1

Czy można już oficjalnie powiedzieć że w kwesti głupoty Umtiti przegonił Dembele? Nie wiem, ta Francja to taka Brazylia Europy

4

@FCBeSeM No tak, my już jedną nogą w Finale

3

Neymary Neymarai, Mbappe itd, ale Choupo Moting- świetna piłka do Neymara przy pierwszej bramce i świetne znalazł się i strzelił druga, wejście smoka :D

0

@Bobo25 Nom, dlatego 2

0

Dostaje już na łeb, mieszkam w szeregowcu i sąsiad na parkingu przed domem w aucie ma zamontowany odstraszacz do zwierząt (takie co co chwilę piszczy, nie jestem pewny czy to to, możecie mnie poprawić), przecież to cholerstowo piszczy 24 na dobę, próbuje zasnąć, a że jest cicha okolica to jest to tak irytujące że to szok...

1

Jestem w stanie sobie wyobrazić że ogrywamy Bayern, czy nawet City, ale że w ciągu tygodnia ogrywamy tych i tych... Kurcze ciężko :/, ale trzymam kciuki, oby się udało.

2

@DonAndrzejos On stał się podstawowym obrońcą?

2

@Tomo1989 Ale wy wiecie że maseczki nie chronią przed wirusem? Ile ten temat można wałkować

8

Tylko dla mnie 20mln za 19 latka z rocznym kontraktem który jeszcze nie wskoczył na poziom pierwszego składu to głupota? W sensie jestem zdecdywoanie za tym transferem, ale szanujmy się, Torresa, piłkarza w podobnej sytuacji City ściąga za podobną cene, tylko że on w porównaniu do Garci ciągnał już Valencie i był gwiazdą międzynarodowych turniejów młodzieżowych

0

@vangoor No powiedzmy, ale różne motywy, chodzi mi o samo połaczenie kolorów

5

@avanes Tak, to prawda, za każdym razem jak ten żart się od rana pojawia to prawda

2

@BarcaInfo A ja bym z chęcią zobaczył projekt biało czerownej koszulki nawiązujący do krzyża w Herbie Barcy, jeszcze chyba tego nie było.

0

@jeyx77x Właśnie Milika to się nie docenia, jest wysmiewany przez te setki zmarnowane itd. To nie Polacy go wciskają do Juve, tylko sam Juventus się nim zainteresował. Ilu masz środkowych napastników którzy mogą pójść do Juve w podobnej roli? Mało jest takich napastników, w ogóle rynek napastników jest bardzo ubogi moim zdaniem aktualnie, przekonuje się o tym Barca, przekonuje też Juventus

3

Ktoś mi wytłumaczy czemu my ciągle jako kryterium u piłkarzy szukamy tego mitycznego DNA Barcy, mimo że aktualnie wystarczy wyciągnąć Messiego i Busquetsa i tak naprawdę sposoby gry mogą być różne? Napastnik Barcy to nie może być taki co gole strzela, musi robić wszystko bo w Barcelonie oglądali Suareza w 2014/15 i każdy ma mokry sen przypominając sobie, takiego napastnika z DNA Barca potrzebuje. Nie wiem, sami się ograniczamy takim durnym kryterium, zamiast po prostu sprowadzać dobrych piłkarzy i dostosować system gry do zadowników. Arthur miał DNA, gdzie jest Arthur? Coutinho miał DNA, gdzie Coutinho? Alenia miał DNA, gdzie Alenia? Itd itd. Na dobrą sprawę ostatnio lepiej wychodzimy na transferach piłkarzy nieoczywistych którzy w teori nie mieli się tu odnaleźć jak Paulinho czy Vidal. Mam wrażenie że Barca żyje w bańce jako jakas drużyna wyjątkowa, wybrana która posiada swoje wyjątkowe DNA, a tak naprawdę ta wyjątkowość kończy się na Messim, a gre w stylu Barcelonskim ostatnio widzieliśmy gdy po murawie biegał Iniesta, teraz wyglądamy jak tania podróbka z bazarku, ale pozory muszą być więc do każdego piłkarza który tu przychodzi trzeba dopasować łatkę "DNA BARCY"

0

Czy w karierze w Fifie20 budżet który posiadamy na koniec sezonu przechodzi na następny sezon? Z góry dzięki za odpowiedź

0

@norbi77 Dzięki wielkie :D
W sensie pojawi się Leo Messi czy gracz o jego potencjale z innym nazwiskiem etc?

1

@BarcaInfo Ale ładnie ułożona stopa

0

@norbi77 Na taką odpowiedź liczyłem, wielkie dzięki :D
A powiedz mi jeszcze jak wygląda kwesita licencji i języka? Z tego co wiem to licencje bardzo łatwo wprowadzić, ale da się jakoś wgrać interfejs po Polsku?
Ogólnie rzecz biorąc dużo bardziej wole realistyczne podejście, chciałbym realnie prowadzić kariere, w FIFIE irytują mnie absurdalne transfery, straszny bot... i że to wszystko jakieś takie łatwe. Z twojego opisu rozumiem że jest z tym dużo lepiej, a jak z botem? Cieszy mnie to że gra realistyczna a nie fikołki akrobacje :D

0

Jak prezentuje się tryb kariery w PES? Dużo bardziej w tych grach interesuje mnie właśnie ten tryb, ale zawsze grałem w FIFE, zastanawiam się czy nie zmienić na PESa.

0

Ja bym się skupił mimo wszystko na pozytywach tego sezonu, bo to, że za czasów tego zarządu dobrze nie będzie można się domyślać, a z pozytywów: Fati i Puiq, długo trzeba szukać takiego wejścia z buta dwóch młodych piłkarzy do pierwszego składu, Sandro z Munirem mieli tylko fajny początek, tutaj Ansu praktycznie cały sezon w pierwszym składzie, momenty gorsze i lepsze ale 17 latek pokazał że może być wielki, Puiq mam nadzieje utrzyma poziom z końcówki sezonu i będzie łapał jeszcze więcej pewności, moża też doliczyć Araujo który zaliczył fajne wejście i mimo niezbyt wielu szans, może być ważnym graczem w przyszłym sezonie.

1

Dla mnie to jest naprawdę już niezrozumiałem że posiadając takie indywidualności w składzie można grać tak fatalnie. Nie potrafię tego logicznie wytłumaczyć

9

Halo, co tu się wieczorkiem wydarzyło? Powstało jakieś bractwo ludzi ponadprzeciętnie inteligentnych na La Rambli czy co? Tu naprawdę robi się coraz ciekawiej :D

4

To co teraz się dzieje- to jest prawdziwy syf. "Dokonaliśmy wyboru", mamy prezydenta, czy się to komuś podoba czy nie i zamiast się z tym pogodzić i podać sobie rękę, bo przecież będziemy razem żyć w tym kraju przez następne lata, wolą dalej się obrzucać g****, dalej przekonywać kto jest lepszy, lub (tu bardziej trafne) kto jest gorszy. Ludzie ze zwykłych wyborów (które jakby nie patrzeć, nie są jakieś super istotne, a napewno nie na tyle na ile zostały rozdmuchane) zrobili sobie pretekst do walki z ludźmi o innych poglądach i wyznaniach, teraz mogę opluwać każdego i kłócić się o swoje najlepsze poglądy odnośnie LGBT, Socjalu, podatków, nacjonalizmu i innych tak głośnych hasełek od kilku miesięcy, mimo że tylko część ma o tym wszystkim pojęcie. Zastanawiam się, czy aby napewno tak słabo jest w tym naszym rządzie skoro tak sprawnie potrafili uwagę praktycznie całego kraju zrzucić na te wybory w obliczu tego co się dzieje i że tak łatwo wyciągnęli z ludzi te zwierzęce instynkty. Widząc na to ci teraz się dzieje między obiema stronami, jeszcze bardziej się cieszę że nie oddałem głosu w drugiej turze, dokonaliśmy wyboru już w pierwszej- że nic nie zmieniamy i trzeba sie z tym pogodzić

1

@Kam To że Duda na wiecach mówi że Polska stoi dobrze i że TVP uważa że wszyscy nam zazdroszczą, w żaden sposób nie oznacza że tak jest. A o tym donoszeniu słysze ciągle, ale nigdy nie zobaczyłem konkretów od osób które to mówią.

0

@kewin Wow, nie uważacie w takim razie że to troche nieuczciwe? W sensie ja osobiście mam wrażenie że stracę godność jeśli zagłosuje na kogokolwiek, a mimo że mamy demokracje to mój głos będzie nieważny

0

Czy puste głosy liczą się do wyników wyborów? Istnieje szansa że wynik moze wyglądać 49%-Duda, 48%- Trzaskowski, 3%- głos pusty?

0

@Chakalaka Pytanie czy wolisz być Kim Kardashian czy Leo Messim

8

Patrząc na to co się odwala w tym kraju z tymi wyborami, nie ździwiłbym się gdyby @Chakalaka był podstawiony przez PO na La Ramble żeby promować tu Trzaskowskiego i deprecjonować Dude, jakby nie patrzeć aktualnie jest tu ponad 1200 osób Online a dziennie przewija się tu kilka tysięcy, więc jakby nie patrzeć: mamy tu ciekawą społeczność do prowadzenia kampani. Niech te wybory już się skończą naprawdę...

3

Oj chyba będzie trzeba zaoszczędzić na wyjazdową koszulke Ansu na przyszły sezon ;)

3

@Chakalaka Kolejny post sugerujący że to elektorat jednej parti jest ten najgorszy, w ogóle nie biorący pod uwage, że oby elektoraty są w większości tragiczne? Gdyby elektorat PIS był taki jak ten PO to w Polsce byłoby lepiej, tak tak...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?