19

Czuje jakąś dziwną, naiwną ekscytacje związaną z tą nową młodziutką Barcą

0

Mamy dzisiaj na boisku 4 stoperów i De Jonga... Musimy stworzyć zagrożenie ze stałych fragmentów

4

Beka z Realu tutaj, porównując sytuacje obu klubów jest dla mnie deliaktnie mówiąc kontrowersyjna XD

0

@Pogba Nie żebym kogoś bronił, ale no w TVP to ten balonik nie pękał zazwyczaj w taki sposób xd, nie żeby to byłk dzięki nim, ale jednak

0

@Przemek2323 Na prawicy? W sensie u kogo?

0

@Comentateiro "To dość naturalna konsekwencja światopoglądu mojego i mojego partnera" to jest właśnie dość kuriozalne, bo z tego co wiem to tego typu ludzie swoje decyzje tłumaczą tym że nie chcą dziecku narzucać kim ma być czy coś w tym stylu, tutaj trochę wychodzi pokraczna logika i fałyszwość, bo jak widać jednak chcą coś dziecku narzucić

0

Pytanie dla kogoś kto oglada City regularnie
Jak tam z Grealishem? Sprawdza się chłopaczyna? Bo dużo kasy poszło, dużo było głosów krytyki za to, a aktualnie coś cicho, jakieś opinie?
A no i Foden mnie jeszcze ciekawi bo ciekawy piłkarz, jak sobie radzi w tym sezonie

0

@BorzyKrzys Kto z piłkarzy United poza Bruno się w pełni sprawdza tak btw? Bo ja słyszę o tym Sancho ciągle jaki to niewypał, a oglądałem go w BVB i byłem pewny że to jest TOP, a w tym United niby taka wtopa... zastanawiam się jak tam Rashford, Pogba, Wan Bisaka, Maguire, Varane... Jakby spojrzeć to United ma 11 na Mistrza, a gra jak gra

3

@Roobo Wydaje mi się że święta Bożego Narodzenia na tyle wbiły się w kulturę krajów chrześcijańskich, że stały się bardziej po prostu czasem sympatycznego, uroczystego spotkania z rodziną, niż świętowaniem narodzin Chrystusa czy coś z tych rzeczy.
Bycie niewierzącym nie oznacza krytykowania wszystkiego co religijne, uważam że każdy może świętować te dni po swojemu, dla jednych jednak wazniejsze są kwestie religijne, dla drugich czas spędzony z rodziną, przy przyjemnym klimacie i dobrym jedzeniu.

1

Totalnie wierzę w to że Alba sobie czymś zasłużył xd

0

@BarcaInfo Więc po co brać piłkarza który raz że nie daje pewności, to dwa nie wiadomo gdzie miałby grać?

1

@Waslak12 Nawet jeśli to co w tym wpisie ktoś napisał miało sens, to jednak jest różnica w nawowyłwania do odebrania wolności (jeśli tak rozumiem to szurowate gadanie), a wprost tej wolności odbieraniu

2

@Amigo_Blanco Zgadzam się z tym

0

@BarcaInfo A ja mam wątpliwości, nie chce żeby Barca sprowadzała już piłkarzy typu Griezmann czy Coutinho którzy nie wiadomo na jakiej pozycji grają, musimy mieć typowych skrzydłowych i typowego napastniak- 9, Felix żadnym z nich nie jest.

3

Serio ludzie bronią PIS w sprawie LexTVN? Naprawdę ktoś wierzy w to że powodem ich działania jest coś innego niż próba wygłuszenia stron krytykujących i atakujących PIS?

0

@michal26 Tak samo jak światopogląd może być po to żeby przekonać konserwatystów, tak samo może być z pomysłem gospodaczym więc...

0

@kulka Według mnie TOP3 filmów o Spider Mania

4

Nowy Spider- Man jest naprawdę zajebi***.

0

@Ciachbajera Scena po napisach z Venomem raczej świadczy że to pociągną, zresztą... muszą to zrobić, mają taki potencjał na conajmniej 2 filmy z Hollandem i Hardym że nie możliwe że to tak o to odpuszczą

0

Ja tam się nie znam ale to jakieś jaja przecież XD, Lewis jedzie cały wyścig jak kox i na końcu takie jaja?

0

@TheNekro94 Kurcze to chyba duża sprawa, często się chyba tak nie zdarza

0

To ostatni wyścig sezonu i tytuł zdobędzie ten kto wygra dzisiaj? Max albo Lewis? Nie oglądam F1 na codzień

0

@Castro Jak masz piłkarza który ma takie liczby jak Vini w tym sezonie, a ciągle możesz napisać że zdarzają mu sie babole to znaczy tylko lepiej o takim piłkarzu moim zdaniem.

4

Fajne jest to że jestem kibicem Barcy od 2010 roku i doświadczyłem samych sukcesów które już w pewny momencie aż nudziły i sie tego nie doceniało, a teraz jak coś wygrany poważnego to będę miesiąc balował

1

@Castro To z Vinim już nieaktualne

0

@nammah Nom, nigdy nawet byśmy nje powąchali takich sukcesów jakie były więc w sumie to co jest teraz by nas tak nie smuciło

45

Smutne dla mnie jest to że my będziemy grać w tej lidze Europy i absolutnie nie będę uważał nas za jakiś faworytów. Nie widzę jak ogrywamy Bayer, Borussie, Seville, Porto, Atalante, Leicester, Lyon, czy Lipsk

0

I co i teraz jakieś młodziki co pewnie 100 minut q pierwszej drużynie nie mają będą nas klepac przez 15 minut?

0

Mnie to zastanawia że takie Freiburgi, czy Herthy potrafią regularnie grać z takim Bayernem i mocniejszymi drużynami i regularnie sprawiać problemy, przegrywać jakieś 1/2-0, raz na jakiś czas sie zdarzy wyższy wynik... My od kilku lat to jak juz gramy z kimś lepszym to musimy dostać co najmniej trójek, zasługiwać na szóstkę, nie pokazać nic, spuszczać głowe i to samo za każdym jeb*** razem

0

@chavez Ah shit, here we go again...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?