Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cvzx Co robią? Nie tworzą w co drugiej akcji kontr Realu?
1
Jestem w stanie uwierzyć że Griezmann to strzelał XDD
0
Ktoś widzi jaką tragedie gra Messi? XD Proszę niech ktoś liczy ile Real kontr wyprowadził po jego stratach bo jestem w stanie stwierdzić że Leo jest odpowiedzialny za największe zagrożenia ze strony Realu
0
Gamer!! Są emocje już przed klasykiem!
1
@Grubson06 Gdy na wycieczce szkolnej chciałeś posiedzieć i pośmieszkować z ziomeczkiem w autobusie i między wami usiadła nauczycielka...
0
@PartidarioCatalan Antivirusa, Zlatan sam podzielił się tą informacją
3
Pytanie do użytkowników odwiedzających FCBarca.com od dłuższego czasu:
Czy uważacie że owa strona (w tym głównie La Rambla) odbiła się w jakimś stopniu na waszych poglądach, podejściu do życia iwychowaniu?
Osobiście zalogowałem się na strone w 2013 roku, miałem wtedy 13 lat, biorąc pod uwagę że- oczywiście nieregularnie i z przerwami- wchodziłem na strone z raz dziennie, przeglądałem różne opinie, różne pogląday na świat, wszystko w okresie dojrzewania, gdy uczyłem się wielu rzeczy- dochodze do wniosku że rzeczywiście:
Bardzo dużo rzeczy tu się nauczyłem, dużo wyciągnołem, jest to strona która w jakimś mniejszym lub większym stopniu mnie wychowała, od poglądów na piłke, aż po różnego rodzaju poglądy polityczne.
Oczywiście nie sugeruje że to wszystko jest pozytywne, jednak ogólnie uważam że wyszło to na dobre, przez fakt jak wiele tematów i poglądów jest tu poruszane, myślę że nabarałem dużej ciekowości do świata, wysłuchałem różnych opini z różnych stron.
Myślę że jest to ciekawe przemyślenie, odnośnie samego siebie.
10
@LuisSalvano Oczywiście, co to byłaby za dyskusja bez pokazu ignoracji, braku zrozumienia tematu i stwierdzenia że "mój gust jest lepszy niż twój", w sumie nawet nie dziwi mnie że to właśnie pan Luis musiał z tym wyskoczyć
0
Serio teraz będziemy jednak dyskutować "czy może jednak TAK dla Neymara?" XD
0
Klasyczne City w 1/4 xD
0
Będzie bardzo ciężki mecz w Sobotę
0
Myślę że taki już jest cykl życia drużyn Kloppa, przejmuje średnia drużyny, z walczakami, buduje ją, rozwija, zawodnicy poświęcają się dla trenera bo czują że mogą wejść teraz na wyższy poziom, wygrywają wszystko lub dużo... I nagle formuła przestaje działać, bo już nie ma ambitnych średniaków, tylko ma gwiazdy które już nie poświęcają się trenera... Trent, Robertson...
Klopp to genialny mentor, ale słaby taktyk,
4
@FC1899Barca Genialne podanie, świetne przyjęcie, ładne wykończenie, co ty masz tu Ekstraklasowego?
3
Ale piła Kroosa, ciasteczko
0
@Ojciec5tkidzieci Są to dwie różne sytaucje, jakbys już chciał porównywać to bardziej tak jakbyś rzucał ludziom petardy na podwórko.
Ciągle- gdzie mam te tradycje- nie chce być oblany, to tyle, co w tym dziwnego i kontrowersyjnego?
0
@FC1899Barca A może ja idąc gdzieś nie chce być oblanym wodą? Ale kij w tyłku, ale wstrętne czasy... Rozumiem że dlatego że jest lany poniedziałek w jakiejś tam Religi, a ja nie chce być oblany wodą to nie mogę wychodzić z domu? Jeśli ktoś chce się polewać to bawcie się w gronie znajomych, a nie polewacie ludzi na ulicach?
0
@LuisSalvano Co?
9
@Chakalaka Ale to są zwykłe życzenia Wielkanocne, co ci to przeszkadza?
52
@Chakalaka No i co?
3
Dużo ludzi tutaj podaje argumnety na to CZEMU Polacy nie powinni klękać dzisiaj przed meczem... ale tak szczerze jest ktoś kto uważa że powinni? Bo szczerze nie widziałem żeby ktoś się o to kłócił
1
@kuz Nie widziałem, ale to znaczy że też ci się pojawiło na głównej na YT? XD
5
CO
46
@Rust_Cohle haHA bo potrafi otworzyć usta to wiecie... haHA
1
@tomek8756 Szok i niedowierzanie, hejt i różnego rodzaju wulgaryzmy zależą od wychowania, podejścia i od 100 różynych indywidualnych czynników wplywających na osobę, a nie od tego czy jesteś klasyfikowany w najbardziej stereotypowym i nietrafionym podziale jaki chyba istnieje czyli "lewak", "prawak"? Jestem zdumiony
0
Komentarz usunięty
0
@Cochise Podpsiuje się, jednak według mnie dużo lepsze byłoby gdyby opcja ignoruj działała lepiej
0
Wiem że pewnie większość osób (w tym trochę ja) skreśliła już Coutinho w Barcy, ale myślę że nie ma dla niego lepszego ustawienia niż 3-4-3, po lewej stronie ma wahadłowego dzięki czemu nie musi bać się o skrzydła, ani o defensywę bo gra jako napastnik, ścinanie do środka jak najabardziej porządane, do tego ma przewagę prawej nogi orzy Griezmannie.
Nie wiem czy dostanie jeszcze szanse (Ansu również może świetnie się odnaleźć, choć czuje że Koeman będzie wolał postawić go na obecnej pozycji Dembele) ale uważam że byłoby to ciekawe
1
@arkasath Wydaje mi się że zależy czy gramy 3-4-3 czy 3-5-2, jeśli pierwszy wariant to też mi się tak wydaje, przez fakt że mamy tylko 2 zawodników w środku to ci pomocnicy muszą być tam od "wszystkiego", jednak gdy gramy 3-5-2 to mamy 3 zawodników w środku i jeden z nich może pozwolić sobie na więcej z przodu i nie martwić się tak o obronę
2
@Chakalaka O kolejna już ''złota myśl" w tej dyskusji. Teraz to już moje pytanie "Czy serio piszesz co ci slina na język przyniesie żeby tylko pasowało pod twoje poglądy i przekonania?" już zamienia się w teze bo naprawdę jest grubo.
Sposób noszenia maseczki zależy od tego czy jesteś wierny czy nie, jest dokładnie tak jak mówisz, na całe szczęscie w Strajku Kobietu chodzili tylko niewierni, każdy z higienicznie noszoną maską w zalecany sposób.
Ktoś widzi co tu się odawala?
0
@kkbarca A co ma do tego słowo "powinno"? Jak będe miał ochotę to swoją gale też zrobie w PPV, nikt jej nie kupi ale to mój wybór, skoro KSW się sprzedaje i im się opłaca to nic dziwnego że sprzedają ludzią taki shit. Swoją drogą to serio obecność kogoś takiego jak "Bombardier" was przekonuje do wydania 40 złoty?
✅ Nigdy nie pokonał rywala z dodatnim rekordem.
✅ Zwycięstwa nad przeciwnikami bilans 0-1 i debiutantem.
✅ 45 lat za kilka miesięcy.
✅ Dwie walki przez ostatnie 33 miesiące.
✅ Groźny wygląd.
✅ Ściągnie uwagę Janushy przez rozbudowaną masę mięśniową.
✅ Zakłamywanie wzrostu i zawyżanie wagi (Realne 190 cm wzrostu zakłamywane na 198 cm).
✅ Były rybak w Senegalu.
✅ Zamieszany w aferę dopingową.
✅ Bilans 18-8 w tradycyjnych senegalskich zapasach. Cztery lata temu zakończył w nich starty.
✅ Wypadł kiedyś z walki z Bob'em Sappem.
✅ Nie dorobił się profilu na Tapology.