9

Dobra wszystko o wyborcach już wiemy:
Za Dudą- Patusy na Socjalu
Za Trzaskowskim- Niemcy, popierający największe zło 21 wieku- Homoseksualizm (dający się nabarać na propagande TVNu!)
Za Hołownią- Marionetki wierzący we wszystko
Za Bosakiem- Dzieci i patonarodowcy co je*** wszystko i wszystkich
Za Biedroniem- Niemcy, popierający największe zło 21 wieku- Homoseksializm
Jestem zdania że jeżeli podobne argumenty padają w dyskusji politycznej to rozmowe trzeba jak najszybciej kończyć, ludzią napawdę trzeba tłumaczyć że bycie politykiem nie kończy się na opini o LGBT i +500 a wybór jakiegoś kandydata wyznającego XYZ nie oznacza że ktoś jest wyznawcą XYZ? Czekam aż znajdę tu chociaż jedną dyskusje polityczną w której ludzie nie obrzucają się g**** i lotnymi hasełkami.

0

Zakładając że okno transferowe nam nie wyjdzie (no halo, Barcelona) to ja chciałbym zobaczyć ustawienie 4-2-3-1, dwóch DP tworzy De Jong i Pjanić (lub Busquets), Messi mocno ofensywna 10, operująca w środku boiska, nie z prawej strony, na lewym skrzydle Fati/Dembele/Trincao, jednak muszą grać uważnie, aby nie zostawiać dziur z tyłu ze względu na jednego pomocnika mniej, ogólnie lewa strona musi grać bardziej zachowawczo. Po prawej stronie Griezmann, grający bardzo nisko, niczym prawy ofensywny pomocnik, mający prawą stronę dla siebie, bardzo dużo operujący nisko, w tym wypadku trzeba by było wreszcie odpalić prawego obrońce który miałby więcej zadań ofensywnych niż obecnie, nie wiem czy Semedo się do tego nadaje, może Emerson, nie wiem. w obronie gralibyśmy 4-4-2, czyli podobnie jak teraz, z tym że na bokach w pomocy byłby Griezmann i lewo skrzydłowy. Griezmann mógłby wymieniać się na skrzydłach ewentualnie, mógłby też wymieniać się z Messim i wtedy operować bardziej jako pomocnik ofensywny (muszą się wreszcie keidyś dogadać), a Messiemu oddać prawą strone i obszar blisko pola karnego. Według mnie nie ma innej opcji żeby ustawić tą drużynę bez tak dużego ograniczania któregoś z zawodników.

2

Ja tylko pragnę zwrócić uwagę jaki kryminał gra dzisiaj Pique, bramka to w większości jego wina. W dodatku dostał kartkę za dyskusje XD

3

@A_Gomesinho_21 Pokazujesz pozytywne aspekty, a ja ci pokaże negatywne:
Araujo- już było kilku takich perspektywicznych obrońców, Mina czy Todibo daleko nie szukając
Todibo- wcale sobie w Schalke nie radzi dobrze
-Lenglet- klasa
-Firpo- mam duze nadzieje wobec niego, ale na razie nie prezentuje się dobrze
-De Jong- w aktualny stylu gry Barca niszczy jego potencjał
-Puiq- od dwóch lat próbuje sie przebić do pierwszej drużyny, teraz wreszcie coś się ruszyło
-Pedri- potencjał i niewiadoma
-Fati- 17 lat... zobaczymy
-Dembele- inwalida od 3 lat
Trincao- biorąc pod uwage doniesienia że zarząd widzi go na innej pozycji niż aktualnie gra (wow, nowośc u nas) to się o niego boje. Aktualnie pewniak to tylko Lenglet, poza tym De Jong i Fati wyglądaja bardzo dobrze pod względem przyszlości, reszta to duuuży znak zapytania

0

Mimo tego że ta wymiana to jakiś żart, to dziwi mnie że ludzie tak cisną po Pjaniciu, piszą nawet że może będzie jak z Paulinho, ludzie Pjanić to absolutny TOP i piłkarz stylem pasujący do Barcelony, od kilku lat uważam że jest bardzo niedoceniany na scenie pomocników. Inna sprawa jest taka że przychodzi tu z 3 lata za póżno i jest to bardziej cofnięty rozgrywający/ defensywny pomocnik, jak Arthur czy De Jong, czyli profil piłkarza które w ogóle nie potrzebujemy i od którego znowu po wyżej wymienionych zawodnikach będzie się nagle oczekiwało że będzie ofenywnym pomocnikiem... ale no już się w sumie przyzwyczaiłem że Barca sprowadza piłkarzy których nie potrzebujemy xd

0

@Deltta Myślę że to kwestia tego że to głównie młodsi ludzie oglądaja piłkę (tzn no do 25 roku życia powiedzmy) a jak wiadomo młodzież jest za Bosakiem

0

@Deltta Skąd taki wniosek?

1

@barcelonaLM Według mnie ludzie od Kosiniaka i Biedronia pójdą na Trzaskwoskiego albo w ogóle, niech świadczy o tym fakt jak dużo głosów owej dwójce zabrało wejście Trzaskowskiego. Kosiniak kręcił się gdzie pod 10%, teraz nie udało mu się osiągnąć 3..., kluczowy będzie według mnie będzie elektorat Holowni, gdzie przewaga będzie pewnie na Trzaskowskiego, ale pytania jak duża, bo to on musi nadgonić ponad 10%

0

@Chwytliwy Bardziej chodziło mi że program Kosiniaka nie odbiega za bardzo od tego co ma Hołownia, o Trzaskowskim cięzko w sumie jest to powiedzieć bo on go nie ma (choć gdzieś słyszałem że dał 3 dni przed wyborami, jednak się z nim nie spotkałem). Co do Kosiniaka to jestem osobiście bardzo zawiedziony jego wynikiem, bo uważam że program miał jeden z lepszych, z wieloma haczykami oczywiście, jednak porównując go z innymi kandydatami to uważam że zdecydowanie nie ma się czego wstydzić, miał słabą kampanie jednak nieźle radził sobie w debatach i występach. Fakt że wyprzedził go Biedroń jest dla mnie troche szokujący. Fakt że facet który nie dał żadnych konkretów ma prawie 10 razy więcej głosów jest moim zdaniem śmieszny, pokazujący jak idiotycznie ludzie oddają głosy. Żeby nie było, ja naprawdę nie mam nic przeciwko Trzaskowskiemu, jednak on nie dał żadnych argumentów na 30%, Duda ma mocne argumenty w Socjalach i kupowaniu swojego elektoratu, Bosak ma konserwatyztów, ludzi młodych, jest również bardzo merytoryczny i ma plan co może się podobać, Hołownia był ciekawym kandydatem dla ludzi chcący zmiany POPISu, Biedroń był dla ludzi o poglądach skrajnie lewicowych, Kosiniakowi Trzaskowski zabrał myśle dobre 10% swoim wejściem, bez większego powodu.

0

@Chwytliwy Ale ja się z tym absolutnie nie zgadzam, tak jak napisałem: nie zrobił z siebie idioty jak Kidawa, o Hołowni poza płaczem nad konstytucją też można opisać w podobny sposób, o Kosiniaku krążyła zła opinia ale w kampani też można opisać go tak samo, do tego ich programy nie są jakoś niesamowicie rozbieżne, a mimo to Kosiniak-Kamysz ma niecałem 3% a Trzaskowski ma 30% xd. Naprawdę jestem w stanie sobie ręke uciąć że głównym argumentem większości ludzi głosujących na Trzaskowskiego było (bezsensowne w 1 turze) "bo tylko on ma szanse z Dudą"

18

Mnie w sumie bawi to ile % ludzi zagłosowało na Trzaskowskiego XD, to że jest tyle na Dude jest zrozumiałem kupuje te głosy już od kilku lat, ale na Trzaskowskiego? Jestem przekonany że conajmniej połowa z tych 30% zagłosowało na zasadzie "zaglosuje na niego bo tylko on ma szanse z Dudą", wystarczyłoby że ci ludzie pomyśleliby chociaż chwile o tym że każdy głos nie oddany na Dude w 1 turze jest przeciwko Dudzie i nic by to w negatywnym wyniku Dudy nie zmieniło, a na drugim miejscu byłby ktoś na kogo głosują ludzie z czystym sumieniem, wiedząc że ta osoba jest najlepsza, a nie Trzaskowski który od Kidawy różni się tym ze nie jest idiota i po prostu się nie zaorał, poza tym nie ma przedstawionego planu wyborczego, a jedyne co wiemy to to, że chce zalegalizować małżeństwa homoseksualne co i tak nie przejdzie, utrzymać +500, zlikwidować TVPinfo i mówi w kilku językach.
Żeby nie było- nie uważam że Trzaskowski jest najgorszy, ani że jest najlepszy (zanim ktoś mi napisz "a kto jest lepszy?") ale pewny jestem że Trzaskowski nie zrobił nic żeby zdobyć 30% w tych wyborach, co do tego nie mam najmniejszych wątpliwośći.

0

@MaTt_BarcaFan No ale musi istnieć jakiś powód i według mnie leży on w przygotowaniu zespół przez sztab trenerski w Barcelonie i ludzi od przygotowania fizycznego (Arthur, Dembele etc...)

0

@MaTt_BarcaFan Czyli sugerujesz że jest to wina lepszego powietrza południowo Amerykańskiego? XD

0

@MaTt_BarcaFan W Brazylii był w stanie rozegrać Copa American od deski do deski na koniec sezonu

0

@MaTt_BarcaFan A ja się nie zgadzam że stwierdzeniem że był bezużyteczny. Arthut tak samo jak De Jong jest zmuszany w Barcy do gry ofensywnej i kreowania sytuacji, mimo że w poprzednich klubach grało jako cofnięci rozgrywający, defensywni pomocnicy (najczęściej w ustawieniu 2 DP, jeden pomocnik ofensywny). Do tego mają kreować sytuację w momencie gdy Barca nie ma skrzydłowych, prawy obrońca gra zachowawczo, a lewy czeka tylko na piłki od Messiego i w ogóle cała gra ofensywna Barcelony jest nastawiona na rozegranie akcji przez Messiego. Dużo narzeka się na Arthura, ale który pomocnik od odejścia Xaviego i Iniesty był w kreacji lepiej niż średni? Odpowiadam-nikt, system Barcelony jest tragiczny i zabija potencjał większości zawodników.

0

@MaTt_BarcaFan Dostają młodego perspektywicznego zawodnika który idealnie pasuje do stylu Sarriego, do tego pewnie będzie grał niżej niż w Barcy, tak jak gra w Brazylii więc nie będę go dotyczyły zarzuty na temat gry ofensywnej. Według mnie świetny deal

1

@Comentateiro Nie ma w tym roku dla mnie dobrego kandydata więc Barca wygrywa LM i Ligę

0

@Filek25 Dobrze zarządza swoim elektoratem

0

@Barca_Big_Moment Real wszystkich meczów nie wygra, ale my też nie, no niestety

3

Ale czemu tu się pisze że sędziowie są pod Real xd, sędziowie są po prostu tragiczni, a stykowe sytuacje częściej sędziują pod te "większe" zespoły, bo wtedy mają mniejszą nagonke niż gdyby "okradł" Real na rzecz RSSS. Messi też powinnien wylecieć w ostatnim meczu (albo chociaż zobaczyć zółtą kartkę). Takie rzeczy niestety się zdarzają, w tej lidze szczególnie często, ale takie pisanie że Liga pod Real itd itp to według mnie lekkie płacz i ja też jestem zdania żę gdyby Barca po prostu grała lepiej to mielibyśmy to gdzieś bo Real nawet z większą sytuacją na ich korzyść nie miałby nic do powiedzenia. Tak- wiem że nie ważne czy gramy dobrze czy nie- mistrzostwo się należy bla bla, tak tylko zaznaczę że aktualnie mamy tyle samo punktów i gdyby Barcelona była lepsza od Realu to miałby od nich lepszy bilans meczów bezpośrednich i byłaby liderem, a tak to Real był o nas w obu meczach lepszy i ma przewagę.
Według mnie Liga dla Barcelony w ten sposób będzie zasłoną dymną na sytuacje w klubie, jeśli chcemy ją wygrać to grajmy tak żeby na nią zasługiwać jak na mistrzów przystało, a nie zasługiwać bardziej niż inni (czyli gramy kupe, ale inni grają gorzej więc w sumie jesteśmy dobrzy).

0

Puiqa mógłby jakiś teść odwiedzić

3

@Kajtek77 Pachnące pysznośći na grilu

2

@Hiacynk Warto zaznaczyć że większość zawodników którzy teraz są topem na swojej pozycji, przed pracą z Kloppem nie grali nawet w połowie tak dobrze (Trent, Robertson, Wijnaldum, Salah i wielu więcej)

2

@SuperPatsonFCB A ile on najdłużej grał i był w rytmie meczowym? 2 miesiące?

21

@viscajasiek Tylko że problemem Dembele jest zdrowie a nie poziom gry

10

Fajny ten protes przeciwko Rasizmowi, taki w ogóle nie wzmacniający go.

0

Dlaczego nie zagłosujesz na Kosiniaka-Kamysza? Chciałby poznać opinie ludzi na ten temat (i jakbyście mogli nie podawać argumentów typu: bo zagłosuje na Boska etc)

0

@Maciej061 Gedz, Oki, Taco, Guzior... nie wiem, jest dużo dobrych

0

@Khajio Nawet nie jedną a dwie ;), na ostatniej płycie Taco. Do tego wystąpił też na wspólnej płycie Quebo i Taco, więc można powiedzieć że ma 3 "rapowe" występy. @LuisSalvano ale to nie ważne że nie raper, chciałbym to usłyszeć po prostu, już w zabawie jest sporo ludzi spoza rapu.

0

Tak się naczytałem trochę ostatnio o tych teoriach z 5G, Koronawirusem, Gatesem, szczepionkami i depopulacją... Można ładnie sobie namieszać w głowie. Ale dochodzę do prostego przemyślenia- nie wierze w to (a napewno nie w większość) i w sumie nie widzę powodów żeby uwierzyć. Jeśli takie porąbane rzeczy byłoby prawdą jak to że istnieje jakaś wielka elita która chce nas zdepopulować jakimiś szczepionkami czy masztami 5G (bo żeby coś takiego miało sens to zaangażowanych w to musiałoby być miliony ludzi) to dawajcie mi tą szczepionke xd, życie na świecie w którym ludzi przy władzy chcą cie zabić i mają do tego tysiące sposobów nie ma sensu według mnie, oznaczałoby to że żyjemy w naprawdę strasznym miejscu. No cóż, póki nie mam w sobie mikrochipa i promieniowania z 5G to co? FIFKa, co cie nie zabije to cię wzmocni ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?