0

No tak, niech zajeżdża cała trójek w ataku co mecz, co z tego że nie mają żadnego zmiennika, mają grać co mecz i tyle.

3

Ale by było jakby (odpukać) Atletico, Realu i Barcy nie byli w półfinale xd

12

Te dyskusje o Messiem to według mnie jeden z największych absurdów ostatnich miesiecy na La Rambli jeśli chodzi o tak głośny i poruszany przez każdego temat. Nawet podczas wyborów takich głupot tu się nie znajdzie

0

@FC1899Barca Mimo wszytsko rewanż bym zobaczył. Conor wyraznie nie był w rytmie i formie w tamtym czasie. Aktualnie wygląda na to że wraca, jakby wygrał jakaś walke w lekkiej z np. Geathjem (na co mocno liczę, ze ta walka będzie następna) to chciałbym zobaczyć ten rewanż. Nie skreślabym Conora, tym bardziej że i tak udało mu się runde wygrać, nie wiem czy to nie była pierwsza przegrana runda Nurmy

1

@daniel32778 Właśnie mam to samo, jest wyjątkowy, nie ma piłkarza którego bym do niego porównał, no może najbliżej Griezmann z Atletico, ale to jednak inna dynamika, inna warunki

57

@AnnaMarianna Myślę że dokonałem najlepszego wyboru i jestem bardzo szczęśliwy.

Jestem singlem

3

Jakie macie zdanie na temat Mullera? (chodzi mi tylko o aspekty sportowe). Osobiście mam straszny problem z tym piłkarzem, oglądałem pełno meczów z jego udziałem, ale ciągle nie jest w stanie stwierdzić jaka to pozycja, dla mnie, ani to skrzydłowy, ani to napastnik, ani podwieszona 9, ani 10. Styl gry kompletnie nie pasujący do budowy ciała, ani on nie jest szybki, ani dryblingu nie ma, ale łupie te asysty, bardzo intelignetnie się ustawia.
Na dobrą sprawę nie jestem w stanie powiedzieć czy to zawodnik wybitny, dobry, średni czy słaby

1

@norbi77 Twój komentarz byłby słuszny, ale tylko wtedy gdy założymy że w obu wypowiedziach każdy jest szczery...a niestety nie jest. Jestem po stronie Messiego z tego względu że po prostu nic nie wskazuje że gdzieś nas oszukuje, piłkarze wypowiadali się że są za Valverde gdy Ernesto był i jak go już nie ma. Zarząd (w tym Abidal) cały czas mówili że są w 100% za Valverde i mu ufają, a teraz nagle ktoś wychodzi i mówi że były wątpliwości od El Clasico i to szatnia chciała go zwolnić i tak dalej. I komu mamy bardziej ufać? Jestem pewny że szatnia za uszami ma, tak samo Messi, ale nie uważam żeby było to coś złego na tak wysokim poziomie, patrząc na to jaki cyrk odstawia zarząd. Gdyby klub był dobrze zarządzany to i w szatni wyglądałoby to inaczej

1

@Oskar00 @Deathwing112 Nie, to nie jest obrona piłkarzy, to jest manipulowanie faktami. Ronaldo NIE RAZ szarpał się z koelgami z drużyny, nie raz miał pretensje do kolegów, NIE RAZ płakał o to że za mało zarabia i wiele wiele innych, więc nie wiem skąd wy bierzecie takie teorie

4

@foczkyyyhg Jak to nie? Abidal zasugerował że szatnia chciała zwolnienia Valverde, a pewnie tak nie było więc Messi kazał mu podać naziwska.
Zarząd w ten sposób chce wine za sytuacje zrzucić na szatnie

0

@NeroTFP No dobrze to powtórz to jeszczez z 15 razy po czym zacznij wytykać mu jego pojedyńcze wybryki żeby udowadniać jakim to on probleme nie jest. I nie obchodzi mnie czy ty kogoś obrażasz czy nie i do czego ty nie masz praw, niczego ci nie zabroniłem to pisz co chcesz, tylko nie odpisuj mi prosze na komentarze, bo z tego co widzę to od kilku dni jedyne co robisz to wtrącasz się w komentarzach na temat Messiego żeby jakoś go zaatakować, moim zdaniem masz jakaś pokrzywioną logikę i chory pogląd więc nie chce mi sie z tobą dyskutować

4

@NeroTFP Ty z kolei od kilki dni na spokojnie co chwile deprecjonujesz Messiego i wygląda jakby serio tak myślał- nie wiem kto tu powinnien ochłonąć.
Nie wiem kiedy ostatnio spotkało mnie coś bardziej irytującego na tej stonie. Oglądam Messiego i Barcelone od kilkunastu lat, facet sprawia że oglądanie piłki jest przyjemnością, wygyrwa tu wszystko co może, nie jest irytujący, nie wykazuje swojego ego jak CR7, nie rzuca na lewo i prawo głupich komentarzy... To banda zagubionych w swoich przemyśleniach "kibiców" będzie tu pisać ze Messi nie jest swięty i będa go deprecjonować na każdym kroku... no kto by się spodziewał że najlepszy piłkarz w histori nie jest świety, oczywiste że ma jakieś swoje wady jak każdy, ale żeby podkładać jakieś jego pojedyńcze na przestrzeni lat wybryki pod swoje teorie o to że Leo jest problemem Barcelony to naprawdę gdzieś tu jest problem

7

"Messi nie jest nieskazitelny" i inne takie teksty pojawiają tu się od kilku dni. Wy już nie macie naprawdę do czego się przy**** tylko do Messiego? No nie jest nieskazitelny no i co z tego? Co to zmienia? Messi jeszcze poza tym co już robi dla Barcelony ma jeszcze murawe kosić, młodych szkolić, wypowiadać się zawsze perfekcyjnie i nieskazitelnie, grać z Dembele w Fortnite i Bartomeu dzień dobry na klatce mówić... Nie wiem naprawdę co wam do głowy strzeliło. Messi jest pilkarze z kosmosu, ciagnie ten klub od kilkunastu lat jak i jeszcze ludzią mało. Oj, Griezmannowi nie podaje? Może irytuje go troszkę że Barcelona kupiła 3 piłkarza za 120mln który (po gościu co nie potrafi wyjsć na murawę bo jest kontuzjowany i po gościu który nie potrafi wyjść ze swojej strefy komfortu bo jest introwertykiem) nie potrafi bez dobrego podania sam bramki Barcelonie przez pół roku strzelić? Fakt że Messi niesamowicie zbudował Ansu w poprzednim meczu dając mu dwie bramki na tacy po kilku słabych występach nikt nie zauważył? Griezmann jakoś sobie radzi, poza tym nie jest dzieckiem żeby się obrażać że ktos mu piłki nie podaje, z koleji Ansu ma 17 i najprawdopodbniej będzie grał w pierwszym składzie do końca sezonu i zbudowanie go takim sytuacjami daje mu dużo więcej niż Griezmannowi. Teraz ten Abidal... tego już mi się komentować nie chce, co by Messi nie zrobił to zły kapitan, Abidal zaatakował szatnie to Messi ją obronił, czy dobrał dobrze słowa? Pewnie nie, ale tak jak pisałem wyrzej, wszystkiego robić Messi w tym klubie nie może, a zarząd wyciera sobie tylko pysk takimi nazwiskami jak Messi, Abidal czy Xavi a tutaj co druga osoba to łyka. Żałosne

0

@DejMian111 Nie lubie grać takich karier, zazwyczaj jak gram staram się robić jak najbardziej realne transfery, inaczej (dla mnie przynajmniej) traci to fun, no chyba że gram PSG, to tak

3

@koksik2700 Przypadkowo zdecydowanie najlepszy czas w histori istnienia klubu przypada na okres w którym gra w nim Messi i przypadkowow Messi uczestniczy w jakiś 40% bramek tego zespołu podczas swojej gry.
Barcelona przed Messi nie była nigdy aż tak wybitna i po Messim nigdy już taka wybitna nie będzie

0

Taka nagonka na Messiego w sytuacji gdy zarząd odwala takie rzeczy... żałosne,
Obecna sytuacja pasuje do tego mema z Pingwinami z Madagaskaru
Kibice Barcy na La Rambla:
"Gdy nie wiesz czy za całą sytuację w klubie obwiniać Bartomeu czy Abidala więc wyrzucasz Messiego z klubu"

0

@vangoor Jak Setien nic nie wygra, to powiedzą że Valverde był w planach zarządu, ale tak jak Abidal powiedział: Szatnia narzekała na Valverde
Z drugiej strony: Jeśli Setienowi wyjdzie, powiedzą że tak jak powiedział Abidal: Chcieli zwolnić go szybciej po El Clasico

0

@Nazio87 Bartek już się pewnie pakuje XD

15

Jakby się ktoś zastanawiał czemu Puyol i Xavi nie chcieli pracować w tym zarządzie. Abidal jako część tego zarządu z legendy tego klubu, bardzo szanowanym zawodnikiem, stanie się wrogiem szatni i kibiców.
To jest nie do pomyślenia jak bardzo ten klub jest źle prowadzony

3

@Janiama Boże a ten dalej swoje... syf jest praktycznie przez cała kadencję Bartomeu, a naprawdę zaczął się nawarstwiać w drugim sezonie Lucho, pożniej kolejne sytuacje dolewały oliwy do ognia, (odejście Neymara- jedna z najbardziej wpływowych spraw), sprawy z Valdesem... i tak dalej i tak dalej, ale ty będziesz dalej pieprzył o tym swoim Valverde całe życie. Pan "znający się na piłce, widzący wszystko inaczej niż wszyscy" i gada takie bzdury że się człowiek za głowy łapie

0

@koziar A co to ma do rzeczy? Sytuacja wygląda tak że jest początek Lutego a Barcelona ma w składzie 3 napastników, czyli do końca sezonu mecz w mecz będziemy grać tą trójką? Setien będzie MUSIAŁ wymyśleć coś nowego, chociaż na te słabsze zespoły żeby dać komuś z tej trójki odpczać. Nie zdziwie się jak zobaczymy zabiegi typu Roberto na skrzydle, czy Vidal na ataku, Collado może zagrać na skrzydle, tak samo Puig. Jeszcze inna sprawa: (nie znam się na tym, ale się nad tym zastanawiam), czy Ansu Fati fizycznie jest gotowy żeby do końca sezonu grać w dynamice i intensywnosci pierwszego zespołu w pierwszym składzie (!), inaczej jest grać w Juvenilu a inaczej w pierwszym składzie drużyny A.

0

@koziar Zmienić ustawienie na 4-4-2?

3

Ansu Fati stoi teraz przed ogromną szansą, ale i ogromną presją. Ciekaw jestem czy Setien nie będzie bał sie postawić na młodego w meczach z takim Napoli czy Realem, na ten moment wygląda że nie. Niesamowitą historie może jeszcze ten chłopak napisać w tym sezonie

1

@Triv44 Mała szansa, ale trzymam kciuki za Kamila, żeby jeszcze to udało mu się wygrać :)

4

@tristan87 Liverpoolowi, nawet ja to wiem xd

0

@pawelfcb2010 O kurcze, tego się nie spodziwałem. Jak widać Loty to praktycznie inna dyscyplina. Roberta Kranjca naprzykład kojarze z tego że był świetnym lotnikiem, ale skoczkiem był przeciętnym

1

@pawelfcb2010 Adamowi brakowało tylko złota Olimpijskiego czyż nie?

0

Jest skoczek który wygrał dosłownie wszytsko indywidualnie? To nie zagadka, tylko pytania xd, wiem ze Kamilowi brakuje tylko Mistrzostwa Świata w Lotach, ale komuś już się to udało?

0

@damianex10 ...to jest jeszcze poprawka xd

0

@Chwytliwy Evra, Alves :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?