Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ale teraz mogą być jazdy na te 12 klubów, przed meczem jakieś koszulki jak teraz Leeds, transparenty. Wrogowie futbolu XD, propaganda UEFY działa w najlepsze
2
@Quavosk Dopóki nie wypowie się Przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej, były premier,oraz przewodniczący Rady Europejskiej, to nie mam zdania w tym temacie
3
@BarcaInfo Niestety pojawia się pytanie... Kto pytał?
Wątpie żeby do kogoś z SL ta informacja w ogóle doszła
3
@pele1282 Gdzie jest opcja, "dobrze że ktoś przeciwstawił się działanią UEFY ale to nie jest dobry sposób"?
0
@SkilledHydra16 W punkt
0
@Bykunn Racja, ja nie jestem fantykiem
0
@SkilledHydra16 Naprawdę gdyby ktoś mi 2 lata temu powiedział że PSG niedługo będzie w oczach wielu kibiców piłki nożnej obrońcą ducha piłki nożnej to kazałbym mu się zbadać, lub stwierdziłbym że już w sumie za późno...
PS: Co tam robi Bartomeu? Jego w to nie mieszajcie, godnie odszedł żeby nie uczestniczyć w tym chciwym projekcie #BartomeuIN
1
@Bykunn Ja tam kibicuje, Barcelonie, Herthcie, Borussi, Dębowi, lubie też Augsburg, Leeds, Lille, Rayo...
To co robisz nazywa się egoizm i tym właśnie jest Super Liga, dlatego tak jak mówie: nie ma dobrej strony w tym sporze
3
@FC1899Barca Uważaj bo dostaniesz oznacznie do moderacji za obrażanie
0
@Bykunn No tak się składa że teraz najprawdopodbniej Hertha dostanie dużo mniej kasy ponieważ giganci sobie zmonopolizują rynek, więc twój argumnet słabo do mnie trafia.
Nie ma dobrej strony w tym sporze
1
@Bykunn @FC1899Barca Rabini się wypowiedzieli
6
@Pilka_jest_okragla *Prawda jest taka, że każdy kocha pieniądze
0
Trochę dziwi mnie że i SuperLiga i UEFA po swoich stronach mają tyle zwolenników.
Dwie chciwe strony kłócą się o to do kogo i na co będą szły nasze pieniądze bez uwzględniania tego czego chcemy.
7
@dniel Superliga upadnie za kilka sezonów?
Liga Mistrzów dla Bayernu będzie miała znaczenie niczym Puchar Niemiec, tu i tu największymi przeciwnikami będzie BVB i Lipsk.
Nie, nie będzie im to na ręke
2
Bawi mnie w sumie ta nagonka na Arsenal i Totki w SuperLidze dlatego że aktualnie nie mają formy w momencie gdy po cichu w tym gronie znajduje się Inter czy Milan którzy od 7 lat nie potrafią wyjść z fazy grupowej LM, lub tak jak Milan w ogóle się do niej zakwalifikować
1
@Quavosk A słyszałeś o tym że w JAKIEŚ gminie zrobili darmowe testy na przeciwciała to wyszło że 117% ludzi już to przechorowało? To jest dopiero porąbane
1
@John_Doe Do czasu odgwizdanego karnego? Oni już pokazali "skazy".
Jedyne co się zmieniło to to, że teraz większość kasy z futbolu nie będzie szło do UEFY tylko do prezesów wielkich klubów. Na naszych oczach stworzyła się nowa mafia
2
Chciwa UEFA niszczy piękno piłki i robi totalny żart z Ligi Mistrzów, zarzucając chciwość największym chciwym klubom że chcą stworzyć własną ligę niszcząc tradycje piłki. Chciwe wielkie kluby tworzą chciwy projekt niszczący piękno piłki dlatego że jak twierdzą UEFA jest chciwa i niszczy piękno piłki.
Chciałbym powiedzieć że ten syf sprawi że mniej ludzi będzie oglądało ten szajs... ale dobrze wiemy że będzie odwrotnie.
Przykre czasy w świecie piłki.
5
@Quavosk A ja GDZIEŚ wyczytałem że na JAKIMŚ uniwersytecie wyliczyli że gdyby nie lockdown to zmarłoby 42 miliony Polaków.
Dziwne te badania na tych Uniwersytetach
0
@busquets5 Dlatego zamiast meczów w lidze krajowej, mecze w lidze europy rozgrywanej również w formacie ligowym: Zamiast 2 głównych rozgrywek- 3
1
@Matan_Zajcev Nie do końca liczą się trofea, tylko pieniądze które za tym idą. Sama gra w tej lidze ci daje niesmawity dopływ kasy, więc brak trofeów nie jest taki straszny.
Swoją drogą... serio nie wiem jak Totki by przetrwały tyle lat bez trofe... oh wait
2
Jestem w stanie się zgodzić z tym że piłka potrzebuje zmian.
Według mnie kierunek powinnien być odwrotny, tzn: zamiast rozszerzanie turniejów do 36, 48 drużyn... ligi po 20 drużyn, stworzyć większą elitatrność, Ligi krajowe składające się z 8 (?) zespołów, Liga Mistrzów w obecnej formie Pucharowej z 16 drużynami i dodanie do tego nowej ligi europejskiej gdzie grałyby najlepsze drużyny w Europie w formacie ligowym, ilość drużyn taka żeby spinałą się z wolnymi terminami do gry.
- Więcej meczy międzi najlepszymi drużynami
- Większa stawka każdego meczu (w kraju mniej meczów, w lidze europejskiej grają najlepsze drużyny więc każdy punkt na wagę złota)
- Większa elitarność największych lig krajowych
Jest to oczywiśćie dużo cios w mniejsze kluby ponieważ te słabsze kluby zarabiają na tym że mogą grać (i przegrać?) z najlepszymi, ale z drugiej strony awans takiej drużyny do tej dużo lepszej, medialnej ligi byłby wielkim krokiem w przód
0
@LuisSalvano Zaskakujące że żeby wygrac trzeba strzelić
1
Co to są za sztuczne odgłosy z trybun jakiś piszczących kobiet, tragicznie się tego słucha
1
@Peciak Akurat z @pax em nie ma co na ten temat rozmawiać, bo on zazwyczaj w dyskusji politycznej na początku osądzi czy jesteś lewakiem czy prawkiem na podstawie 2 zdań, lub jeszcze lepiej przypisze jakąś partie polityczną, a jak już to zrobi to będzie cie traktował z góry. Nie jest to nic nowego
0
@cosinus90 Wyobraź sobie że istnieją głupi ludzie w każdym środowisku, tak samo jak ludzie inteligentni. Niesamowita sprawa jak zdasz sobie z tego sprawę
0
@Quavosk Nie wątpię że podziwiasz, w końcu starałeś się robić to samo, jednak nie udało Ci się wywołać takiej reakcji
1
@Quavosk Odnoszę wrażenie że z tego posta wylewa się ogromna zazdrość że tobie ta sztuka się nie udaje, mimo że starasz się wrzucać posty w podobnym stylu jednak poglądowo skierowane w drugą stronę. Mogę się mylić
1
@LuisSalvano Agnet jest od tego żeby wynegocjować najlepszą oferte dla swojego zawodnika, a Raiola jest na tyle ogarniętym agentem że dobrze wie co mówić i jak mówić żeby jego klient otrzymał najlepszy możliwy kontrakt
9
Jutrzejsza wygrana i zdobycie trofeum jest potrzebne tej młodej drużynie jak woda. Mam nadzieje że drużyna stanie na wysokości zadania