2

@Rewolucja123 Japie**** De Jong wybiega do pressingu, cała drużyna stoi zamiast zaasekurwować i w połowie wina De Jonga XDDD no tak powinni stać jak kołki cały mecz to każdy by był w swoich strefach

0

@pax Wy możecie spamować swoimi żałosnymi analizami to ja mogę żałosnymi żartami, proste

18

De Jong -1.5 do oceny końcowej pamiętajcie za to że wtedy nie strzelił na 3-1, biorac pod uwage ustawienie obrony i gwiazd na niebie, fajnie przełożył ale powinnien noge postawić 17 mm w lewo i oddać strzał wewnętrzną częścia stopy, przy kości, piłka podkreciłaby się idealnie zmieniając kierunek o 2 cm na 3 metrach i wpadłaby przy słubku, a tak niestety... przegrywamy mecz przez tą sytaucje. Tak to jest jak się nie zna podstaw piłki

6

@BarcaInfo -2 do oceny ogólnej ze brak gola

0

Ale pressing, do piłkarz z piłką ktoś podbiega a reszta stoi XD, tak to działa właśnie na najwyższym poziomie

0

@prokofiew no w tym meczu ma tylko asyste i prawie asyste, dobrze że Dest lepsze liczby robi

3

O Minqueza na prawym skrzydle, a ja w Vidala na skrzydle narzekałem XD Valverde wróć

1

Ten klub zapisał sobie zesr**** się przed kiblem w genach widze XD

3

-1.5 dla De Jonga za tą sytuację

5

Niesamowite jest to jak jedna akcja w meczu może ludzi poruszyć XDDD, najlepsze jest to że to są dorośli ludzie, pewnie z własnym życiem, problemami, obowiązkami i nie potrafią sobie dać spokój. Jeśli widzę coś inaczej niż cały świat i nie mogę nikogo do tego przekonać (w dodatku jest to totalnie błaha sprawa) to daje sobie spokój, who cares o to czy De Jong mógł zagrać lepiej czy nie, czy powinnien dostać od kogoś nic nie znaczącego w tej kwesti ocene, 4.5, 6, 7 czy 5 i 25 setnych? Jestem leniwym studentem, aktualnie mam mase wolnego czasu, ciągle się lenie, marnuje czas, ale dyskusja o akcji De Jonga to jest jakiś wyższy poziom absurdu i straty czasu

1

@FC1899Barca No popatrz, czekał na merytorykę i już go nie ma :c

2

@arasz1819 Dokładnie, jestem zdania że dobra opozycja czasem jest ważniejsza niż rząd, bo to że rząd będzie robić swoje kombinacje to raczej wiadomo, ale dobra opozycja wywiera presej na rządzących, sprawia że ten musi bardziej otwierać się na ludzi i na nowe elektoraty, a to co się u nas dzieje to totalny żart.

5

@arasz1819 Paradoksalnie ja uważam że im więcej się PISowi zarzuca, tym bardziej ich wyniki mogą iść w góre.
Jestem zdecydowanie anty PiS i nigdy bym na nich nie zagłosował, ale nie podoba mi się bardzo jak ABSOLUTNIE wszystko jest im zarzucane, szczególnie przez opozycje która zamiast sama zrobić jaki rozsądny plan, zachęcić Polaków do głosowania, to wolą nawalać PIS z każdej strony absolutnie wszystkim. Nikt nigdy nie musiał mierzyć się z sytuacją jaka jest, to normalne że rząd podejmuje absurdalne decyzje, lubimy w Polsce mówić że "jeju ten rząd to porażka, ten kraj to tragedia" nie zwarzając na to że podobne decyzje są podejmowane na całym świecie. Tak jak mówiłem- PIS jest tragedią i większość rzeczy które robią woła o pomstę do nieba, co nie zmienia jednak faktu że obwinianie ich za wszystko co złe w tym kraju jest żałosne, w takich sytuacjach w elektoracie PIS, który jest bardzo zamknięty tak jakby na wszystko dookoła, który bardzo do siebie bierze hasełka o wolnej Polsce, o niepodległości, silnej Polsce- co lubi sobie PiS poobiecywać- tworzy się syndrom oblężonej twierdzy, gdy wszyscy są przeciwko nim, za wszystko, są wtedy jeszcze bardziej zmotywowani i zaangażowani w wybory etc.

21

@Rewolucja123 Tak wiem, to nie była wina Busquetsa tylko De Jonga który nie pojawił się do podania

1

Serio ludzie tutaj tak twardo kłócą się o poglądy lewy/prawy? Wy wiecie że to jest najbardziej prymitywne i ubogie określenie poglądów jakie można mieć? Jak można tyle linijek poświecać na taki badziew

3

@damianex10 Te niektóre jego wypowiedzi to mistrzostwo XD
Dobrze że jest ktoś taki jak Mourinho w piłce nożnej, chociaż coś się dzieje :D

16

Z Dembele mam problem taki że nie potrafię się nawet cieszyć jego dobrą formą czy liczbami bo mam z tyłu głowy że on w każdym momencie może wylecieć... mam nadzieje że to się zmienia

1

Komentarz usunięty

1

4 Polaków w pierwszej szóstce XDD, ktoś wie czy kiedykolwiek coś takiego miało miejsce? Niesamowita forma

0

Farta miał z warunkami :3

0

Wie ktoś może co mogę zrobić? Mianowicie podłączam HDMI z laptopa do telewizora, chce obejrzeć skoki i wszystko wyświetla mi się fajnie, w pełnym ekranie, przeglądarka itd, ale jak juz chce odtworzyć transmisję w pełnym ekranie to obraz się zawiesza

5

@Janiama A ja bym podszedł do tego inaczej, jeśli ktoś nie ma matury bo do niej nie podchodził, uznał że nie jest mu potrzebna, X innych powodów- ok, w żaden sposób to człowieka nie deprecjonuje, oczywiste, matura nie jest wyznacznikiem. Jednak jeśli ktoś już do tej matury podchodzi i nie jest w stanie jej zdać to już jest dla mnie trochę zabawne, ok, jak jesteś w zawodówce lub technikum i skupiasz tylko i wyłącznie na tym co jest ci potrzebne bo masz już mocno zarysowany plan to jeeeszcze można przymknąć oko, ale no szanujmy się, ciężko jest na 100% poważnie w pewnych tematach brać kogoś kto nie jest w stanie napisać czegoś takiego na te 30%

2

@Tomo1989 Nam bronić nie kazano...

0

@MesQueUnClub_87 Poprawka (moim zdaniem), przez lata Kuby był najlepszym piłkarzem tej reprezentacji, to on najczęściej robił różnice, Lewandowski mimo że prawdopodbnie był lepszym piłkarze, kiedyś nie dawał nam tyle co Kuba. To tak jakby teraz porównać Grosickiego i Zielińskiego, mimo że Zielu jest kilka klas wyżej, to jednak Grosicki w reprezentacji jest lepszy.

0

@Rewolucja123 Alba jest obrońcą i wraca za swoim zawdonikiem, nie biegnie do piłki tylko do pokrycia zawodnika który jest z 5 metrów przed nim. Po to Barcelona gra 2 pivotami, żeby wrazie jakby jeden się zapędził pod bramkę jak w tej akcji De Jong, drugi asegurował środek boiska, jak widać Busquets tego nie robi tylko sobie truchta. Rozumiem że dlatego że Busquets jest inwalidą to De Jong ma pomagać w ataku (co jest widoczną zmianą taktyczną w ostanich meczach, Frenkie gra wyżej, często znajduje się w polu karnym) i jeszcze walić sprinty do obrony będąc 30 metrów za akcją?

21

@Rewolucja123 Rozumiem że De Jong będąc w tej sytuacji najwyżej ustwionym graczem Barcelony miał walić sprint przez całe boisko będąc 30 metrów za akcją?

2

@Janiama Według mnie Granerud zdecydoway faworyt

0

Ktoś wytłumaczy co oni teraz robią?

6

@RomanHoffer Nie zgadzam się. Najlepszy skoczek drugiej dekady XXI wieku, jeden z najlepszych skoczków XXI wieku, jak i w historii. Piękny styl, jeśli wszystko u Kamila grało- był nie do przeszkoczenia, bo mogłeś razem z nim przeskoczyć skocznie ale on i tak cie pokona stylowo. Do tego świetna głowa, nie ważne jaka byłaby stawka- Kamil sie nie pali. Wniosek że nigdy nie latał najdalej jest mylny dlatego że jako jeden z niewielu trzyma sie na topie przez lata, raz było lepiej raz gorzej, nie jest dominatorem jednego sezonu jak taki Ryoyu

0

@El Madridista. Też trzymam kciuki i mam nadzieję że Kamil powalczy, Dawid też ma szanse bo ma podobna stratę co Einsenbichler, jednak jeśli miałbym obstawiać kto pierwszy popsuje skok to niestety byłby to Kamil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?