Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore A to ma jakiś wpływ?
2
Spalony spalonym, ale zwróciłbym uwagę na Theo, pewnie mało osób ogląda Milan, ale to w tym momencie jeden z lepszych LO na świecie.
1
@MesQueUnClub_87 Co nie zmienia faktu że z przytulaniem to ma tyle wspólnego co uderzenie główka w zęby z całowaniem
4
@AdiKingu96 Mało rzeczy mnie tak skręca jak określenie "przytulanie się" na klincz w boksie, czy też parter w MMA. Osoba co tak pisze raz w życiu znalazła by sie w takiej sytuacji z zawodowcem i może nauczyłaby się szacunku do dyscypliny
7
Ale wkurzająca jest ta nagonka na Kjaera, że niby nominowany przez Erkisena... nawet jeśli w dużym stopniu tak jest, to facet zagrał sezon życia, ostoja defensywy Milanu wracającego do LM, do tego świetny turniej na Euro, ale oczywiście ludzie patrzą na nazwiska, bo kto tu by Milan oglądał, albo przyglądał się grze stopera na Euro? Są tu nazwiska do których można się dużo bardziej dowalić, ale obrywa się akurat z jakiegoś powodu Kjaerowi
2
@masq Ale się od ciebie żal wylewa gościu XD, większy niż u ludzi którzy do Leo nic nie mają, współczuje.
1
@tomek8756 Popularność to ona zyskała głównie przez jedną chwytlwią piosenke i mema z Boginią, wydaje mi się że jej popularność będzie spadać, chyba że zacznie robić trochę lepszą muzykę którą ktoś będzie słuchał na poważnie
2
@Encore Ty chyba Euro nie oglądałeś
0
Lol, Messi nie jest piłkarzem Barcelony
0
@YeastMoss Ale ty kogoś w tym wpisie atakujesz czy co? Napisałem tak bo nie chce mi się rozpisywać w tym temacie, nie popieram, ani tego nie atakuje, nie jestem wyborcą ani Konfederacji ani Lewicy, stwierdzam suche fakty, a są one takie że Konfa jak i Lewica największe poparcie mają w grupie wiekowej 18-26, w tej grupie razem mają prawie 40% poparcie, w wyższych przedziałach wiekowych suma nie przekracza, lub ledwo przekracza 20%, u najstarszych mają ledwo 10%.
Co do płci nie mam dokładanych danych pod ręką, ale w wielu sondażach możesz zobaczyć że Konfederacja ma największe poparcie u młodych mężczyzn, a Lewica u młodych kobiet, czy się to komuś podoba czy nie.
Jest wiele przyczyn socjologicznych takiego stanu rzeczy, wystarczy troche poczytać, ale łatwiej jest tu pokazać jak to się jest ponad wszystkimi, zatakować wszystkich, bo przecież twoje poglądy sa ponad tym.
0
@YeastMoss Nie mówie że u każdego tak jest. W większości przypadków istnieje taki trend.
3
@Kondziubarca No ta, z taką kadrą 3-0 z Benificą to najmniejszy wymiar kary, nie wiem czemu ludzie tego Koemana nie rozumieją
35
@Arkon Młodzi mężczyźni są za Konfederacją, młode kobiety za Lewicą, wynika to z wielu w sumie logicznych czynników
0
@JohnnyBarca Zwolnić Koemana, do tej pory Schreuder i w Grudnio wchodzi Gallardo
0
No jeju przecież z taką kadrą to przecież z Benficą najniższy wymiar kary
5
@Encore Niesamowite że Włosi uważają że ich rodak i kolega z kadry powinnien wygrać...
0
@Kacper1432 Na całe szczęscie w przerwie przyszedł wku*** Araujo, patrzy na tablicy i mówi: "Granada? To jest przeszłość, Puertas? Przecież on w ogóle bez zwrotności, bez zdrowia. Duarte? No go wystarczy nacisnąć. Abram? No tak no niby silny jest, ale spokojnie, zbiera się nim wystawi ręke. Eteki? No Eteki jest dobry to trzeba na niego uważać"
7
Wyciekło nagranie z odprawy Koemana przed meczem z Granadą, przed spotkaniem krótko przygotował zespół:
"Panowie, Granada... co ja wam powiem, 3 zwycięstwa przed sezonem, wygrany mecz z nami w Kwietniu... Maximiano- doświadczenie, fenomenalna gra, wyprowadzenie piłki. Prawe wahadło- Puertas... co wam będe mówił, to jest... to jest maszyna, to jest gościu, technika... Środek obrony- tam będzie grał Duarte... No Duarte oczywiście, Duarte- rozegranie, Abram- skała, Memphis nawet do niego nie skacz bo nie ma, nie ma sensu. Lewe wahadło? Machis!... przecież to jest.... przecież to jest TGV, jak on się rozpędzi to jedzie, linia, linia z dorzutką. Eteki? No panowie, co ja wam no... no no... no nie ma no, no nie ma co podchodzić na 2 metry bo jest ośmieszenie, z kanałem, przejście zewniakiem! Z przodu? Molina... panowie... Molina.... Molina nawet w ogóle nie próbujcie wychodzić, łapać na spalonego bo nie ma szans!"
0
Jak można takie słowa powiedzieć? W piłce rozumiem są 3 taktyki: na kontry, na wrzutki i tiki taka, ta trzecia nam nie wychodzi więc Koeman na atak daje 2 stoperów i De Jonga i gramy na wrzute XDD.
Ciekawe czy trener Atalanty miał kiedyś takie przemyślenia że nie ma Xaviego i Iniesty więc nie da się grać ładnej ofensywnej piłki, albo Bielsa w Leeds.
Pomijam już że temat "Tiki-taki" już jest tak żałosny że nie da się o tym czytać.
4
Odnoszę wrażenie że Koeman już troluje żeby go serio zwolnili, dostanie hajsik, nic nie będzie musiał robić i żyć nie umierać XD
5
Dawać Araujo tą 10, Chłop przejął pałeczke po Messim XDDD
0
Teraz widać że Balde hamulcowy
3
Pewnie wszyscy mają w dupie ten mecz i siedzą na La Rambli to może jakieś ciekawostki?
Ode mnie: Francja jest najczęściej odwiedzanym krajem na świecie.
1
@Bocheno1 Dobra, jednak wyszło na moje XD, doszywamy?
1
Idealny mecz, Granada strzelił na początku i gra na czas przy każdej możliwej okazji, a Barca sobie rozgrywa po obowdzie na stojąco, do tego jakieś próby techniczne wychodzą im komicznie XDD, super się to ogląda
2
Dziwi mnie ten optymizm dzienników co do Balde w wyjściowym składzie dzisiaj xd, dam sobie rękę uciąć że Minqueza na PO, a na lewej Dest lub Roberto
0
@Nefir Narazie to ja czekam aż za jego trenerki Barca zagra jeden dobry mecz z silnym przeciwnikiem
1
@Nefir Wow, potrafią zagrać dobry mecz z wielkimi drużynami? Szkoda że Koeman jeszcze ta sztuka nie wyszła odkąd tu jest
13
Fajna wymówka, ciekawe czy Club Brugge, albo Young Boys Berno też się tego obawiali przed meczami z PSG i United
2
@BorzyKrzys tekst dziennikarza z Tygodnika Powszechnego... Zupełnie przypadkiem cytowany przez telewizję publiczną nie sympatyzującą z Matczakami.
Totalnie swoją drogą, kogo obchodzi co dla ciebie jest rapem a co nie i dlaczego ma być to roztrząsane przez publiczna telewizję?