Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Czuje jakąś dziwną, naiwną ekscytacje związaną z tą nową młodziutką Barcą
0
Mamy dzisiaj na boisku 4 stoperów i De Jonga... Musimy stworzyć zagrożenie ze stałych fragmentów
4
Beka z Realu tutaj, porównując sytuacje obu klubów jest dla mnie deliaktnie mówiąc kontrowersyjna XD
0
@Pogba Nie żebym kogoś bronił, ale no w TVP to ten balonik nie pękał zazwyczaj w taki sposób xd, nie żeby to byłk dzięki nim, ale jednak
0
@Przemek2323 Na prawicy? W sensie u kogo?
0
@Comentateiro "To dość naturalna konsekwencja światopoglądu mojego i mojego partnera" to jest właśnie dość kuriozalne, bo z tego co wiem to tego typu ludzie swoje decyzje tłumaczą tym że nie chcą dziecku narzucać kim ma być czy coś w tym stylu, tutaj trochę wychodzi pokraczna logika i fałyszwość, bo jak widać jednak chcą coś dziecku narzucić
0
Pytanie dla kogoś kto oglada City regularnie
Jak tam z Grealishem? Sprawdza się chłopaczyna? Bo dużo kasy poszło, dużo było głosów krytyki za to, a aktualnie coś cicho, jakieś opinie?
A no i Foden mnie jeszcze ciekawi bo ciekawy piłkarz, jak sobie radzi w tym sezonie
0
@BorzyKrzys Kto z piłkarzy United poza Bruno się w pełni sprawdza tak btw? Bo ja słyszę o tym Sancho ciągle jaki to niewypał, a oglądałem go w BVB i byłem pewny że to jest TOP, a w tym United niby taka wtopa... zastanawiam się jak tam Rashford, Pogba, Wan Bisaka, Maguire, Varane... Jakby spojrzeć to United ma 11 na Mistrza, a gra jak gra
3
@Roobo Wydaje mi się że święta Bożego Narodzenia na tyle wbiły się w kulturę krajów chrześcijańskich, że stały się bardziej po prostu czasem sympatycznego, uroczystego spotkania z rodziną, niż świętowaniem narodzin Chrystusa czy coś z tych rzeczy.
Bycie niewierzącym nie oznacza krytykowania wszystkiego co religijne, uważam że każdy może świętować te dni po swojemu, dla jednych jednak wazniejsze są kwestie religijne, dla drugich czas spędzony z rodziną, przy przyjemnym klimacie i dobrym jedzeniu.
1
Totalnie wierzę w to że Alba sobie czymś zasłużył xd
0
@BarcaInfo Więc po co brać piłkarza który raz że nie daje pewności, to dwa nie wiadomo gdzie miałby grać?
1
@Waslak12 Nawet jeśli to co w tym wpisie ktoś napisał miało sens, to jednak jest różnica w nawowyłwania do odebrania wolności (jeśli tak rozumiem to szurowate gadanie), a wprost tej wolności odbieraniu
2
@Amigo_Blanco Zgadzam się z tym
0
@BarcaInfo A ja mam wątpliwości, nie chce żeby Barca sprowadzała już piłkarzy typu Griezmann czy Coutinho którzy nie wiadomo na jakiej pozycji grają, musimy mieć typowych skrzydłowych i typowego napastniak- 9, Felix żadnym z nich nie jest.
3
Serio ludzie bronią PIS w sprawie LexTVN? Naprawdę ktoś wierzy w to że powodem ich działania jest coś innego niż próba wygłuszenia stron krytykujących i atakujących PIS?
0
@michal26 Tak samo jak światopogląd może być po to żeby przekonać konserwatystów, tak samo może być z pomysłem gospodaczym więc...
0
@kulka Według mnie TOP3 filmów o Spider Mania
4
Nowy Spider- Man jest naprawdę zajebi***.
0
@Ciachbajera Scena po napisach z Venomem raczej świadczy że to pociągną, zresztą... muszą to zrobić, mają taki potencjał na conajmniej 2 filmy z Hollandem i Hardym że nie możliwe że to tak o to odpuszczą
0
Ja tam się nie znam ale to jakieś jaja przecież XD, Lewis jedzie cały wyścig jak kox i na końcu takie jaja?
0
@TheNekro94 Kurcze to chyba duża sprawa, często się chyba tak nie zdarza
0
To ostatni wyścig sezonu i tytuł zdobędzie ten kto wygra dzisiaj? Max albo Lewis? Nie oglądam F1 na codzień
0
@Castro Jak masz piłkarza który ma takie liczby jak Vini w tym sezonie, a ciągle możesz napisać że zdarzają mu sie babole to znaczy tylko lepiej o takim piłkarzu moim zdaniem.
4
Fajne jest to że jestem kibicem Barcy od 2010 roku i doświadczyłem samych sukcesów które już w pewny momencie aż nudziły i sie tego nie doceniało, a teraz jak coś wygrany poważnego to będę miesiąc balował
1
@Castro To z Vinim już nieaktualne
0
@nammah Nom, nigdy nawet byśmy nje powąchali takich sukcesów jakie były więc w sumie to co jest teraz by nas tak nie smuciło
45
Smutne dla mnie jest to że my będziemy grać w tej lidze Europy i absolutnie nie będę uważał nas za jakiś faworytów. Nie widzę jak ogrywamy Bayer, Borussie, Seville, Porto, Atalante, Leicester, Lyon, czy Lipsk
0
I co i teraz jakieś młodziki co pewnie 100 minut q pierwszej drużynie nie mają będą nas klepac przez 15 minut?
0
Mnie to zastanawia że takie Freiburgi, czy Herthy potrafią regularnie grać z takim Bayernem i mocniejszymi drużynami i regularnie sprawiać problemy, przegrywać jakieś 1/2-0, raz na jakiś czas sie zdarzy wyższy wynik... My od kilku lat to jak juz gramy z kimś lepszym to musimy dostać co najmniej trójek, zasługiwać na szóstkę, nie pokazać nic, spuszczać głowe i to samo za każdym jeb*** razem
0
@chavez Ah shit, here we go again...