Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@barcelonaLM Głupie to jest ocenianie tej 11 nie znając koncepcji (mówili o tym w programie)
15
Oglądając Dembele wydaje mi się że porusza się tak jakby mu długie kończyny przeszkadzały, oraz nie ponaował nad swoją szybkością :D, tak jakbyś grał pierwszy raz w FIFE i odrazu dostał do gry Ronaldinho, możliwości wielkie ale nie wiesz jak z nich korzystać
1
Nie każdy musi interesować się UFC, ale chyba każdy już wie że Janek tej nocy został mistrzem wagi półciężkiej, mało kto myśle że mimo wszystko wie co to znaczy, bo Janek właśnie zasiadł na tronie kategori która przez ostatnie lata była dominowana przez jednego z najlepszych o ile nie najlepszego zawodnika w historii tej dyscypliny- Jona Jonesa (jedynym zawodnikiem która przejął ten pas był Cormier- kolejne wybitny zawodnik MMA, pas przejał jednak nie pokonując Jonesa, a przez problemy z dopingiem tego drugiego). Mało tego- pokonał gościa który jeszcze rok temu mógł pochwalić się bilansem 12-0 (!), Dominic Reyes dał jedną z najlepszych walk z Jonesem, którą w oczach wielu (w tym chyba też moich) wygrał na punkty, sędziowie zadecydowali inaczej, ale Janek Błachowicz tego samego Reyesa totalnie zdemolował. Wielkie gratulacje dla Janka bo osiągnał coś naprawdę wielkiego, nie umniejszając nic Asi Jędrzejczyk- w momencie gdy ona rozsiadła się na tronie wagi słomkowej, raz że była to dywizja kobiet (która do teraz ma problem z silnymi nazwiskami), to dywizja to dopiero raczkowała, nie zmienia to faktu że Joasia jest i była niesamowita, jednak wyczyn Janka- conajmniej w mojej opini jest gigantyczny, a co byłoby gdyby jeszcze zrobił Jona Jonesa... ;)
1
@KapiFCB Khamzat to musi jeszcze z 3 walki wygrać żeby do Izzyego doskoczyć
1
@Janiama Pochwal się jeszcze innymi swoimi przewidywaniami czy postanowieniami
0
@Michael24 Adidas ma DUŻO lepsze koszulki, a to że Nike też czasami wypuszcza fajne, jak np drugie Barcy za bardzo tego nie zmienia
0
@Janiama Ale ty teraz sugerujesz że Suarez nie miał problemów fizycznych, a jeśli je miał to przez kontuzje kolana? Do tego powołując się na jakieś zdjęcie w garniaku? Bo nie rozumiem co chcesz przekazać teraz. Jeśli to jest argument na zasadzie "Suarez zawsze wyglądał jak wyglądał i mimo to grał dobrze więc to nie jest problem" to jest to troche śmieszne
0
@KamilZ No bo aktualnie jest XD W porównaniu do nas
2
@RadekACCA I jeszcze Sancho 20 lat
1
@KamilZ Bayernowi coś wyszło ostatnio w Europie? XD, w ostatniej dekadzie ma tyle LM co Barca, która wygrała 1 LM w 9 lat, do tego Bayern ma na rozkładzie 2 aramgedony na Barcelonie (7-0 i 8-2), Barca ma 4 kompromitacje z rzędu. My, kibice Barcelony jesteśmy bardzo daleko od momentu w którym możemy z głową w górze deprecjonować sukcesy innych
0
Dobra bo wy tu tak ciągle o 9 z prawdziwego zdarzenia, ale może mi ktoś powiedzieć kto dla was mógłby być tą 9? Nie, Depay to nie jest 9 z prawdziwego zdarzenia, a napewno nie do ataku o takim potencjale indywidualnym
0
@Jakchcesz No jest niechęć, bo jak facet od kilku sezonów błyśnie kilka razy a zazwyczaj gra przeciętnie lub słabo a mimo to gra to tworzy się niechęć
1
@Jakchcesz Brawo Roberto, pierwszy skład na następne 2 miesiące
0
@RadekACCA Ten komentarz sugeruje że Rakitić powinnien tutaj zostać czy mi się wydaje? XDDD
0
@ObiektywnyKibic121 No nie no, ile w przeciętnej drużynie jest piłkarzy do 1v1? W City masz, hm- Sterling, Bernardo i De Bryune w pierwszym skladzie, w Liverpoolu Mane Salah i może Trent, w Bayernie Sane, Gnabry i Davies.
Myślę że tu bardziej chodzi jak się gra jako drużyna niż to jak grają indywidualnie
6
@don'T.R.I.P.e Ale trochę szacunku, Douglas nam tryblet wygrał, to nie ten kaliber legendy
2
Jeśli Messi będzie grał jako prawo skrzydłowy w ustawieniu 4-2-3-1 to ja dziękuję za taką rewolucję, POTĘŻNE ożywienie skrzydeł
0
@ObiektywnyKibic121 Co ty właśnie napisałeś? XD że poza prawie 1/3 drużyny nikt nie potrafi przewagi zrobić? A ilu ma być takich co przewagę robią 1v1?
0
Ale się ta drużyna zdzwi jak wreszcie przyjdzie im grać z kimś kto wyjdzie na boisko z innym zamiarem niż "nie przegrajmy za wysoko" XD
0
@Coutinho007 No podchodźmy na chłodno do rozbrajania tego klubu, później wyjdzie że mieliśmy racje to zwyzywamy Bartomeu i będzie git
3
@PatrykBarca Puiq ma wyjątkowo słabe warunki, więc kluby pokoju Schalke które brały Todibo nie wezmą małego Puiqa, on stereotypowo nadaje się tylko do drużyn które dużo grają piłka= drużyn lepszych= drużyn które nie potrzebują wydawać kasy na małego chłopaka który jeszcze nie pokazał tyle żeby można było nim ryzykować. Ajax ewentualnie
3
@Bagsik88 Czekaj bo ja czegoś nie rozumiem. Setien postawił na Puiqa o czym juz tu napisałem, Puiq był najlepszym pomocnikiem w tym czasie po czym dostał powołanie do u21 i grał dobrze- to co się wydarzyło już spala twój argument że nikt się do niego nie przekonuje. Może Puiq nie spełniał jakiś UKRYTYCH WYMOGÓW które widzą tylko trenerze i na całe szczęście Vidal z Roberto je spełniali i grali z Bayernem? Nawet jakby Puiq był popychadłem na treningach to BYŁ NASZYN NAJLEPSZYM POMOCNIKIEM pod koniec sezonu więc te treningi można sobie wsadzić bo ostatecznie liczy się to co pokazujesz w meczu. Jakiś argument przeciw Puiqowi inni od tego że on ma już 21 lat bo to jest żałosne, są piłkarze którzy późno się przebijali, nie każdy musi być Mbappe czy Fati
0
@Hubso Ale masz problem ze zrozumieniem tego co mówię MOŻE tak jest że Alenia jest lepszy na ŚPD (nie wiemy tego) i może masz rację że lepiej Puiqa wypożyczyć. Ja zwróciłem Ci uwagę bo określałes Alenie jako ŚPD- którym nigdy nie był, tylko o to mi chodzi, argument że Alenia jest ŚPD a Puiq nie jest kompletnie do kosza i tyle
0
@PatrykBarca Ale oceniamy Puiq przez pryzmat trenerów którzy w Barcelonie w kluczowych meczach stawiają na pomoc Busquets, Roberto, Vidal, Rakitić?? To są wyznaczniki. Setien poza tym postawił na Puiqa, a to że miał pełne gacie w kluczowych meczach to inna sprawa
0
@Norkusik Była jakakowiek plotka o Semedo w Wilkach czy wszyscy go tam wpychają bo Portugalczyk?
3
@patataj Prawda jest taka że nie ma żadnych argumentów za sprzedażą Puiqa, bo raz że pokazał pod koniec sezonu że warto na niego postawić, dwa że to jednak za mało żeby na nim zarobić, trzy że jest kryzysy i tym bardziej nie będzie się dało na nim zarobić. Nie widzę ŻADNEGO argumentu za sprzedażą Puiqa
8
@kerouac Ale Setien postawił na Puiqa, to że nie ma głowy i odwagi na taki klub i w kluczowych momentach miał pełne gacie i stawiał na "sprawdzonych" piłkarzy nie zmiana faktu że był pierwszym trenerem który realnie na niego postawił w większej ilości minut
0
@Hubso No nie grał i ja tego nie napisałem, napisałem że grał ŚPO, a jak wszedł do pierwszej drużyny to był 1 z dwóch ŚP bo Barca grała bez ŚPO. Sam potwierdzasz że Alenia nie jest ŚPD, zresztą to nie jest kwestia do dyskusji tylko fakt więc nie wiem ciągle o co ci chodzi i nie wiem też czemu ciągle wysyłasz usmieszki
0
@Hubso Co? De Jong został przemianowany na DP gdy wchodził w dorosłą piłkę z podobnych pozycji. Alenia zawsze był ŚPO, później zaczął grać niżej bo Barca grała 4-3-3 więc nie było opcji i najprawdopodobniej teraz będzie grał na ŚPD bo też nie ma innej opcji. O czym ty dyskutujesz?
0
@Hubso Co ciągle nie zmienia faktu że Alenia nie jest i nigdy nie był ŚPD, kwestie tego że lepiej gra w obronie też wyciągasz z tego że jest grubszy i wyższy. Co do drugiej części zdania się nie kłócę, może tak jest może nie, ale ALENIA TO NIE JEST ŚPD co wielokrotnie powtarzasz i ludzie którzy nie oglądali go w akcji mogą przez to mieć zły obraz sytaucji