3

Komentarz usunięty

8

Komentarz usunięty

31

@Chakalaka
"Zachowanie tej grupy społecznej w pełni zasługuje na wyśmianie."
...należy im się szacunek: "Nie należy, ponieważ swoim postępowaniem narażają życie i zdrowie innych"

@Moderacja @wpwelement Ktoś to ukróci wreszcie?

Kim ty jesteś żeby osądzać komu należy się szacunek a komu nie? Będę się pewnie szczepił, ale kiedy, jak, czym i w sumie czy w ogóle będe to moja decyzja i tobie g*** do tego.
Facet nawołuje do braku szacunku dla ludzi, do jakiegoś linczu i po raz kolejny mu to ujdzie na sucho?

Mam wątpliwości czy w tej dyskusji to akurat "foliarze" (swoją drogą wrzucanie wszystkich do tego worka już zasługuje na bana) nie zasługują na szacunek...

1

@LeoMessiah To nie są pewniaki ani nawet doniesienia, ale jakbym grał to myślę że: Pau Torres, Depay, Barrela/Camavinga, Gaya, jakiś DP, nie wiem jaki, poszukałbym perspektywicznego skrzydłowego który może grać po obu stronach, coś takiego.

0

@LeoMessiah Ja tam uważam że największy fan w tej karierce jest właśnie z tego że sam możesz odkryć jakiegoś brakującego piłkarza.

2

@Chakalaka Błędem w pisowni.

0

@Chakalaka Nie, nie przedstawianie faktów jest świństwem, świństwem jest wyciąganie wszystkich brudów, każdego ważnego dnia (dla osób sympatyzujących z Papieżem), bo możesz to robić zawsze, ale tobie akurat się przypomina jak jest jakaś rocznica, zupełnie jakby wylewała się z ciebie flustracja z Papieżem związana za każdym razem gdy jest o nim głośniej.
Twoja wypowiedź nie zabrania go szanować i pochwalać, ale widać że cie to boli, po to to robisz, nie chcesz żeby ludzie to robili i dlatego zawsze to robisz. Nie wiem swoją drogą po co, ludzie którzy Papieża kochają i mają go za nieskazitelnego są na tyle zapatrzeni że zdania nie zmienią, inni zdają sobie pewnie sprawę z grzechów Papieża i mają racjonale podejście do sytuacji, więc z kim ty dyskutujesz? Znowu ktoś ma uważać tak jak ty czy jakiś nowy cel?
Tego że po raz kolejny wynalazłeś gdzieś atak personalny nawet nie skomentuje

27

@Chakalaka A jaką racje ja chce przedstawić? Sugeruje że to co robisz jest totalnym świństwem, piszesz ten sam komentarz o Papieżu, po raz kolejny w jakiś ważny dzień dla jego zwolenników, jakbyś zabraniał im szanować go i pochwalać.

1

@Chakalaka A Dziadek jest osobą rodzinną i piastuje ważne stanowisko w rodzinie, więc nie widzę przeciwwskazań do oceny jego życia, również w dniu jego urodzin.

55

@Chakalaka Jak twój dziadek ma urodziny todo wysyłasz całej swojej rodzinie wiadomości że kiedyś przejechał kotka, krzyknał na małego chłopca i był złym człowiekiem w młodości?

1

@GeneralXavi Jak De Jong

0

Co uważacie o tym PISowskim "Nowym Ładzie"?

0

@Kacper1998 Tak szczerze to chyba jak każdego twoje zdanie, a jednak piszesz komentarze

2

@Kacper1998 Na twoim miejscu to z domu bym nie wychodził. Niektórzy ludzie potrafią się prowokacyjnie patrzeć

0

@Kacper1998 A czyli to była dla ciebie prowokajca? To już rozumiem skąd ten post XD

10

@Chakalaka Nie wiem o czym mówisz. Ja osobiście widzę dużo więcej żartów o Papieżu. Inna sprawa, czemu zakładasz że te same osoby które śmieją się z wojny czy Afryki, zabraniają smiać się z Papieża? Jakiś przykład? Cokolwiek? Tzn. ja wiem że ty za wszelką cene chcesz wbijać szpilki w Jana Pawła II, ale podaj jakiś przykład tej hipokryzji.

3

@Rastafarnianin Ona jest odklejona po całości, ale akurat w tej kwesti przekazywała coś innego, zdanie wyrwane z kontekstu.

0

@Kengo Czyli wracamy do 4-3-3 z jednym skrzydłowym?

1

@Objectivo Poprawione, dzięki, nie wiedziałem.

2

Jakim cudem ta prowokacja dalej wisi w tych gorących? Po "emeryturce gwiazdy" mamy nowe immunitety?

3

@SinMistico Da się, wystarczyło wygrać z Granadą i Levente.

1

Jestem ciekaw co tam się w szatni wydarzyło że my w drugiej połowei 3 bramki od Levente dostajemy XD

10

Ale ostatnie 2 mecze to już serio zagramy na 200%

16

@Chakalaka Nie obchodzą mnie twoje kolejne wypowiedzi, ale za zdanie "Jest to tym bardziej groźne, ponieważ takie stwierdzenia mogą kształtować niewłaściwy obraz tego zbrodniarza u ludzi, którzy nie posiadają dostatecznej wiedzy historycznej, a takich z pewnością nie brakuje wśród wyborców Konfederacji." dostajesz zgłoszenie i mam nadzieję że w efekcie bana za oczywistą prowokacje i atak w stronę wyborców Konfederacji.
Jak kiedyś nauczymy się szanować ludzi o innych poglądach to może w tym kraju będzie żyło się lepiej.

2

@Sulimo Tak swoją drogą, czemu to takie pospolite że jak ktoś się zaszczepi na CV to tak często informuje o tym publicznie? XD

1

Rakitić oddany do Sevilli za półdarmo to jeden z najlepszych transferów Bartomeu

0

@Coutinho007 Nie chodzi mi o profil piłkarza, ale o styl gry, De Jong tak jak Vidal jest wszędzie, często w polu karnym, często strzela, może grać na kilku pozycjach

0

Ja bym poruszył problem który jest tu wałkowany od Valverde- Myślę że wielu naszych piłkarzy gra poniżej oczekiwań. Nie wypowiem się czy Koeman powinnien zostać czy nie, mam mieszane uczucia co do tego, ale ciągle mam wrażenie że za dużo uwagi poświęca się trenerowi. Inna sprawą jest to jakie są założenia taktyczne, tego nie wiemy, a może to tłumaczyć wiele kwesti, ale skupiłbym się najpierw na tym:
-De Jong, na niego jest bardzo duży hype, Ćwiąkała bardzo dobrze się o nim wypowiada... Szczerze to nie podzielam tego zachwytu, oczywiśćie gra dobrze, gole, asysty, uniwersalność... ale myślę że nie tego od niego oczekiwaliśmy, mam wrażenie że mamy doczynienia z lepsza wersją Vidala. Gdy do Barcy przychodził De Jong to był piłkarz który miał panować u nas w środku pola, ja nie widzę u niego za dużej pracy w środku, mało rozgrywania, mało dryblingów, mało pchania gry do przodu, podań w stylu Busquetsa do Messiego, mało w nim tego czego oczekiwana, zamiast tego mamy lepszą wersje Vidala który zagra na kilku pozycjach, strzeli gole bo w jego założeniach taktycznych ma wbiegać w pole karne (ja przypomnę tylko że Vidal też potrafił robić liczby). De Jong ciągle albo na 9, albo gdzieś z boku. Nie będzie Busquetsa i Barca znowu będzie musiała szukać piłkarzy do gry typowo w środku bo De Jong przechodzi jakąś dziwną ewolucje.
-Dest, o ile jemu dużo nie zarzuce, to też nie chwaliłbym go, gra na wahadle i brakuje mu liczb, wielu twierdzi że gra dobrze, a ja uważam że nie jest drugim Semedo i tyle, ale to nie jest pochwała, ma dla siebie całe skrzydło, a jego dryblingi to sztuka dla sztuki, jak już mu się uda to nie wie gdzie podać...
-Moriba, Pedri- nie jest to dla nich atak, nigdy w życiu, ale jeśli nie mamy kupować Wijnaldumów czy innych tego typu piłkarzy to trzeba robić kroki w przód, bo to że jesteś młody w Barcelonie nie oznacza że możesz sobie grać nie robiąc kroków do przodu, nawet jeśli masz tylko 18 lat, Ansu dawał konkrety, Pedri się zajechał, a Moriba po fajnym wejściu do drużyny nie pokazuje nic poza dobrą fizycznością.
-Griezmann i jego cykl życia, tu nawet nie będę komentował, każdy wie jak to jest z jego pojawianiem się i znikaniem.
... Dembele, Pjanić, Alba w defensywie, błędy Lengleta, fatalny Roberto...

0

@sintesox Na kogo się "obraził" poza Puiqiem?

0

@sintesox Ja akurat jestem zdania że Koeman potrafi dobrze reagować na to co dzieje się na boisku... problem ma z pierwszym planem na spotkanie. Ile razy Barca musiała w tym sezonie gonić wynik/ odwracać sytuacje. Ostatni mecz z Realem jest dobrym przykładem.
Wczoraj poza Dembele to praktycznie nie miał za dużo opcji. Oczywiście mógł zmienić ustawienie na 4 obrońców ale być może nie byli na to przygotowani, co znowu powiązane jest z tym że jesteśmy słabo przygotowani do meczów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?