Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
O co chodzi z tymi cytatami z Miodowych Lat od kilku dni?
0
@Kondziubarca Ta porązki Argentyny też, ja pamiętam bardzo przegrane w karnych Copa America z Chile gdzie Leo karnego nie strzelił i płakał na środku boiska. Mimo wszystko porażki Barcy i Polski bolały mnie bardziej
0
@matirix20 Barca- Liverpool nie zabolało mnie tak bardzo jak wyżej wymienione porażki, głównie pewnie przez fakt że był to drugi rok z rzędu i byłem tak jakby przyzwyczajony, pamiętam że po Romie bardzo długo chodziłem smutny i wściekły, po Liverpoolu dałem sobie spokój z piłką i z Barca na jakiś czas, byłem bardzo zawiedziony
0
Jakie są wasze najlepsze i najgorsze momenty kibica? (chodzi 0 piłke nożna):
Najlepsze:
-Barca- PSG 6-1
-Finał LM 14/15
-Zwycięstwo Polaków w meczu ze Szwajcarami na Euro 2016
Najgorsze:
-Barca-Roma 3-0
-Barca-Chelsea 11/12
-Porażka Polaków z Czechami Euro 2012
0
Wolny czas, to nadrabiam seriale- Dark- tak mi namotał w głowie ten serial :D, połowa drugiego sezonu aktualnie. Pytanie: Serial kończy się na dwóch sezonach, czy ma powstać trzeci?
0
@MarioVeB! Fakt tego że Polska wszystkie działania z zamykaniem szkół i miejsc spotkań zamkneła kilka razy szybciej o takich Niemców nie ma tu ŻADNEGO znaczenia
1
@MarioVeB! W ogóle to jak tam twoje ciągłe "żyje jakby nigdy nic i nie ma zamiaru nic zmieniać"?? Jakoś leci? xd
1
@jedrek7000 Nie wiem, mnie to bawi
W histroii ludzkości mieliśmy dziesiątki gorszych sytuacji globalnych i jakoś ciągle jesteśmy i mamy się dobrze. Gadanie o warunkach pracy i tak dalej gdzie jest to element który nigdy nie wyglądał lepiej niż teraz. Czemu mamy bić się o jedzenie? Wojna o wpływy polityczne? No zobacz, tego jeszcze nie było...
O ile nie traktuje obecnego wirusu jak żart, to fakt że pod względem śmiertleności jest on niczym w porównaniu do takiej Hiszpanki którą już mamy za sobą, sprawia że po prostu śmieszne są takie teksty.
To ja wam powiem że za jakieś pół roku ludzkośc upora się z tym wirusem, życie wróci do normalności i dalej będziemy się kłócić o polityków ;)
Miłego wieczoru, ide oglądać Netflixa
0
@tomono Dobra ale o jakim czasie my mówimy? Bo ja mam na myśli 2, góra 3 miesiące bardzoc cięzkiej sytuacji, póżniej pewnie będzie się wszystko normować. Ale czy te 2 miesiące to jakiś krótki nic nie znaczący okres czasu?
1
@macio_944 W jaki sposób? Wirus tylko przyspiesza, w Chinach dopiero po 3 miesiącach sytuacji zaczyna się odwrać, czemu tu nagle miałoby wszystko wracać do normy?
0
Co to się będzie działo za kilka tygodni... ciężko w to uwierzyć, cały świat sparaliżowany
1
Łatwo jest pokazywać charakter gdy wszystko vi wychodzi i wygrywasz, teraz wychodź poszczególne charaktery piłkarzy Live
0
Nie oglądam prawie w ogóle boksu, ale czegoś nie rozumiem: No Kownacki dominował, ciągle atakował i trafiał, ale dostawał pełno bomb, bardziej lub mniej czystych, a komentatorzy mówią że to już łatwa walka, wszystko zgodnie z planem, ale no jeśli dostaje taki strzały to wiadomo że jakaś może już zaboleć i ściąć- i tak było, więc o co chodzi z takim dziwnym optymizmem. Nie znam się na boksie ale to co robił Kownacki na pierwszy rzut oka wyglądało na coś bardzo naiwnego i nieprzemyślanego- dam 3 strzały, 1 przyjmę, był trafiany w prawie każdej wymianie
30
Będę głosował na Dude bo fajne memy z nim są
3
Ludzie chcą typowego skrzydłowego, a zaraz po tym podają imie Neymara... Ney od dawna nie jest już typowym skrzydłowym, już pod koniec swojego pobytu w Barcy było widać jak dużo czerpie od Messiego, a w PSG już praktycznie odgrywa role jak Messi w Barcy: szuka przestrzeni między liniami, rozgrywa piłke.
Powiem szczerze że jeśli chodzi o typowego skrzydłowego to zdecydowanie bardziej wolałbym Sterlinga (jeśli na City utrzyma się ban na LM- bo tylko w takim wypadku jest do wyciągnięcia), to jest skrzydłowy pełną gębą, fenomenalny na lewej flance. Barcelonie starczy piłkarzy od wszystkiego czyt: Griezmann, Vidal, Coutinho którzy mogą grać na wielu pozycjach ale na żadnej nie są wybitni (albo w Barcy na tej pozycji grać nie mogą).
16
Szanuje za tą wypowiedź, klasa, jak nie on (no poza tym fragmentem że nie tworzyliśmy sytuacji w pierwszej połowie- Barca mogła mieć spokojnie 3 bramki)
9
Mam z jego powodu klasyczny "ból du**", facet psuł wszystko co mógł popsuć, za każdym razem gdy miał piłkę mówiłem do kolegi "weee to Vinicius, nic nie będzie" i zawsze praktycznie tak było, aż dostał piłkę od Kroosa który musiał mu 3 sekundy ręka pokazywać gdzie ma pobiedz żeby ten strzelił w Pique i przez przypadek gola strzelił (piłka w bramke nie leciała). Teraz ten mecz ro ViniShow i tak dalej xd, no pięknie
0
@katalonczyk987 Tak jak mówisz, Hertha może i źle zarządzana, ale ma ambitne plany, transfer Ascasibara teraz, Tousart w lato no i Piątek. Hertha wydała kase i o ile Argentyńczyk wygląda na bardzo dobry transfer który da dużo dobrego w przyszłości, Tousart to już sprawdzony piłkarz, to Piątek wygląda jal totalne nieporozumienie i nie chodzi tu o te kilka meczy w Berlinie ale o cały sezon, leci na tym co zrobił w Genoi i nie wygląda absolutnie na piłkarza godnego tych pieniędzy. Cunha i Lukebakio są dużo lepszymi piłkarzami
0
@FranzMaurer Zdecydowanie
11
Ludzie... Piątek nie jest dobrym napastnikiem, niech on zacznie pokazywać jakiekolwiek umiejętnośći to będziemy mogli mówić jaki to on nie jest biedny że gra w takiej i takiej drużynie, aktualnie to piłkarz który w Hertcie siedziałbym na ławce gdyby nie kosztował 30 mln
3
@mavachi Kiedy wy skończycie głosić te opinie o tym że to Piątek jest ciągle pokrzywdzony przez drużyny w których gra?
14
@Veb1233 Marzenia? Żałosne
0
Ktoś poleci jakieś miejsce we Wrocku gdzie można zoabczyć El Clasico?
0
@Szicek10 Hertha i Borussia
0
@mekston No napewno są bliże odpadnięcia niż awansu, Liverpool i Juventus bez bramki na wyjeździe
2
@Barca_Big_Moment Oj właśnie myśle że Setien wyjdzie na wojne o piłke i że ostatecznie to my będziemy dłużej w jej posiadaniu (co nie musi być kluczowe w kwesti wyniku, ale myślę że może być ważne)
6
Już się nie da czytać tej krytyki na Barce tutaj... o ile zgadzam się z tym że mamy tu kilku piłkarzy na których się już nie da patrzeć, kilka gwiazdek, braki kadrowe i nasza gra nie jest przekonująca... to takiej fali krytyki nie zrozumiem. Jak pokazuje ten sezon- nie ma już dominatorów w piłce, jest Liverpool, ale nawet ten w kluczowym meczu potrafił zagrać kupe i musi zagrać wybitny rewanż żeby awansować. Gadacie że nic nie wygramy, że to że tamto, ale która drużyna w takiej LM przekonuje bardziej? Real, Liverpool, Juventus i PSG są bardzo blisko odpadnięcia w 1/8, każdy ma wahania formy, a Barca wychodzi z pierwszego miejsca z grupy śmierci, ma korzystny wynik z Neapolu (gdzie wywalił się w tym sezonie Liverpool i Juventus) i mimo tych ogromnych problemów (zamieszania w zarządzie, wymiana trenera, brak szerokiej kadry, kontuzje kluczowych zawodników, brak skrzydłowych czy ofensywnego pomocnika) na ten moment wygląda na jednego z największych faworytów LM obok Bayernu i City (patrząc w jakiej sytuacji się znajdują) i zaraz mogę odskoczyć Realowi w tabeli La Liga wygrywając El Clasico (gdzie wydaje się że może być faworytem patrząc na forme Realu w ostatnich meczach).
Oczywiście możemy narzekać, ale nie dajmy się zwariować, ja wierze że w tym sezonie jest jeszcze dużo do wygrania i możemy dużo osiągnąć, może tylko i wyłącznie dzięki Messiemu... może tak, ale ważne że szanse są i ja jestem pozytywnie nastawiony
3
@damiano996 Gdyby Barca mając Messiego w składzie miała tyle miejsca w meczu z Realem co City dzisiaj w drugiej połowie to na 2 bramkach dla Barcy by się nie skończylo, więc już może troche dajcie sobie spokój z tym wiecznym umniejszaniu Barcy bo zdecydowanie przesadzacie
3
A ja tam mam gdzieś czy karne i kartki były słuszne, cieszy mnie to że wreszcie sporne sytuacje w dobie VARu nie są dyktowane z urzędu na rzecz Realu jak było dotychczas.
7
Gdy patrzysz na te przykre momenty w Barcelonie, narzekania, smutek... Wtedy pojawia się on, cały na biało- Real Madryt i humor gitówa :D