ze swojej pozycji. Dzisiaj na ławce Foden, Sterling czy Jesus. Pep w tym sezonie chyba najczęściej gra trójka właśnie Grealish, Torres, Mahrez. Sterling ogólnie nie jest ulubieńcem Guardioli. Fodena nie puszczą na 100%, ale ten Sterling...

0

@Bogan Za dobry jest i za dobrze rokuje

0

@BlaseR9 @Chakalaka Szkoda że nie Borek

3

@BarcaInfo 4 bo jeszcze prawy skrzydłowy

0

@Pilka_jest_okragla Co ty, Dest LO, Minqueza PO, Roberto ŚP i lecimy

2

Ter Stegen- Minqueza, Garcia, Pique, Dest (na LO)- Roberto, De Jong, Busquets, Coutinho- Depay, Poteżny Luuke
Taki składzik już w ten weekend, szkoda że nia mamy z trzech Roberto, bo mamy LO, ŚP I PS do obskoczenia :/

3

@Kamiloza91 Że jest świetny ale musi stawiać kolejne kroki do przodu żeby za 2 lata się nie okazało że w sumie to po świetnym debiutanckim sezonie to on w miejscu stoi. Aktualnie Pedri ma za dużo mankamentów żeby już teraz być zadowolonym z wszystkiego co robi

1

@malicinho Tylko że Suarez po 30 to równa pochyła, jedzie na ustawieniu i doświadczeniu, Lewy zamienił się w maszynę i jestem pewny że jeszcze kilka lat bedzie topem

0

@BarcaInfo Zaraz przyjdzie Rewolucja123 i ci powie że tam powinnien grać za Albe Roberto i Minqueza na PO bo my jesteśmy przecież wielka Barcelona i Roberto na LO popełni mniej błędów niż Balde i wtedy bedzie wszystko dobrze. Wywalone w rozwój, budowanie młodzieży, walke o przyszłość, Roberto ci zagra na każdej pozycji, załata troszkę i jest grane, jest piłeczka, tiki taka

1

@Rewolucja123 Ok, ustawmy dam Desta, dalej próbujmy udawać że jesteśmy dobrym zespołem i łatamy gdzie się da wszystkie dziury. Mam nadzieję że Balde bedzie grał zawsze gdy nie będzie mógł grać Alba, nawet jeśli każdy z tych meczy będziemy przegrywać, albo budujemy drużynę, wprowadzamy tych młodych i serio dajemy im szanse chociaż popełniać te błędy i wyciągać z nich wnioski, albo dalej lecimy na picu, jesteśmy wielka Barcelona, o Alba kontuzja? Dobra Descik tam pogra to napewno chociaż stabilny będzie, za rok, dwa jak Alba już będzie odchodził to się przecież kupi Daviesa i wszystko będzie pięknie ładnie chodzić

9

W Prime: Suarez > Lewandowski
Ogólnie: Lewandowski > Suarez

1

@barcelonaLM Araujo już jest obrońca z górnej półki

2

Bramka po rykoszecie i 2 dobitki... Eh

1

Zszedł Busquets, Roberto, Alba czy Luuke i nasz gra wygląda lepiej, czy to wina tego że Bayern odpuścił? Pewnie w dużej mierze tak ale i jest to aspekt na plus

0

@Coutinho007 Jest Araujo

0

To nie jest też mecz Depaya

2

Weszli młodzi i patrzcie jak serducho oddają, ale wy dalej wkładajcie Roberto do składu bo młodzi nie udzwigną...

1

Zaczynam się bać tej drugiej połowy

0

@Rewolucja123 Do zmiany z Luukiem, Lenglet i Umtiti na boisko

2

Barca się taktyki chyba od Realu Zidana uczyła, wrzutka i jazda, zapomniała jeszcze Umtitiego o szamana zapytać żeby jakiś pakt z diabłem podpisać

0

@Rewolucja123 ja to bym z Depayem jeszcze Luuka zdjął, za dużo miejsca jest. Umtiti i Lenglet na boisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?