116

Janiama: Nie mogę teraz rozmawiać, odchodzę z La Rambli
Reszta: Ale to ty dzwonisz...
Janiama: ... E L O

3

@Witam Do Bayernu na wypożyczenie

7

@Khajio Śmieszek? Szczerze to nawet jakby był mi obojętny, to za fakt zrobienia sobie ankiety czy ma zostać czy odejść jako samozwańcza gwiazda La Rambli zrobiłby mu spam "ma odejść" bo czegoś tak żałosnego to dawno tu nie widziałem.

3

@Janiama Ej ej, a jakiś list pożegnalny czy coś? Feta?

Żałosne btw

0

@LuisSalvano Ale ty wiesz że tutaj nie o sam taniec chodzi tylko o tematykę? To nie jest film o tańcu, a ty spłycasz temat bo widziałeś gorsze filmy... Boże mam nadzieję że moje dzieci nigdy w szkole nie spotkają takiego nauczyciela

14

@LuisSalvano To że jakiś film jest kontrowersyjny oznacza że inny, który w teori nie szokuje AZ TAK bardzo, już nie jest?

0

@LuisSalvano Nie mówię o pedofilach tylko o tym że ty uważasz że "co w tym strasznego"? Naprawdę mam nadzieję że żyje jeszcze w świecie gdzie muszę tłumaczyć nauczycielowi co jest nie tak w filmie w którym 11 latka (!) odkrywa swoją kobiecość i zaczyna tańczyć tweerk z plakatem grupy dzieci wypinających tyłek w lateksowych strojach... Naprawdę mam taką nadzieję

1

@geass Ale wy wszyscy jesteście zabawni haha, nowy trener przekazuje dyrekcji jakiego chciałby zawodnika w zespole HAHAHA

0

@LuisSalvano Ty chyba sobie żartujesz?

0

@Fawrf Poza Messim każdy byłby tu mocno zaangażowany w pressing i grę obroną, o co chodzi?

0

@Fawrf Wiem wiem, oczywisty żart ;)

1

@fcbarcafan19 Myślę że Sevilla chętnie usunęłaby ten zapis :D

0

@Bykunn Ale Monchi poszedł tam jako facet od tranferów i pod tym kątem powinniśmy patrzeć--jego celem (słusznym patrząc na możliwości finansowe) było zbudowanie drużyny takiej samej i lepszej od Sevilli, wyszło jak wyszło, nie potrafił zarządzać tak dużymi finansami

3

@Ghotti Ja np nie widzę ani tego ani tego na ST, ale no to moja opinia

2

Fajne jest to że wiele osób w tym Koeman mówi że Griezmann musi grać na swojej pozycji, ale nikt nie mówi jaka to pozycja, wtedy wchodzi argument że to pozycja Messiego... Ktora też nie jest określoną :D
Mam nadzieję że Koeman ma serio jakiś pomysł, a nie tylko gada pod publiczkę

0

@Bykunn Roma miała dużo większy budżet i potencjał tranferowy

0

@Bykunn Tak, napisz z góry że moje zdanie się kłóci same że sobą, nie pisząc gdzie i z czym, żeby z góry wyglądało jako zdanie błędne. Świetny zabieg. Wracam do pytania na które nie potrafisz odpowiedzieć: Uważasz że Barca pozbywając się Messiego i członu drużyny od 10 lat z Bartkiem dokonującym rewolucji wróci na dobra ścieżkę? Bo moje zdanie poparte doświadczeniem w tej kwesti i najprostszym przewidywaniem jest takie że nie ma to absolutnie prawa się udać, mimo to ciagle uważasz że winy tyle samo, albo ty lepiej.
Swoją drogą przykład Realu jest bardzo ciekawy, bo Real opuścił "tylko" Ronaldo, poza tym utrzymał się człon drużyny a klub był zdrowo zarządzany, mimo to Real od dwóch lat nie może wyjść z 1/8 Ligi Mistrzów, w Lidze w tamtym roku tragedia, a w tym najgorszy Mistrz od lat. Ciekawa sprawa

1

@Bykunn Kwestia zarobku jest policzalna? No właśnie, dlatego Messi tyle zarabia, bo sam przynosi Barcy GIGANTYCZNE zyski, Barca to Messi, Messi to Barca, kto sprzedaje się najlepiej? Fatalna Barca ma grać z Bayernem, kto jest na ustach wszystkich, na okładkach? Messi, Barca gra fatalnie i przegrywa, kto jest na ustach wszystkich i na wszystkich okładkach? Messi. Nikogo nie obchodzi Busquets, mimo to zarabia gigantyczną kasę. Na dole piszesz jaka to twoja opinia nie jest skromna i nie wywyższająca, a na samym początku z góry określiłeś że ja to jestem zaślepiony legenda Messiego, a ty to trzeźwo oceniasz sytuację XD, twoje przeświadczenie o wyższości twojej opinii nad opinia innych po raz kolejny daje górę. Sam chciałbym żeby Barca wreszcie oduzależniała się od Messiego bo tego potrzebuje, ale powinno to nastąpić w zdrowej sytuacji, gdzie Barca bedzie miała zbudowane fundamenty, wtedy z szcunkiem i godnością Messi będzie mógł odejść że spokojem, my z dumą jak było to z Iniesta czy Xavim, aktualnie Barca nie ma nic, jest w totalnej rozsypce, nie ma 1 piłkarza poza Messim który jest gwarantem jakości gry na poziomie Barcelony w przyszłym sezonie i ty chcesz go sprzedać i przekazać ten hajs Bartkowi żeby dokonał tu rewolucji? Temu Bartkowi który do tej pory nie potrafił znaleźć następcy Neymara (który zastąpiłby go chociaż w 50%)? To jest twoja trzeźwa ocena sytuacji? To jest Twoje myślenie do przodu?

1

@bari_94 No tak, już ustaliliśmy że Alba i Pigue też się nadają, no to Suarez na ławkę w sumie też. A tak serio to taki walczak jak Vidal też tu jest potrzebny, no i Busquets może uczyć młodych pomocników. Rozkręcajmy tą rewolucję

0

@Bykunn "Messi naszych problemów nie rozwiązuje" - Ludzie gdzie wy żyjecie? Gdyby nie Messi to o takie upokorzenia w półfinałach jak z Liverpoolem czy teraz z Bayernem moglibyśmy pomarzyć, jedyne o co byśmy grali to wyjście z grupy z taką kadrą. Messi tyle zarabia bo sam sobie podaje, sam sobie asystuje i jeszcze zbiera takie teksty od ludzi takich jak ty. Zastanów się lepiej czemu takie pensje pobiera Busquets, Pique, Rakitić, Vidal, Dembele, Coutinho czy Alba. Ciągle mnie bawi- serio uważasz że Bartomeu wywalając wyżej wymienionych i Messiego które sam ciągnie ten klub od odejścia Neymara, zrobi rewolucję która wyjdzie Barcy na dobre? Najłatwiej jest napisać żeby sprzedać tego i tego, kupić tego i tego i jest super, jest piłka i grają chłopaki, jak w FM, ale niektórym jakieś dziwne wyobrażeni i własne inowacyjne pomysły przykrywają rzeczywistość

0

@Bykunn Ludzie serio uważają że Bartomeu jak dostanie teraz 250 mln za Messiego i wyrzuci cały człon drużyny który budował ją prawie 10 lat to dokona rewolucji i Barcelonie to wyjdzie na dobre XD

2

Takie moje przemyślenia odnośnie naszych "veteranów", bo myślę że wielu ludzi błędni interpretuje ich realny problem.
Mianowicie: nie mam wątpliwości że Jordi Alba jest lepszym piłkarzem od tego który ewentualnie go zastąpi, nie mam wątpliwośći że Busquets jestt lepszym pilakrzem... Że Suarez, że Pique etc etc. Naprawdę- jestem pewny że nie będzie napastnika który zapewni nam aktualnie lepsze liczby niż Luis, czy obrońca zapewniający lepszy spokój niż Pique. Wielu pisze taki Pique to ciągle dobry piłkarz i tak dalej i tak dalej, ale myślę że to nie w tym jest problem. Problem Barcy polega na tym że (poza tym ze bardzo dużo zarabiają) w razie postawienia na młodych zawodników (co jest konieczne) nowy trener ma problem, bo tu potrzeba wyników. Powiedzmy że stawia emerytów na ławkę, gra Garcia, Puiq, Fati, De Jong emm Trincao nie wiem-młodzi- odświeżamy skład i stawiamy na młodych, ale tu pojawia się problem, bo większość z nich l- raz ze jest nie zgrana- to jeszcze na tym etapie jest słabsza czysto piłkarsko od naszych Amigos i co wtedy? No a wtedy wyniki są słabe, kibice są źli bo brak wyników, Bartoemu jest zly bo brak wyników, drużyna jest zła bo masz klasowych piłkarzy na ławce a młodzi dostają oklep i co wtedy? I wtedy taki trener chcąc nie chcąc musi postawić na Pique, na Busiego, na Suareza, czy naeet Rakitićia bo to są zawodnicy którzy jednak zapewniają stabilizację i w miarę poprawne wyniki, a co dalej? A no dalej przychodzi kluczową część sezonu i okazuje się że jednak tym emeryta brakuje już siły, brakuje fizyczności, głowy, to już po prostu nie jest to bo inne drużyny które dokonuja zdrowszej wymiany pokoleniowej funkcjonują lepiej. Myślę że z tym problem spotkał się Setien a w Barcy taki ciąg trwa i trwa.
Jestem zdania że Barca nie może sobie pozwolić na sadzanie takich piłkarzy jak Suarez na ławce (może Pique, a Alba do pierwszego skladu, ale Suarez, Busi, Rakitić czy Vidal muszą odejść) bo Koeman spotka się z tym problem znowu i znowu wrócimy do tego co było. Musimy pogodzić się z tym że MUSIMY przeprowadzić zmiany, a następny sezon prowdopodbnie będzie jeszcze gorszy od tego który jest za nami (ogólnie rzecz biorąc), nie chce sobie myślę co będzie jak odejdzie Messi, ale liczę że Barca jest do uratowamia i trzyma za to kciuki.

1

Messi dał mi już tyle radośći, Barca dała mi już tyle radości, że przysięgam--chciałbym zobaczyć jeszcze Messiego rozjezdzajacego wszystkich w City i Barcę bez Messiego i bez członu który budował tą drużynę od dobrych kilku lat która najprawdopodobniej biłaby się wtedy o max 3 miejsce w Lidze i drugie miejsce w grupie LM grając w składzie pełnym młodych, nie zgranych ze sobą piłkarzy- tylko po to żeby zobaczyć jak tym pseudoznawcą obwiniającym za wszystko Messiego, którzy sugerują że powinnien odejść dla dobra klubu, pęka du**. Oczy wam się wszystkim otworzą kiedy mu się zamkną. Jeśli ktoś uważa że Trincao z Dembele czy Fati nagle będą kręcić na skrzydłach jak Mahrez z Sterlingiem, że Pedri z Puiquem z miejsca dostaną kswyke KDB, a Eric Garcia sprawi że zapomnimy kto to jest Gerard Pique i w ogóle Griezmann wejdzie w buty Messiego, kupimy kogoś pięknego za kasę z Messiego i będzie piłeczka i będą grali chłopaki to naprawdę- albo ktoś jest ultra naiwny, albo bardzo g.... Nie ważne

1

@Crack18 Mam przyjaciółke od prawie 10 lat, od czasów podstawówki, która jest obiektywnie rzecz biorąc atrakcyjna, jednak znamy się tak długo i od takich stron że żadnemu z nas myślę ciężko przechodzi przez myśl że coś mogłoby z tego być. Aktualnie ma od dłuższego czasu chlopaka z którym się super dogaduje. Myślę że taka przyjaźń jest możliwa pod wieloma warunkami które muszą się wydarzyć, jest to bardzo trudne ale możliwe

2

Wyścig Mbappe z Davisem :O oj tak tak!

0

Jakbym miał stawiać pieniądze postawiłbym na PSG chyba, Bayern pokazał dzisiaj jak dziurawą ma obronę, atak PSG tego nie wybacza. Może być wybitne widowisko

0

@pele1282 Szkoda że City nie utrzymał się ban na Ligę Mistrzów, może udało wtedy by się ściągnąć jakiegoś Silve, KDB czy Sterling ;)

2

Liczę że Koeman zmodyfikuje nasze ustawienie, przedewszystkim postawi na 2 skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia ( z prawdziwego zdarzenia, nie piłkarzy typu Greizmann czy Coutinho którzy MOGĄ grać na skrzydle, ani nie Messi który na skrzydle to maksymalnie bywa), oraz że być może zmieni ustawienie w pomocy, może odwrócony trójkąt jak w reprezentacji Holandi? De Jong grałby na swojej pozycji z Pjaniciem, przed nimi Puiq Messi lub GRIEZMANN w zależności od wielu czynników.

10

Ale tu ludzie mają kompleks Neymara

3

@neeed Pewnie nie każde nazwisku to wszystkich cieszy, jednak mnie cieszy że nie na tu Busiego czy Suareza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?