0

@codemat Od Quebo? Chyba Taconafide ma być w duecie. Liczę na Dawida Podsiadło, Schaftera (chwalił go w Hejt Parku) i Pro8l3m bo jestem w bardzo smutnym szoku że nikt ich jeszcze nie nominował

0

@Barca1992 Akurat Transformers jedynka ma mnóstwo atutów, bardzo dobry film i te efekty w 2007roku O.O

3

@Fawrf Nie oglądałem Rivaldo żeby to ocenić, ale według mnie Neymar jest jednym z najbardziej niedocenianych zawodników przez to jak się zachowuje i gdzie gra, a uważam że sportowo jest aktualnie porównywalny do najwybitniejszych piłkarzy, jednak nigdy wsród nich nie będzie wymieniany (tak mi się wydaje)

1

@Lubczyk698 Jeżeli jest to naprawdę dobra oferta i wielka szansa to był jechał. Co to za druga połówka która nie pozwala ci się rozwijać i nie jest z tobą?

3

Pytanko: Bo "małą" liczbe zakażonych w Polsce tłumaczy się mało ilością testów, ale jak wytłumaczycie tak mała ilość zgonów? W sensie ja tu nie wysuwam żadnych teori, ale ciągle się tu pisze że w Polsce to wszystko przez małą liczbe testów, no ale liczba zgonów chyba temu zaprzecza. Myślicie że (jak na ten moment) szybka reakcja rządu tak pozytywnie wpłyneła na sytuacje w naszym kraju?

0

@LuisSalvano Wytłumacz mi jedno... Każdy już wie że chcesz powrotu Neymara i głęboko wierzysz w to że wróci... to dlaczego od prawie roku wojujesz tu z każdym kto ma inne zdanie, kto nie chce Neymara, albo kto uważa że Ney nie przejdzie? "Bo mogę"- no możesz nic mi do tego, ale jaki jest w tym sens jak każdy już się z tego śmieje, masz swoją opinie, zachowaj ją dla siebie i tyle, po co codziennie wchodzić w dyskusje na ten temat?

0

@barcelonaLM Też tylko zaznaczę że ta dyskusja otwarła mi głowe na szersze spojrzenie na ten temat, a nie że nagle zmieniłem swój pogląda w tej kwesti i już jestem proabortycjny. Panowie poruszali kwestie o których nigdy nawet nie myślałem, pokazali że mają w tym temacie DUŻO większą wiedze odemnie i to sprawia że poczułem potrzebe głębszego zagłębienie się w ten temat, zamiast budować opinie na ogólnikach i najprostszych przykładach
@Triv44 No i to jest super, że zapoznałeś się z temat na tyle obszernie że możesz z pełną odpowiedzialnością postawić się po jednej stronie. Skoro tak mówisz to bardzo chętnie zobaczyłbył kultularną dyskusje między tobą a @Bykunn w tym temacie :)

1

@Kettger Tak jak napisałem wyżej, nie chodzi mi tutaj o sam pogląd dotyczący aborcji, ale o kwestie wiedzy i edukowania się w danym temacie

0

@barcelonaLM To oznacza że nigdy nie wchodziłem w ten temat tak dogłebnie i nie myślałem o nim w ten sposób. Zresztą jest bardzo wiele kwesti gdzie nie chciałbym być utwierdzony w przekonaniach bo to prowadzi do (uciekło mi słowo xd, może ktoś pomoże, chodzi ślepe podążanie za czymś)

12

Powiem wam że bardzo zaintrygowała mnie dyskusjia pod postem @IronSanHybrid dzisiejszym o aborcji, głównie wymiana zdań między @Bykunn a @Cochise. Nie chodzi mi tu teraz o samą kwestie aborcji, żeby zaraz znowu tu nie rozwineła się dyskusj na ten temat, ale fakt że czytając to poczułem się taki mierny i nawet głupi. Wczoraj dyskutowałem o tym że prawo aborcyjne powinno być takie jak jest teraz, po tej dyskusji, po wielu argumentach i klasie wypowiedzi myślę że byłbym wstanie głosować nawet za w pełni legalną aborcją. I tak jak mówie- nie chodzi mi tutaj o sam pogląd, ale o fakt że tak często wypowiadamy się na różne tematy (i sam to robie) nie mając na ten temat w ogóle SZERSZEJ (nie ogólnej) wiedzy. Aż złapałem ochote na łapanie wiedzy, więc dziękuje obu panom za "oświecenie" i apeluje do każdego o mniej wyzwisk i chamstwa w wypowiedziach, a więcej pokory i myślenia ;)

0

@DLFCB Nie wiem, sąsiadujących? Chodzi mi o tą kwestie że w Polsce nie wprowadzono stanu wyjątkowego przez co Policja wkleja bezprawne mandaty
@SHIBA @ShawnC

1

Jak za granicą wygląda sytuacja stanu wyjątkowego i kontroli policji wie ktoś może? Tylko u nas taka parodia? Jak to wygląda w innych krajach?

0

Studenci (i nie tylko), myślicie że najbardziej prawdopodobne dla studentów właśnie jest przesunięcie semestru na wakacje? Czy widzicie jakieś inne realne opcje?

52

@Vampir707 Tego nie wiem, wiemy natomiast że ty jesteś żałosny obrażając kogoś i oceniając dlatego że popiera jednego z kandydatów na prezdenta

0

@barcafan9512 Uważasz że to w jakiś pozytywny sposób o tobie świadczy? Bo ja mam na takie myślenie kilka określeń, ale sobie oszczędze. Brak zainteresowania polityką, czy nie zajmowanie się tym to jedno, posiadanie losów państwa i komfortu życia w tyłku to drugie

1

@Veb1233 Polska- Czechy, Barca- Chelsea, Barca- Roma

1

@puyol_presidend5 No to zależy od kategori, ta o której głównie mówisz to lekka (poza Silvą), aktualnie bezprzecznie rządzi w niej Khabib, drugi jest Ferguson (według mnie Khabib dużo lepszy, wątpie żeby Ferguson go poskładał). Co do Conora to był król kategori piórkowej, która cała wyczyścił, następnie poszedł wyżej do lekkiej, bo chyba 145 to była za mała waga na niego, tam natychmiast zdobył pas, zrobił legende (pierwszy mistrz dwóch katygori w tym samym momencie) i do UFC wrócił po czasie na Khabiba gdzie jednak po przerwie nie miał szans z taką bestią.
Ale no to tylko Lekka, inni świetni zawodnicy: półśrednia- Usman (mistrz), Covington, Masvidal. Średnia- Adesanya (mistrz), Costa. Półśrednia- Jones (mistrz i chyba jeden z najlepszych zawodników w histori), Reyes, Błachowicz. No i ciężka: Miocić (mistrz), Ngannou, Cormier
Według mnie najlepsi bez podziału na katygorie: Khabib, Jones i może Usman

5

@Chwytliwy To chyba jasne że taki komentarz jest skierowany do słuchaczy, czy ty musisz się wszędzie odzywać i szukać poklasku?

0

@aras17_VeB Dodałbym TOKYO2020, a no i jeszcze ZŁOTEGLOBY z JPN EDITION

6

Cały album Quebonafide na Youtube oraz Spotify

1

@AlicjaFCB Ooo, kiedyś to było teraz to nie ma? Mój ulubiony temat dyskusji w internecie

0

@darek60 W sensie że jest gdzieś na ziemi?
@kuz Oj tak, też dużo czytałem i oglądałem na ten temat

0

Jakie są dla was najlepsze teorie spiskowe? W sensie takie w która jestescie w stanie uwierzyć jednak są bardzo nieprawdopodbne

0

Qanon- co myślicie?

0

Możesz ściągnąc do Barcelony 3 dowolnych piłkarzy, kto by to był?
Osobiście: Arnold, De Bruyne, chyba Sterling (Neymar nie ze względu na wiek i kontuzje, Mbappe nie bo Barca jak wody potrzebuje LS)

1

@Shapiro To że obrońca tracąc piłkę znajduje się za linia piłki co skutkuje tym że w obronie nie ma jednego obrońcy, ktoś musi go asekurować, napastnik tracąc piłkę zazwyczaj jest pierwszym, drugim lub trzecim najbardziej wysuniętym zawodnikiem i strata piłki w tym wypadku nie skutkuje destabilizacją formacji i tak dużym narażaniem na kontre :)

24

"Barcelona bardzo cierpi przez nieobecność Luisa Suáreza. Wszystko spoczywa na barkach Messiego." - no właśnie, tu jest problem, po to Barca kupuje piłkarz po 100mln żeby ci potrafili zdjąć ciężar ciągnięcia gry z Messiego, niestety ani Griezmann, ani Dembele, ani Coutinho tego nie robią/nie robili

0

@Hiacynk Ja chyba czegoś nie rozumiem, może na tamte czasy to była fajna, ale ktoś grałby teraz w FIFE 2006? Nie wiem która najlepsza ale musiałaby to być któraś od (nie wiem) 15 (?) w góre bo po prostu stare grafiki są fatalne w porównaniu z tym co jest teraz. Gry komputerowe to nie muzyka gdzie można się kłócić że starsze lepsze, wiadomo że nowsze gry są lepsze i jak będziesz miał wybór grać w FIFE 18 a FIFE 2006 to wybierzesz tą pierwszą

0

@Janiama Jest jakiś konkretny powód tego co się odwaliło nagle w Nowym Jorku? I w ogóle w Ameryce bo za chwile przescigną Włochów w ilości zachorowań, a takie skupisko chorych jak jest NY było chyba tylko w Wuhan.

0

@Draks[FCB] 1. Totki- City w zeszłym sezonie LM, rewanż.
2. Em, nie wiem, powiedzmy rajd Messiego z Bilbao w finale PK, ale było pełno pięknych bramek
3. Nie jestem w stanie wyróżnić żadnego od 2010 roku
4. Francja-Argentyna 2018?
5. Neuer, Puyol, Iniesta, Neymar, Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?