1

@YeastMoss Co? Ty też sobie dodajesz coś do tezy jak kolega? Odniosłem się do zagrożenia epidemiologicznego obu wydarzeń, a nie ich słuszności, niech sobie każdy uważa o tych strajkach i manifestacjach co chce, ale sugeowanie że strajk kobiet miał mniejsze zagrożenie epidemiologiczne jest robieniem k**** z logiki

0

@YeastMoss A co to ma do zdania Chakalaki do którego się odniosłem?

7

@Moderacja Podbijam dzisiejszy wpist @wroclawianin89 aby ulepszyć opcję ignorowania użytkowników. Oczywiście jak zawsze przy takiej prośbie pojawią się pytania "to po co rozwijasz, po co wchodzisz" etc, idąc tym tokiem myślenia to można w ogóle usunąć tą opcję bo przecież widzę kto napisał komentarz i wystarczy go nie czytać... ale jeśli już jest ta opcja to mogłaby działać poprawnie.
1. Aby komentarze danych użytkowników nie pojawiały się w gorących dyskusjach
2. Aby zwykłe komentarze tych użytkowników były całkowicie niewidoczne na stronie
3. (To akurat chyba ciężkie, ale osobiście jestem mocno za tym) Aby w dyskusjach gdzie dany użytkownik się wypowiada nie były widoczne komentarze jego i osoby mu odpowiadającej.
Osobiście nie mam takiej silnej woli żeby nie dołączyć się do często odbywających się tu karuzel cringu pewnych użytkowników i czytanie tych dyskusji często jest fajną rozrywką, czasami jednak aż się człowiekowi niedobrze robi dlatego apeluję o ulepszenie tej funkcji.

16

@Chakalaka Zazwyczaj czytam te twoje laurki do Tuska i inne głupoty dla rozrywki, ale tym zdaniem wygrałeś plebiscyt komentarzy miesiąca "uczestnicy i uczestniczki Strajku Kobiet dbali o zakrywanie ust i nosa, przez co nie stwarzali tak dużego zagrożenia epidemiologicznego jak uczestnicy dzisiejszej manifestacji."
Jasne że tak, 100 tys osób, przez kilkanaście dni, ocierających się ludzi w środku miasta w najczęściej mokrych, niezmianianych maskach, często z odsłoniętym nosem tworzyły mniejsze zagrożenie epidemiologiczne niż kilkaset osób dzisiaj w Warszawie i wesoły Autobus Brauna... Ty się kiedyś czytasz? Czy serio piszesz co ci slina na język przyniesie żeby tylko pasowało pod twoje poglądy i przekonania?

0

@MarcelNJ11 No tak, grzeje ławkę w aktualnie klase lepszym zespole wraz z klase lepszymi stroperami, co w tym śmiesznego?

6

@jacob345 Przede wszystkim musi się na nie decydować, czy poprawić to niewiadomo

0

@DaPi Tylko że ja dobrze wiem co to oznacza, tylko że taki może być tylko jeden, a wpisywaniu w jednym zdaniu dwóch GOATów już kłóci się z logiką

19

Panie LaptopKolegi, pisz tam "PAN Martin Braithwaite jest najlepszy na świecie"

0

Nie ma innego chwytliwego określenia na kogoś wybitnego w danej dziedzinie sportu niż GOAT? Ja mam wrażenie że teraz każdy jest GOAT, były porównania: Pele- Maradona (past GOAT), Messi- Ronaldo (Present GOAT) oraz Haaland z Mbappe (Future GOAT) i wiele innych tego typu, "Is XYZ future GOAT?"
Czyli ludzie co to piszą w ogóle wiedzą co to oznacza? Bo mam wrażenie że znaczenie tego słowa, a raczej skrótu jest w ogóle pomijane.

6

@Persyfl Ty opierasz swoje argumenty na tym że co prawda w środku mogli być ludzie, ale w sumie to mogło ich nie być i nic by się nikomu nie stało? Dobrze rozumiem?
Jaki widzisz inny sposób na spacyfikowanie takiej osoby, bo piszesz ciągle że sa inne sposoby, ale nie piszesz jakie. Może powinni zabezpieczyć miejsce zdarzenia, rozłożyć kolczatki, zawołać mechanika i odkręcić koła?

3

Jak to wypali to będzie niesamowite:
- W ataku Messi który często cofa się do pomocy
- Dembele który ma schodzić na napastnika: czyli na jedną z najtrudniejszych pozycji, gdzie trzeba się dobrze ustawić- tam ma grać Dembele xd
- W pomocy defensywny pomocnik który często cofa się między stoperów, były defensywny pomocnik i rozgrywający który prawie bramek nie strzela
-Na bokach Alba która ma fajne liczby ale może się dublować z Dembele i Dest który nie ma liczb
To wygląda absurdalnie, ale zobaczymy

2

Podobają mi się te 11 wrzucane przez kolejnych użytkowników gdzie średnia wieku to chyba 21 lat XD

9

Wczoraj zobaczyliśmy dlaczego nie powinniśmy tęsknić za Suarezem i dlaczego nie będziemy tęsknić za Pique, Alba czy Busquetsem. My możemy dyskutować że Busi jest często naszym najlepszym pomocnikiem, że lepszego LO od Alby nie znajdziemy, że Pique to nasz najlepszy stoper... Ale to są tak wypaleni piłkarze w Barcelonie że na to się patrzeć nie da. Barcelona nie potrzebuje wymiany pokoleniowej, Barcelona potrzebuje zostać zbudowana na nowo, na nowych fundamentach, może i bez Messiego.
Jesteśmy w tym momencie jedna wielka mistyfikacją przez fakt wmawiania że piłkarze jak Busquets czy Pique ciągle dają radę i są topowymi piłkarzami

0

Barcelona to największa mystyfikacja w obecnej piłce, change my mind

0

@FC1899Barca Mi tu brakuje Suareza i Lewego.

0

O nie, tylko nie to...

3

@KSSniper No raczej, mielibyśmy jakiś Puchar, w La Liga i tak raczej nie ma szans

1

@Chakalaka O, widzę dalej wygłaszamy postulaty Platfromy pt: W sumie nikt nie wie co chcemy zrobić dobrego, ale będziemy wytykać oczywiste błędy parti rządzącej bo wtedy może zamiast na nich będą głosować na nas.
W sumie to pewnie dlatego Platforma nie potrafi się utrzymać na stołku, jak już rządzi to nie może rzucać oskrażeniami w samą siebie

9

-Nie mogę teraz gadać bo zgłaszam wasze posty
-Ale to ty dzwonisz...
-NARA

0

@BarcaInfo Myślę że są osoby które mają wątpliwości ;)

5

De Jong -7, powinnien sam kończyć

1

@CatalanDream Nie Tusk tylko były premier oraz były przewodniczący Rady Europejskiej

0

Strasznie mi przykro, liczyłem na Conora, brawo Dustin! Genialna taktyka- okopać wykroczną Conora, aż dziwne że nikt nigdy tak skutecznie nie był w stanie tego zrobić, Poirier to nie jest najwyitniejszy kopacz, a jednak, McGregor już na początku drugiej rundy miał dość. Co do McGregora... nie podobała mi się dzisiaj ta "bokserska" wersja, nie zmienił za bardzo pozycji, a walczył z gardą... no to nie może sie udać, gdy miał rozłożone ręce które mu trzymały dystans mógł chronić nogę prawym jabem, w tej konfiguracji jego wykroczna noga będzie masakrowana przez każdego przeciwnika... Mam nadzieję że będzie dalej walczył tak jak mówił, jednak boje się że nie zobaczymy już starego Conor... peirwsze KO

0

@eckov Obecny i gotowy na fajerwerki!

0

@matirix20 Ja chyba nocka xd, ewentualnie pójde na 2/3 godzinki żeby po walce się przespać jeszcze. Ale liczę na fajerwerki

0

Kto dzisiaj czeka na Conora? ;)

1

@Bartek22 Alba ma 400 minut więcej od Desta

3

Co uważacie na ten moment o Destcie?
Widzę dużo pozytywnych komentarzy na jego temat, ale mnie on osobiście narazie nie zawodzi i tyle. Pokazał się fajnie w kilku akcjach w poszczególnych meczach, ale brakuje konkretów. Narzekamy na Albe ale on w porównaniu do Desta robi liczby, w tym sezonie 1 bramka, 8 asyst, młody Amerykanin tylko bramka i asysta

1

0

@pax Przecież wiadomo że jedynie Pax będzie cie bronić. Zrobi się kółko adoracji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?