1

@yla Myśle że kwestia mądrości na przestrzeni chwili jest stała, więc- tak, najprawdopodobniej bym nagle nie zgłupiał z logicznego punktu widzenia

0

@MESSIah16 Sugerujesz że Maldini dał Milanowi tyle co Messi Barcelonie? Naprawdę? Czekam jakie jeszcze komentarze anty Messi tu padną bo robi się coraz ciekawiej :D

2

@yla Myślę że zdanie ludzi poniżej 50iq go nie za bardzo obchodzi mimo wszystko xd

3

@ILovethisGame Myślę że to ludzie którzy przede wszystim potrafią obiektywnie spojrzeć w kontrakt zawodnika, lub w ewentualności potrafią uszanowąć decyzje swojego najwybitniejszego zawodnika w historii w wieku 33lat w nieprzewidywalnym obliczu Covida

1

@Puyolex Japie****, tylko dla mnie to jest żałosne? Bo mam wrażenie że tu się stulejarstwo przelało w komentarzach

0

@Gaucho Z tego co wiem to Maldinini nie dostał 5 lat z rzędu upokorzony wynikami w LM, będąc obwiniany z różnych stron.
Kolejna sprawa: Niebycie Maldinim jest dla Messiego obelgą czy co?
Następna sprawa: Ile Messi dał Barcelonie, a ile Milanowi dał Maldini mimo tego że był absolutnie wybitnym piłkarze?

2

@PawkoFCB To powiedz co powiedział i robił Ramos po 4-0, 3-0, 5-1...

0

@MESSIah16 Rok- słowo klucz w tym zdaniu

2

@kamilos1214 Według mnie Arsenal ma fatalną drużynę i z roku na rok tracą na znaczeniu w Angielskiej piłce

0

@justfootball Nie potrafiłbym spojrzeć drugiej kobiecie w oczy, robiąc to w tym samym momencie z inną

2

@koksik2700 A tego że jakiś pan w internecie piszę facetowi który od 15 lat jednym z najlepszych piłkarzy w historii, wzorem dla miliona dzieciaków i piłkarzy nie ma charyzmy, to jest tylko kwintesencja tego co tu się dzieje

16

@koksik2700 No Messi w ogóle nie kocha Barcy, w końcu wszystko co ma jej zawdzięcza, gra i wygrywa dla niej od ponad 15 lat mając możliwośći grać w innych klubach nawet z lepszą kasą. Wam się już wszystkim w du*** poprzewracało. Skoro widzie że klub od lat jest zarządzany przez kretynów, w dodatku jak widać jest obwiniany przez większość ludzi za największe porażki to dlaczego ma tu zostawać? Nagle dla ludzi ważniejsze od Messiego stało się 100mln i Gabriel Jesus. Żałosne co tu się wyprawia

19

@MesQueUnClub96 Ale dajcie już spokój z tą waszą ultra potężną motywacją, nikt nie motywuje... ter Stegen był pierwszy któremu psycha siadła w Lizbonie, dajcie już spokój, ta kadra ma widma ostatnich 5 lat w momencie gdy w LM mają więcej niż 1-0 w plecy i to jest fakt i Puyol tego nie zmieni. A kwestie Sarabi to nie wiem po co wciskasz

4

@MarioVeB! Nie wiem kto tu jest dzieciarnią, skoro to on sam sobie postanawia że jak się stanie to i to to odchodzi, po czym mówi że odchodzi i nie odchodzi.

37

To jest niewyobrażalne jak tutaj rozdmuchano pozycje kapitana. Ja nagle mam wrażenie że tutaj istnieje przekonanie że kapitan odpowiada za większość porażek w których brakuje intensywności bo nie potrafi drużyny zmotywować, gdzie na dobrą sprawą jedynym realnym atutem kapitana jest to że może rozmawiać z sędziami.
Kto Ter Stegenowi zabrania krzyknąć na kolegów? Kto Pique zabrania zrobić przemowy w szatni w trudnym momencie? W takich sytuacjach wychodzi Messi i mówi "zamknij ryj to ja tu mam opaske"?? Tak to działa? Wielki kapitan Casillas, czy wielki kapitan Sergio Ramos- gdzie byli jak Barca ich klepała kilkukrotnie 4 bramkami+ ? Ja sobie przypominam że Ramos albo spuszczał głowe, albo kończył z czerwoną kartką. Teraz obrywa się kapitanowi bo akurat tak przypadło że Barca przegrała wysoko któryś rok z rzędu i z jakiegoś chorego powódu uznano że dużą role odgrywa tu kapitan... Jeżeli drużyna jest zniaszczona to Puyol by tu nic nie zdziałał, a jak drużyna ma to "czucie" to każdy może wyjść i zmotywować resztę. Inna sprawa- kapitana wybiera drużyna, skoro uznali że Messi, czyli piłkarz który swoją grą i bramkami ciągnie drużynę za sobą, najbardziej do tej roli się nadaje to ja im ufam i w ogóle tego nie neguje, co nie zmienia faktu że psychicznie ta kadra i ten człon leży od kilku lat i śpiewki o wadze opaski można sobie wsadzić w kieszeń.

0

@Kuczek Bo zarobił ogromną kasę i tak naprawdę nie potrzebuje już się bić. Miał wrócić w tym roku, dał jedna walkę i zapowiadał że będą kolejne ale podobno UFC nie chciało dać mu walk które on chciał (Conor stawia się bardzo wysoko w UFC przez to jaka wywindował tą organizację. Osobiście czuje że wróci w 2021. Co do stron to likuje głównie jakieś na FB, typu lowking, czy InTheCage, są jeszcze zagraniczne ale nazw nie pamiętam

3

@BarcaInfo
Jorge Messi jest w Manchesterze
Jorge Messi jest w Barcelonie
Jorge Messi jest w Rosario
Wierzcie dalej we wszystko co przeczytacie i nie zapomnijcie po wszystkim splunąć na plakat Messiego za to jak nas traktuje

3

Mój komentarz z Czerwca poprzedniego roku...

Ale ten sezon to będzie rzeźnia na tej La Rambli (i ogólnie) XD

Valverde to stracił aktualnie z 90% swoich obrońców i to się teraz rozkłada jakoś 95-5 przeciw Ernesto, po każdym gorszy meczu będzie jechany równo, nawet nie chce sobie wyobrażać co będzie jak on się w LM zbłaźni znowu... przecież tu będzie organizowany jakiś FCBarca.com trip z taczką do Barcelony.

Dalej- Rakitić z Busquetsem jechani za każdym razem gdy będa grali razem

Zarząd- zakładajać ze poza Griezmannem nie będzie zadnych konkretów w transferach, na co na ten moment się zapowiada, to będzie kolejny element do jechania (żeby nie mówić gorszego słowa na J)

Młodzi piłkarze sobie pewnie tym bardziej nie pograją, gdy na Valverde będzie ciążyć taka presja wyników i stylu- będzie stawiał na najlepszych według niego, co pewnie też się wiąże z brakiem rotacji- KOLEJNY poziom do jechanki XD

Redakcjo zróbmy tu jakiś znaczek "La Rambla 18+" na ten sezon bo tu będą głowy latały

AŻ TAKICH dymów to się zdecydowanie nie spodziewałem XD

0

@sebasek99 Co do faceta z nożem napisałem tak bo sprawa tego dotyczyły a nie wiedziałem jak się nazywa żeby każdy wiedział o kogo chodzi. Gdyby Doncic w drugą stronę rzucił takim hasłem najprawdopodobniej skończyłoby się to zawieszeniem lub coś w tym stylu, nie mam co do tego wątpliwości.
I co do ostatniego zdania: nikt nie sugeruje że zachowanie policjantów było w porządku, sugeruje że nadużyli swoich praw na wskutek fatalnego zachowania zatrzymanego

2

@sebasek99 Ale widzisz tu się pojawia problem, rozmawiając że mną mógłbyś chociaż nie wtykać we mnie szpilek typu "zapoznaj się lepiej z sytuacja" albo dodawanie XD na końcu.
Gdzie ja ci napisałem że ten pan miał nóż? I druga sprawa, gdzie napisałem że policjant może potraktować obywatela jak śmiecia bez prawa?
Co do Doncicia... Dobrze wiesz jak sytuacja wyglądałaby w drugą stronę, nie wiem o co chodzi Ci z tym komentarzem.

0

A i jeszcze coś: Czarny człowiek obrażający białego ma taki sam skutek jak biały czarnego- taki że osoba do której słowa są skierowane jest obrażona i może poczuć się zdyskriminowana. Nie wiem o co ci chodzi w tych negatywnych skutkach społecznych

1

@jordus100 Przecież rasizm jest dyskryminacja drugiej osoby pod argumentem koloru skóry. Biały wyzywajacego czarnego od czarnego mówi to pod wewnetrznym pretekstem uprzedzenia. Tak samo było w sytuacji z Donciciem, pan wyzywajacy go miał takie samo uprzedzenie rasowe.
Nie, nie jest tak jak mówisz, a jeśli jest to powinno to zostać przerwane bo eskalacja takiego zachwoania za kilkadziesiąt lat doprowadzi do bezpodstawnego wywyższenia czarnoskórych, co chyba oczywiste nie powinno mieć miejsca.

7

@Persyfl wczoraj bronił tutaj zawzięcie z jednym z kolegów (już nie pamiętam nicku) sytuacji z protestem w USA i ogólnie BLM. Do użytkownika: Dla mnie osobiście to co się dzieje tam aktualnie w kwesti BLM jest żenujące powiem wprost i mało ludzi w Polsce uważa inaczej, ale widzę że są użytkownicy którzy chronią ten ruch, dlatego chciałbym w jak najlepszej zgodzie porozmawiać.
Co do najnowszej sytuacji: Zgadzam się w kwesti tego że Policjant zdecydowanie nadużył swojego prawa czy tam możliwości- tu prawda. Jednak do całej sytuacji by nie doszło gdyby obywatel zachował się tak jak należy, a przynajmniej nie sugerował swoim zachowaniem zagrożenia, no bo powiedzmy sobie wprost: Na co liczył ten facet odchodząc jak gdyby nigdy nic od 3 celujachych do niego policjantów krzyczących stój bo strzelam i wchodząc do auta? Że sobie spokojnie od jedzie? Czy że "conajwyzje postrzelą mnie w bark?" Kto ma takie podejście? Sytuacja wygląda tak że policjant zdecydowanie nadużył swoich praw wobec nie słuchającego poleceń przestępcy, nie tak jak próbujesz to przedstawić "policjant wystrzelił 7 kul w niewinnego czarnoskórego obywatela".
Czy jest to karygodne zachowanie Policjanta za które musi odpowiedzieć? Tak, czy to zrobi? Nie wiem, podejrzewam że musi, ale wiem też że takie sprawy przechodzą płazem nie tylko w Ameryce, nie ma to nic wspólnego z rasizmem itd.
Kolejna sprawa, dlaczego gwiazdy koszykarze etc wspierają takie ruchy, dlaczego dzieje się co się dzieje? Dlaczego ruch Ameryce nie dotyczy nadużywania swoich praw przez policjantów co w sytuacji uduszony kolanem i tym panem teraz (nie pamiętam imion) było ewidentne. Rozumiałbym gdyby sytuacja była taka że Policjant idzie po ulicy i nagle widzi czarnego więc zaczyna go prowokować, nagle znajduje powodów do zatrzymania z tyłka i dusi/ postrzela tego nieszczęśnika bo coś sobie ubzdurał (ewidentny motyw uprzedzenia rasowego), ale tu mamy sytuację w których w pierwszym przypadku jest podejrzany kryminalista, w drugiej facet z nożem nie słuchający poleceń, czy to istotne jakiego koloru byli skóry? Pewnie napisze że białego aż tak by nie potraktowali, może tak być ale nie wiemy tego. Sytuacja nie jest czarno biała, więc dlaczego takie sytuacje są zapalnikami do takich wielkich ruchów.
I najważniejsze pytanie bo nie widziałem żeby ktoś ze strony BLM odpowiedział na też zarzut: Czemu czarnoskóry koszykarz może jawnie okazać dyskryminacje rasowa nazywając Doncicia (nie pamiętam tego zdania) jakimś tam białasem i nic z tym nie robi. Dla mnie to jest żałosne ocenić kogoś przez kolor skóry, z jakich argumentów? Ten pan co to zrobił powinnien zasługiwać na karę, dlaczego to przechodzi bez echa?

1

@Bykunn Czyli rozumiem że ten 2010 rok jest oznaką tego że jestem kibicem sukcesu i ogólnie nie Barcelony tylko Messiego? Nie wiem o czym ty chcesz w sumie dyskutować

0

@Chaoss Nie nie uważam, dlatego jest zdania że piłkarze typu Busi powinni odejść, a Messi powinnien zostać i na nim powinnien oprzeć się projekt, do momentu aż nie wybuduje się nowy stabilny człon

0

@Chaoss Czyli robimy FIFE, sprzedajemy połowe składu który był trzonem od dekady i do tego Messiego który ciągnał ich sam od 5 lat i po prostu wstawiamy kogoś za nich? I to za Bartomeu? I gramy i wygrywamy? Tak będzie wygląda przyszłość? No bo w końcu coś o trofeach mówiłeś

1

@Chaoss XDDD, na taki komentarz z twojej strony trzeba odpowiadać czy ora się sam?

0

@Chaoss Za bardzo to nie, kibicuje od 2010 roku, jednak wiem że zdeycdowanie najlepszy okres Barcy przypada na czas grania Messiego.
Ale już uprzedzając twoją odpowiedz: tak wiem że Barca istniała bez Messiego i będzie istnieć dalej. Jednak pytanie czy my tu dyskutujemy o istnieniu klubu czy utrzymaniu go w czołówce? Jeśli ktoś uważa że aktualną Barce bez Messiego stać na coś więcej niż drugie miejsce w Lidze i 1/4 LM (optymistycznie) to musi być bardzo optymistyczny.

4

O widzę że wchodzimy na wyższy poziom argumentów na pozbycie się Messiego.
"Inne kluby nie mają Messiego i wygrywają"
To jest najpłytszy argument jaki można dać, co on nam mówi? Absolutnie nic, o czym on świadczy? Absolutnie o niczym? Czy pokazuje że jak Messi odejdzie będzie lepiej- zdecydowanie nie a wręcz przeciwnie bo jeśli w Barcelonie sytuacja OGÓLNIE jest tak tragiczna że z najlepszym piłkarzem w historii upokarza się 4 lata z rzędu w LM to strach pomyśleć co będzie bez niego

0

@Chaoss No to odpowiedz mi na pytanie: Dlaczego w tej 11 są w takim razie? Twój argument jest tak z du** że to głowa mała. Bayern nie ma Messiego i wygrywa? Legia też nie i nie wygrywa. Jakikolwiek argument że Barca może być jak Bayern? Poza pieniędzmi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?