15

@Chakalaka Ale jaki jest problem w tym że nauczyciel zakazał RÓŻNEGO rodzaju znaków w teamsach? Oczywiście napisałeś narrację że chodzi o Czerwony Piorun bo wiadomo, prześladowanie kobiet i tak dalej...
Ale nauczyciel nie chciał tego typu znaków co może mieć różne skutki, jeśli masz wyłączoną kamerke, jedyne co na teamsach widać to właśnie ten obrazek, więc nauczyciel ich nie chciał po raz że mogą przeszkadzać, a dwa że nawołują bardzo wyraźnie do pewnych stanowisk politycznych, są to ludzie w młodym wieku, często bardzo emocjonalenie podchodzący do pewnych spraw, tak jak niektórych może (nie słusznie, ale jednak zdarzają się takie osoby, a lekcje to niekoniecznie miejsce do rozwiązywania konfliktów) irytować aktywność feministyczna, tak innych aktywność patriotyczna czy fanatyczna etc, o ile każdy powinnien mieć prawo do własnych poglądów i nie powinnien bać się ich deklarować, tak lekcje są miejscem gdzie powinniśmy się uczyć a nie bawić się w tego typu rzeczy.
@Bykunn Mówimy o zajęciach na teams, z tego co wiem nigdzie w rogu nie widnieje krzyż, a zakładam że nauczyciel również nie miał go na swoim awatarze.
Nauczyciel nie zabronił noszenie np. naszewki z orłem na plecku, czy posiadania zeszytów z piorunem, czyli jakiś tam małych elementów do szkoły, tylko zabronił awatarów, czyli jedynej rzeczy która cię na teamsach przedstawia, to tak jakbyś do szkoły przyszedł obwieszony gadżetami partyjnymi, wymalowany w barwy i tak dalej- pierwsze co się rzuca w oczy to właśnie symbol polityczny lub poglądowy, tak samo jeśli na teamsach masz jakiś symbol, to pierwsze i jedyne co się rzuca w oczy to właśnie ten symbol
U mnie na zoomie niektórzy dawali różne obrazki: kota, parisa, chłopaków z baraków- również nauczyciel ich zabronił bo mu przeszkadzały, nie rozumiem kontrowersji... tzn rozumiem- doszukiwanie się prześladowania politycznego w kierunku do osobitych przekonań politycznych...

0

@LuisSalvano Czyli twierdzisz że gdy pojawiają się (np) TikiTaka: "dziennikarz X jest przekonany że Neymar zostaje w Paryżu", w komentarzu pojawiają się osoby piszące "Luis nie lubi tego", *oznaczenie*, "LuisSalvano spokojnie, to napewno kłamstwa"( tego typu komentarze, przykładowe, nie są to cytaty), uważasz że to dlatego że ktoś chce znać twoją opinie w tym temacie lub ktoś chce żebyś NAPEWNO zobaczył tą opinie? Czy dlatego że przez ostatnie...lata? (Chyba już nawet lata?), napisałeś tu tyle komentarzy w przekonaniu że Neymar tu wróci że jest to już swojego rodzaju żartu na tej stronie?

0

@NaFazieHitman A w którym momencie napisałem że moja opinia ma cię zainteresować? Nikt nie prosi o twoją atencje, tak jak Luis pisze swoje przemyślenia o Neymarze, od baaardzo bardzo dawna, tak ja pisze swoje przemyślenia o tych wpisach

0

@LuisSalvano Nie nazywałem ciebie memem, tylko twoje wypowiedzi o Neymarze, myślisz że dlaczego gdy pojawia się temat Neymara to tak często jest w nich żartobliwie oznaczany?
Tak samo nigdzie nie napisałem na jaki temat masz się wypowiadać,. wręcz przeciwnie, w pierwszym zdaniu napisałem "Pisz co chcesz", póżniej napisałem że każdy ci to sugeruje, co bardziej w domyśle znaczyło że wiele osób, (nie konkretnie każdy) ma tu tego dość i często ci to tu pokazują

0

@NaFazieHitman Podjarałem się bo wynikła z tego normalna rozmowa? To znaczy? Zwracanie uwagi na jakieś popularne zjawisko zazwyczaj bierze za sobą poklask lub przeciwnie, to nic odkrywczego, ale nie znaczy to że zrobienie tego motywuje właśnie ten poklask

2

@LuisSalvano Ale ty zdajesz sobie sprawę że mam takie same prawo do komentowania twoich wpisów tak jak ty do spamowania o Neymarze czy nie do końca?

10

@LuisSalvano A ktoś kto zna twoją osobę na tej stronie bierze twoje interpretacje na poważnie? Serio pytam, może są tu takie osoby, uważam jednak że to co robisz dla 90% tej strony jest memem

Nie, sugerować mogę każdemu co mi się podoba, tak samo jak ty możesz spamować Neymarem, chłopcze

4

Komentarz usunięty

3

@Chakalaka Dlaczego Tusk dostaje takie wielkie wstępy które każdy zna już na pamięć, a Kaczyński nie?

0

@Ratamahatta Nie wiem skąd przekonanie społeczeństwa że PIS przegra następne wybory, według mnie są faworytem patrząc na to co się dzieje

0

@Persyfl Nieodpowiedziałeś na mój komentarz.
Ale myślę że zamiast krytykować każdego za swoje poglądy, wytykać wszystkim co jest złego i "XD" i w tej i w tej parti, sam byś może wyraził swoje zdanie?

6

@BarcaInfo Przypomina się finał z Atleticiem z 2015 ;)

0

@Persyfl Ty zdajesz sobie sprawę, jakie pytanie było zawarte w temacie dyskusji?

0

Od drugiej połowy 3 piłkarzy Liverpoolu po 170cm stoi w polu karnym XD
Genialna taktyka Kloppa

0

@LuisSalvano Jak myślisz, ludzią na tej stronie robi się niedobrze od "księgowych" z Camp Nou i radykalnych przeciwników Neymara, czy bardziej od ciebie?

0

@Chakalaka Dopisał do jego słów słowo "hazardzista", serio to potrzebuje posta i całej opiski że to przecież wielki tusk napisał?

4

@czółkovsky Śmieszne, jednak całkowicie mijające się z prawdą

16

@pax Wytłumaczenia są bardzo proste, jednak nie chce mi się już wchodzić w tą dyskusje.
Jedyne co zwróciło moją uwagę to twoje generalizowanie ludzi, któryś zresztą raz, na dwie grupy polityczne i to w najabardziej żałosny sposób, bo ciężko o bardziej bezpodstawne, stereotypowe i zakłamane przypisanie osoby niż do bycia "Lewakiem" lub "Prawakiem"... jak czytam coś takiego to aż mi się nie dobrze robi

5

O dyskusja widzę dalej trwa :D
Chciałem tylko dopisać że sprowadzenie przez @paxa tej dyskusji do wyimaginowanego podziału politycznego, który nie ma jakiegokolwiek sensu (czy. Prawica, Lewica) pokazuje że należy skonczyć tą dyskusje, bo zeszła na poziom szamba i do takiego bardzo głębokiego.

5

@Chakalaka Oj, jednak zabolała ostatnia sytuacja :/
A grałeś takiego wyluzowanego i w ogóle nie przejętego, no popatrz

35

@Chakalaka "w Polsce w ostatnich latach mocno nasiliły się ataki na mniejszości seksualne" Tak? W stosunku do kiedy? Jak bardzo się zwiększyły? Jakieś żródło tej informacji?

10

@Persyfl Here we go again
"Według ciebie kłamał później. Tutaj tylko przekazał kłamstwo BI."
Nie wiem o czym teraz mówisz, całą swoją narracje sprowadzam do tego, że na jasne zarzuty BI, Chaka odpowiedział "Nie wiem o czym mówisz" co było jasnym kłamstwem co póżniej BI udowodnił.

"ale w Moim świecie kłamstwa nie są niczym złym. ... Kłamstwo to dużo bardziej złożony, twórczy proces, angażujący znacznie więcej części mózgu"
I widzisz, tu cała dyskusja powinna się zakończyć, bo dla mnie naprzykład kłamstwo jest czymś złym i o ile doceniam jeśli ktoś potrafi to robić umiejętnie i serio namieszać, tak odpowiedz na jakiś zarzut czymś w stylu "nie zrobiłem tego" w momencie gdy jest na to jasny dowód nie jest "Procesem dużo bardziej złożonym, angażującym znacznie większej części mózgu". Nie wiem na dobrą sprawę o czym dyskutujesz, nie potrafisz zrozumieć dlaczego dla kogoś kłamstwo jest czymś złym czy o co chodzi?

"To nie jest zbyt dobra odpowiedź na pytanie, czemu jest to problem, jeśli kłamał."
Dla mnie jest dobra, bo jak już zauważyłeś, nie toleruje tego typu kłamstwa, ty to robisz więc na tym polega cała różnica

Do całego fragmentu o Barcainfo: powtarzam po raz 3- nie jestem jego adwokatem, prawdopodobnie zrobił rzeczy o których mówisz. Nie wiem czy zauważyłeś nie bronie go tu w żadnym momencie, nie powinnieneś wiedzieć jakie mam zdanie na temat BI, jeśli cie to w jakiś sposób interesuje to możesz sie spytać na priv lub zrobić osobny post na który się wypowiem lub nie, ale uważam że nie rozmawiamy o BarcaInfo tylko o kłamstwie Chakalaki i nie rozumiem dlaczego grzechy BI podpinasz pod teze że Chakalaka nic takiego nie zrobił, jeśli Stalin stwierdzi że Hitler jest zbrodniarzem wojennym i przedstawi na to dowody, nie powoduje to że sam Stalin nagle przestaje nim być, tak samo udowadniając że BI jest taki i tak, w żaden sposób nie zmieni to faktu że Chakalaka kłamie, nie wiem czemu o tym rozmawiamy

"prowadzę spokojną i rzeczową dyskusję z jednym foliarzem."
Tu chodzi o mnie czy kogoś innego? Nie czytam już całej tej dyskusji bo już strasznie się rozwarstwiła wiec nie wiem, mam nadzieje że nie o mnie, chyba nie o mnie

Proponuje skończyć całą wymianę zdań bo myślę że widzisz- będąc serio inteligentym gościem, który ma inne podejście do życia i wielu spraw- że cała różnica polega na tym że mnie kłamstwo które popełnił Chakalaka brzydzi, a ciebie nie i to tyle. Ma to dla mnie takie znaczenie, że teraz najprawdopodobniej informacje które będzie wrzucał Chaka będą mało warto, a jego wypowiedzi w tym poście są dla mnie dowodem żeby jego osoby nie brać za bardzo na poważnie, co jest moją indywidualną opinia i niech każdy wyrobi sobie swoją.
Pozdrawiam

28

@Persyfl Nie umiem prościej chyba, wybacz.
Barcainfo: "Zrobiłeś to i to"
Chakalaka: "Nie wiem o czym mówisz"
Barcinfo: *Daje dowód*
Chakalaka: ...

"I wam się chce w ogóle wnikać w to, czy on mówił prawdę?"
Nie, nie chce nam się, Barcainfo podał to na tacy, tego nie trzeba weryfikować, Chakalaka kłamał i tyle.

"Jak nie robił niczego złego? Też bym się czuł skrępowany."
Widocznie w waszym świecie kłamstwa nie są niczym złym, w moim naprzykład są.

"Ale problem jest w tym, że według ciebie kłamał, czy że według ciebie kłamał nieudolnie? I czemu to jest problem? BI regularnie tutaj kłamie i takiego larum nie podnosicie."
Problem jest w tym i w tym, a czemu to jest problem? No nie wiem, bo kłamał? Może dlatego? Co do BI- tak jak mówiłem- nie jestem jego adwokatem, wielokrotnie podawał jakieś fake newsy jak ten legendarny z Kodogbią, jednak tu mówimy o kłamstwie, a tego typu rzeczy to bardziej pokaz niewiedzy, nie wiem co masz na myśli mówiąc że on kłamał, może kłamał, pewnie kłamał, możesz to gdzieś przywołać jeśli zależy ci żeby go "zezłomować" (jak tu już koledzy nadużyli), ale mnie to w sumie w tym wątku nie obchodzi bo mówimy o tym co zrobił Chakalaka i tak jak mówie, dla mnie to co zrobił jawnie skreśla mi branie jego stanowiska za rzetelne i godne zaufania, bardziej nie da się chyba przyłapać kogoś na kłamstwie.

Jeśli tobie to nie robi problemu, lub jest to według ciebie wyolbrzymianie no to proszę bardzo, jak widać dla wielu osób jest to coś znaczącego, więc nie rozumiem co chcesz udowodnić? Że to dla nas nie jest nic znaczącego?
Wielokrotnie pokazywałeś jak przywiązany jesteś do swoich poglądów, jak strasznie radykalne podejście masz do innych opini niż twoja, więc nie dziwi mnie że masz tak duży problem z pojęciem tego że ktoś może mieć inne zdanie na dany temat lub może odczuwać coś bardziej, ale jednak w takiej sytuacji albo odpuść i napisz Chakalace na priv że jest fajny i ty go tam dalej szanujesz i ma twoje pełne wsparcie, albo nic nie rób po prostu, bo nie wpłyniesz na to jak ktoś coś odbiera- to sugestia nie rozkaz, bo wiem też że na takie coś lubi się tu rzucić tekstem "Nie będziesz mi mówił co mam robić"

28

@Persyfl Wytłumaczę ci jeszcze raz bo wyżej nie zrozumiałeś.
Chakalaka na zarzuty BarcaInfo odpowiedział słowami "Nie wiem o cxym mówisz" czyli zaczął kłamać wszystkim w twarz zamiast powiedzieć "no tak zrobiłem to no i co?" co jednocześnie podważa w jakikolwiek sposób zdanie tego użytkownika i wiadomości które często tu przekazuje, Chakalaka został złapany za rękę i powiedział że to nie jego ręka, o to jest ta afera, przynajmniej z mojej strony bo adwokatem BarcaInfo nie jestem, wystarczyłoby że Chakalaka nie próbował w kłamać w żywe oczy i osobiście nie miałbym problemu z tym że przekleja informacje tak jak Bi.
I tak, tylko o to jest problem i rozumiem że według ciebie to nic takiego bo jesteście kolegami i zawsze sobie przyklaskujecie w różnych sporach

76

@Persyfl Ja ci wyjaśnie:
1. BarcaInfo zarzuca Chaka że ten wrzuca na strone informacje z jego strony tt, mimo tego że wiele z nich BI wrzucał już szybciej
2. Chakalaka pisze "Nie wiem o czym mówisz" czyli kłamie wszystkim w oczy

Tak, źle zrozumiałeś sytaucje, ale to zrozumiałe, każdy tu widzi że tworzycie sobie kółko wzajemnej adoracji i oczywiste było że postawisz się w obronie swojego kolegi. Spokojnie

30

@Chakalaka Ty myślisz że jesteś fajniejszy w czyjś oczach próbując pokazać jak bardzo to na tobie wrażenia nie robi czy co?
Swoją drogą, za tekst "Nie wiem o czym mówisz." czyli jawne kłamstwo przed wszystkim co udowodnił BI wypadałoby chociaż pokazać jakąś skruche, ciekawy jestem czy ktoś cie bierze na poważnie za takie akcje

1

@udarpawarotam Ja widzę że w takim razie ty również, potrafisz się jakoś sensownie do tego odnieść?

0

@Maker0 A jeszcze gorsze jest to że to nasze główne zagranie od dobrych 3 lat...

0

@Ramos9248 Myślę że to ty musisz zdecydować czemu ci się ten mecz niepodobał, nie my

16

Tak jak nie rozumiałem tego giga optymizmu i fali miłości do Koemana, tak teraz nie rozumiem fali krytyki i pesymizmu.
Prawda jest taka że wcale nie było tak dobrze jak mówiliśmy i wcale nie jest tak źle jak teraz się wydaje.
Zidane świetnie wyelimował nasze atuty, ustawił Valverde do pokrycia Alby co jest u nas bardzo istotne, dodatkowo Real grał bardzo nisko co sprawiało że praktycznie nie mieliśmy argumentów bo jedynym napastnikiem był Dembele który potrzebuje miejsca, to nie dziewiątka.
Fajna reakcja w drugiej połowie meczu, zabrakło troche szczęscia, może doświadczenia i zimnej głowy w pewnych sytuacjach 18 (!) latką? Przez pewien czas w naszej pomocy grał Pedri (18), Moriba (18) i De Jong (23), obrona składała się z Minguezy (21) i Araujo (22).
Mówcie co chcecie ale w tym meczu, oraz w kluczowych meczach tego sezonu zawiódł mnie Messi, bo oczywiście próbował i coś robił... ale ilość strat które budowały kontry Realu przyprawia o zawrót głowy, troche odpowiedzialności...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?