Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bixmix Zgadzam się z każdym zdaniem, naprawdę nie wiem czego ludzie oczekują jeszcze od Messiego
6
Dramatem jest to co dzieje się z tymi zajęciami online. Pojawiają się różnego rodzaju filmiki z wykładów, na jednym z nich student z nerwami mówi (chyba do wspólokatora) o tym że te studia to dramat, ma ochotę z nich odejść, (wiadomo jakim językiem), wtedy wchodzi on, wykładowca cały na biało: Zostaniesz zgłoszony do tego i tego miejsca i cie wyrzucą z tych studiów, nie będziesz miał tego problemu... Nie rozumiem, cłzowiek mówi to co każdy myśli, no niestety zapomniał się zmutować, a wykładowcy którzy oczywiście są nieskazitelni muszą pokazać kim oni nie są. Sam mam strach siedząc na tych zajęciach że zapomne się wyciszyć i coś powiem, widomo że siedze u siebie w pokoju i mam całkiem inny komfort, jak każdy z resztą, zamiast podejść do tych zajęć z dystansem i zrozumieniem w tych ciężkich czasach to każdy musi grać strażnika teksasu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja mam jeszcze taki apel mały, bo już widzę jakieś przytyki w stronę ludzi pro life etc... według mnie to jest idealny moment do jedności, a nie do podziałów, myślę że każdy człowiek, bez względu na to jaki ma pogląd w sprawie aborcji powinnien zauważyć jak żałosne jest zachowanie rządu, to w jaki sposób i kiedy postanowił wprowadzić tak istotną dla społeczeństwa wniosek. O ile każdy może uważać inaczej w wielu kwestiach, tak każdy powinnien się zgodzić że każdy ma prawo wiedzieć co się dzieje, ma prawo protestować, każdy ma prawo sprzeciwiać temu co się dzieje, w obecnym czasie PIS to prawo nam odbiera, tak potrakotwali rolników, tak teraz (jeszcze gorzej bo sytuacji jest jeszcze gorsza) traktują kobiety i ludzi za aborcją. Każdy kto popiera ten wniosek W TYM MOMENCIE (nie wniosek sam w sobie bo to indywidualna sprawa) powinnien się nad tym zastanowić.
0
@Mroziu Podpinam się, ostatnią FIFE jaką kupiłem była FIFA18, w 20 grałem tylko kariere na EAplay, teraz pierwszy raz gram w FUTa od kilku lat i to jest jakiś dramat, nie da się odebrać piłki, każdy mecz wygląda tak że przeciwnik kręci się z piłką przed polem karnym i czeka aż któryś piłkarz wbiegnie na prostopadła piłkę, wykończenie zawsze takie same, niskie na długi, ta gra nie ma nic wspólnego z piłką nożną
11
Według mnie nie ważne jakie masz poglądy w tej sprawie- nie powinnieneś popierać tego co teraz zrobił PIS, to nie jest moment na taką ustawę, ludzie którzy są zdecydowanie przeciw mają wybór: Nic nie robić, albo wyjść i protestować o obliczu pandemi, przepuszczanie tego w tym momencie jest dla mnie świadectwem ich okropnego cwaniactwa i pogardy, pokazują tylko jak plują na społeczeństwo,
0
@Mathew86 Nie wypowiadam się jako żadna ze stron, ale według tego co napisałeś, to każda tego typu ustawa jest bez sensu bo za granicą i tak to się dzieje i jedyne co miałoby sens to wprowadzenie tego na całym świecie, więc no nie wiem czy to co napisałeś ma sens.
0
@NaFazieHitman „Biegający Ansu ma w sobie coś z gazeli czy bardzo młodego czarnego nielegalnego sprzedawcy ulicznego, którego nagle spostrzegłeś biegnącego wzdłuż Paseo de Gracia, gdy ktoś krzyknął - woda, woda! To znak, że goni go straż miejska. Dzikie obrazy w sercu miasta. Teraz tak się nie dzieje, ponieważ dla Ady Colau (katalońska polityk) przestępcami są policjanci, a nie nielegalni sprzedawcy uliczni, którzy nie muszą już przed nikim uciekać. Prawdą też jest to, że bez turystów ich biznes cierpi”
3
@myscooter JaK mU jEsT cIęŻkO tO nIeCh Za MnIe PóJdZiE zApIeR*** 12h w XYZ bo mi nie wyszło
2
@NaFazieHitman Z tego cie wiem to "trochę" więcej tam napisał, ale takie czasy że wyciąga się tyle ile trzeba do potwierdzenia swojej teori
11
No to co, kawka i do cafeiki ;)
1
@bixmix Jestem zdania że McGregor w walce z Khabibem to był najgorszy Conor jakiego widzieliśmy w ringach UFC, wystarczy zobaczyć jak wyglądał w walce z Alvarezem (który przecież też jest zapaśnikiem), a jak z Khabibem i jestem również zdania że Conor który posiada ogień jak własnie w walce z Alvarezem (według mnie najlepszy Conor w UFC) ma właśnie największe szanse z Khabibem: świetny timinig wyczucie dystansu i precyzja w uderzenaich, wydaje się że to jest bardzo duży atut do walki z Khabibem... problem jest taki że według mnie już takiego Conora nie zobaczymy, jemu już się nawet wagi nie chce zbijać, a szkoda bo również uwielbiam jego walki
1
@bixmix Odpowiedż jest w sumie prosta, Gaethje DO porażek z Alvarezem i Poirierem to był niesamowity szaleniec, niesmaowity styl i same zwycięstwa, jednak ta dwójka obnażyła jego problemy, czyli to że dużo przyjmuje na twarz, jest nie uważny w wymianach, da się go zranić, po tych walkach widzimy nowego Justina, który wyciągnał wnioski i teraz jest niesamowicie poukładany, walczy mądrze, nie podpala się co pokazała tylko walka z Tonym. Nie uważam mimo wszystko że Geathje jest większym wyzwaniem niż wyżej wymienieni, taka naracaj jest przy każdej walce Khabiba, jestem zdania że Khabib jest po prostu poziom nad resztą przez swój styl walki, Gaethje gdzieś tam straszy że ma niedoceniony parter, ale jakiby on nie był, według jest nie na poziomie Eagla. Myślę też że przez śmierć ojca Khabib będzie jeszcze mocniejszy, jeszcze bardziej będzie dążył do celu jego ojca, czyli 30-0 i szczerze nie widzę ludzi którzy mogą mu przeszkodzić. Czy może przegrać? Może, Gaethje dużo lepiej czuje się w półdystansie od Conora i Dustina, tu można upatrywać szansy że gdzieś go trafi przy zejściu lub przy wymianie, Justin ma też mocne kardio, co jednak dla mnie nie ma tak dużego znaczenia bo jeśli nic się nie wydarzy to Khabib zmęczy go jak nie w drugiej, to 3 czy 4 rundzie, po prostu taki jest jego styl. Mój typ: Khabib przez duszenie w 3 lub 4 rundzie.
4
@Michu94 W ostatnej sekundzie jeszcze nie było
0
Co uważacie o Oyarzabalu? Jest to talent na czołowy klub? Może na Barcelone? Nie oglądałem często RSSS, a w meczach które widziałem nie rzucał mi się w oczy, jednak słyszałem na jego temat bardzo dobre opinie.
0
@busquets5 Ansu Fati mimo wszystko jest w klubie od dawna, zna go od środka, Pedri nie
0
@kamiVeB Pedri na dobrą sprawą jako 17 latego wchodzący do Barcelony z jakiegoś Las Palmas nie miał prawa na nikim w tak krótkim czasie zrobić wrażenia, a jednak na wielu zrobił.
8
Pedri- mam wrażenie że ludzie zapominają o pewnych kwestiach z nim związanych. Po pierwszych meczach gdy wchodził z ławki pojawiały się komentarze że nie widać w nim nic szczególnego, że Puiq lepszy etc, po ostatnim pojawiło się duży zachwyt i ogólnie pozytywne wrażenie, czyli typowe- jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz, ale w kwesti Pedriego jest to wyjątkowo głupie... ludzie zapominają że to jest 17 letni chłopak który przyszedł do Barcelony... 17 latek, nie wychowanek, nie człowiek wychowany tu, dla którego pewne rzeczy są naturalne, 17 latek który wchodzi do topowej drużyny na świecie, ktoś jest w stanie podać przykład innego piłkarza który w ten sposób zaliczał wejście do jakieś topowej drużyny? Pedri to ewenement na skale światową, potrzebuje czasu, według mnie radzi sobie świetnie, ale nie uważam żeby powinno się go gloryfikować czy skreślać, realną ocene można mu postawić za 2/3 lata
0
@kamiVeB Tak, tylko ty ich nie oglądasz
0
Wynik myśle nie ważny, a może nawet i dobrze wyszło.
Praca, praca i jeszcze raz praca, ja ciągle wierze że Gamera stać na wielkie rzeczy w UFC bo fundamenty ma niesamowite, ale musi przestać przygotowywać się na średniaków z KSW, tylko na elite, mam nadzieje że ta porażka go zbuduje a nie pogrąży. Guram był dzisiaj przede wszystkim dużo silniejszy i to chyba nie pierwszy raz w walkach Gamera... myśle że warto nabrać troche masy nawet kosztem trudniejszego zbijania, bo patrząc na takiego Khabiba a Gamera to widzę 1 albo i 2 różnice wagowe.
Nic się nie stało i do roboty!!
2
Gamer Time! Jazda Mateusz!
0
@urbipl A no to w sumie ma jakiś sens. Z drugiej jednak strony w pierwszym lockdown ie ilość chorych nie malała tylko się wyplaszczała, zakładając że teraz też się wyplaszczy to po ponownym otwarciu po jakimś czasie znowu powinna zacząć rosnąć, tak jak było teraz.
0
@Mat_Cat No to taki lockdown chyba nie pomaga w wytworzeniu takiej odporności. Naprawdę nic nie sugeruje bo po przeczytaniu opinie 1000 ekspertów dziennie jest mi głupio wypowiadać się tak jakby się znał, ale no odnoszę wrażenie że stosowane są działania które po prostu odkładają w czasie nieuniknione, bo tak samo nie chce mi się wierzyć jak kolega wyżej napisał- że wirus zniknie za rok/pół
5
Ale ogólnie to jaki jest plan na tego wirusa, już wiemy że sam z siebie nie zniknie, to jak krzywa chorych zacznie się wyplaszczać to znowu wszystko otworzymy? Później zacznie rosnąć i znowu zamykamy i tak w kółko? Ma to jakiś długotrwały sens?
6
Co do Griezmanna, to fakt tego że mamy dzbanów w zarządzie i kupują piłkarzy których nie potrzebujemy to jedno... Ale co Griezmann myślał przechodząc do Barcy? Że nagle Valverde zmieni ustawienie na 4-4-2 lub 4-2-3-1 i wypieprzy gdzieś Messiego na jakieś boczne strefy żeby ten mógł sobie grać na 10 lub za napastnikiem? Griezmann nie sprawdza się na lewym skrzydle, na prawym skrzydle i na 9, w momencie w którym przechodził do Barcy nikt nie myślał nawet o zmianie ustawienia więc w teori nigdzie nie miał prawa się odnaleźć, więc może przydałoby się przyjąć na klate to co się stało i przyznać że przeliczył swoje umiejętności, że jest pikarzem który poradzi sobie w każdych warunkach, albo chociaż się nie odzywać i nie wtykać Koemanowi że nie potrafi go ustawić.
Jeśli cała gra jest ustawiona pod ciebie i możesz się swobodnie ustawiać na boisku, nie jesteś przywiązany do pozycji to każdy piłkarz na wyższym poziomie może grać świetnie, gorzej jest jak trzeba zagrać na pozycji gdzie nie wszystko jest pod ciebie budowane, wtedy zamiasty coś pokazać i udowodnić, lepiej pieprzyć w wywiadach.
0
@tristan87 On tą dziewczynke do grobu będzie używał jako argumentu? Stanowski z tego co wiem szybko to usunał a on tylko to ciągle udostępnia i promuje i nie że bronie Stanowskiego bo to bardzo słaba akcja, ale niech takie akcje sobie na priv Najman wyjaśnia, myśle że to wrażliwa sytuacja, szczególnie dla rodziny, a przez tego dzbana jest tylko na "okładkach"
2
@Hushovt O czym ty piszesz? o.o
1
@Vebrol Argentyna to przede wszystkim Messi, kliku dobrych piłkrzy i mocne średniaki, tam jedynym aspektem który daje potencjał i nadzieje jest Messi
0
@betonito Efekt Conte
1
Linetty (jeśli chcemy grać tak dalej) lub Milik (jeśli chcemy zaatakować) za Krychowiaka, do tego Grosicki na skrzydło