1

@draxidox No i co w związku z tym?

2

@draxidox O ja XD, wyszedłem z dyskusji po 15 komentarzach a tu draxidox dalej nie może sobie zdać sprawy że większość osób ma inne zdanie od niego? Niesamowite, świat potrafi być brutalny

11

@ElKamil To że będą królować w prasie to nie wątpie XD

1

Jak Ukraina będzie tak grać to może dużo ugrać na tych mistrozostwach, zobaczymymy jak zagrają z Austrią.

2

@Mr8lack Dokładnie tego komentarza się spodziewałem XD

0

Ale że da się cisnąć słabszą drużynę na Euro? o.O

2

@draxidox No dobrze No, nikt wam z @AlexDark00 nie zabrania żyć w swoim świecie, piszcie sobie wypociny i polecajcie nawzajem ile chcecie. Pozdrawiam

4

@draxidox Co my porównujemy inna Liga, inny styl, gdyby taki Immobile się sprawdził poza Lazio, w jakieś Boru... A no tak
Czysto kontrola piłki i technika (nie drybling etc)
Lewy> Kane, Lukaku, Haaland etc, gdzieś tam Ciro
Benzema czy Ibra z kolei są w tym aspekcie lepsi od Lewego

7

@draxidox To możemy się pośmiać, bo twoje wywody bawią tak samo :D

0

@AlexDark00 Nie, zjada Immobile

5

Komentarz usunięty

0

@PatrykJoki Chyba nie ten profil, ale za dużo go nie oglądałem

1

Najlepsze w tej reprezentacji Włoch jest to, że oni wcale nie mają jakiegoś wybitnego pokolenia.
Świetny środek pola, ale poza tym Insigne z Berardim którzy do jakiegoś topu skrzydłowych nie aspirują, Immobile który w reprezentacji nie gra wybitnie, boki obrony poza kadrą są raczej anonimowi i bardzo doświadczony środek obrony, co ma swoje plusy i minusy.
Widać ogromną rękę trenera i to się szanuje.

0

60 minuta, Włosi mają większe posiadanie, a i tak mają 5km więcej przebiegniętych... O.O

4

Fala postów w internecie o tym jak Włosi śpiewają swój hymn za 3,2,1....

0

@Admin030 Turcja>> Gów**> Polska
Walia mimo wszystko jest lepsza niż Słowacja

0

@AmigoBlancos Ja podchodzę do tych meczy tak, że stawiam się w takiej roli jakby Polacy to grali, dzięki czemu czuje jakie tam emcoje muszą panować: Rosja gra o wszystko, Finowie liczą na awans więc wypadałoby zrobić tu punkty bo z Belgią będzie ciężko, Turcja tak samo gra o wszystko, Szwajcaria i Walia po remisie potrzebują 3 pkt.
Odrazu czuję emocje jakie towarzyszą tym drużyną.

1

@Kgorecki2500 haHA bo wiecie... HAHA

1

@Rewolucja123 Z kogo więcej można się pośmiać w temacie De Jonga zostawmy każdemu do własnej opinii.

1

@fart No i pytanie dlaczego tak jest, nie jesteśmy gorsi od Słowacji pod żadnym czysto piłkarskim względem.

5

Nie odnosicie trochę wrażenie że znowu po tej klęsce Polaków gadamy o głupotach, rzeczach w ogóle nieistotnych, które realnie się nie liczą?
Lewandowski nie ma z kim grać, 1 czy 2 napastników, Zieliński dobre pół godziny, gra między liniami, czy Szczęsny powinnien przesunąć się trochę w prawo, czy bronić nogami, czy Bereś to półprawy, prawy czy wahadłowy, Linetty czy Moder, ogólnie że nie ma na co liczyć, że to że tamto...
Przegraliśmy... Mecz na Euro... ze SLOWACJĄ... Naprawdę tu ważne jest czy Zieliński dobrze grał między linią i czy Jóźwiak źle kiwnął na prawym skrzydle?
Instytuacja zwana PZPN, Polska kadra, Reprezentacji Polski posiada według mnie dużo większe problemy, nie wiem jakie, ale po prostu nie potrafię uwierzyć w to że Polska po raz chyba 6 w XXI wieku upokarza się na dużej imprezie i to już w pierwszym meczu, NIE z Hiszpanią czy Francją, ale z Ekwadorem, Grecją, Senegalem czy teraz ze Słowacją, nie wierzę w to że winne tego jest to, że aktualny trener ustawia danego zawodnika 2 metry za wysoko, że bramkarz akurat rzucił się rękami nie nogami, czy że Bednarek za wysoko wyszedł do piłki.
Gdzieś w tej instytucji jest problem, że Polska jako kraj o potencjale piłkarskim dużo wyższym od praktycznie wszystkich z którymi przegrywamy w tych meczach, REGUALRNIE się upokarza, jak nikt inny na świecie.
Niewyobrażalne

0

@klopx Phillips rzeczywiście mi trochę wyleciał, ale też uważam że Dumfries to must have każdej takiej 11.

0

#EIIRO Czyli 11 kolejki, co wy na to?
Zapraszam do zabawy, najlepiej ustawienie 442 lub 433, odemnie:
Hradecky
Dumfries- Skriniar- Alaba- Spinanzzola
Mbappe- Pogba- Wijnaldum- Sterling
Schick- Lukaku

0

@mariosss20 Dobre pytanie, mecz dwóch bardzo słabych drużyn, Finowie jednak z 3 punktami, mimo wszystko myślę że Rosja

1

@Ojciec5tkidzieci
1. Holandia- Ukraina
2. Anglia- Chorwacja
3. Schick/ Yarmolenko, ciężko wybrać

0

To co tam sąsiedzie, wy też w drugim o wszystko?

7

Francuzi najlepsze przygotowali na koniec!! Dembele wchodzi na boisko!!

1

@Abominacja "Jesteś dobry jak Twój ostatni mecz"

13

@PatrychoO Coś ten Fati taki pućowaty

1

@AntekGriezmann Szczerze to uważam że tak, nie wiem czy aktualnie TO studio, ale ogólnie TVP robi dobrą robote, nie ma piosenkarzy Lady Pank, ale są trenerzy z Ekstraklasy, piłkarze, obecni i byli (i nie jest to Hajto), więc według mnie jak na Polskie standardy to jest bardzo dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?