3

@GeraltzKatalonii I jeszcze niech zatańczy salse z Antonela na środku i zrobi potrójne salto... Gdyby któryś z kolegów wykorzystał chociaż 1 z wypracowanych przez niegi setek nikt o tej obronie by nie pisał

2

Totalnie szczerze, Alba jest takim dzbanem i tak irytuje swoim żałosnym zachowaniem że z chęcią bym go pożegnał i postawił na Firpo żeby uczył się tej gry na lewej obronie w Barcy (jak ktoś powie że jak grał nic nie pokazywał: pozycja bocznego obrońcy w Barcy jest bardzo trudna i do nauczenia się jej potrzeba czasu, Alba też na początku nie grał tak dobrze, a na prawą obronę po Alvesu ciągle nikt nie może wskoczyć chociaż w połowie na tak wysoki poziom)

0

@kuz Na co my liczymy? My liczymy że Messi coś zrobi, nic innego

2

No to co, po klasyku?
EV " Frenkie, wiecie co macie robić?"
FDJ "Nie..."
EV "Ja też nie pozdrów Messiego"

1

Ramos to ogólnie przystojny facet, naprawdę w momencie robienia jego obecnej stylówki nikt nie powiedział mu "ej to wygląda źle"?

47

Ależ mecz, spotkanie dwóch wizjonerskich myślisz szkoleniowych:
"Taktyka tysiąca i jednej wrzutki" vs "podajcie do Messiego może coś zrobi"
Kto z tej batali wyjdzie zwycięsko?

42

Jak u Griezmanna zabrakło konkretów, skoro to on penetrującym podaniem z drugiej lini "zrobił" bramkę na 1-0?

0

@Encore Ja będać szczerym, nie widzę aktualnie możliwości, żeby Barca z Valverde na ławce wygrała w dwumeczu z takim Liverpoolem. Nie chodzi o to że jesteśmy za słabi czy coś w tym stylu, ale w głowie jesteśmy zniszczeni, trener również, dostając teraz Liverpool (czy nawet inną mocną drużynę) pojawią się widma przeszłości (dużo gorsze niż na Anfield), a Valverde już pokazał że z takiego dołka wyjść nie potrafi, najpierw na przykładzie Liverpoolu, póżniej po raz drugi na przykładzie Valenci gdzie zagraliśmy jeszcze gorzej niz z Live.

1

Ja jestem w szoku że jeszcze jest tyle zwolenników PRZEDŁUŻENIA kontraktu Valverde. Żeby nie było- naprawdę doceniam pracę jaką wykonał, mało tego, myślę że świetnie się spisał: Przejął Barce w trudnym momencie po cięzkim sezonie Lucho, po odejściu Neymara, gdy wyglądało to tak jakby Real miał na dobre postawić "swoją ere"
, a Barca powoli upadać, praca Valverde sprawiła że tak się nie stało, a Barca dalej jest w czołówce klubów na świecie- ale to tyle. Doceńmy to co zrobił, podziękujmy i dajmy komuś innemu popracować. Za Valverde wydaliśmy mnóstwo kasy, zbudowaliśmy świetny skład, który nie gra tak jak mógłby. Barca Valverde gra brzydko i nie dyskutjmy o tym czy tak jest czy nie bo każdy to widzi, a w tym sezonie Valverde zaczął tracić swój największy atut- czyli wyniki, bo ja wiem że zaraz ktoś mi powie że w Lidze jesteśmy pierwsi (a tak naprawdę gramy najgorzej w Lidze za Valverde tylko ze Liga jest w największym kryzysie od lat i większość drużyn kopie się po czole), że w LM w trudnej grupie byliśmy pierwsi (a nie potrafiliśmy wygrać ze Slavią, Borussia mogła nas rozbić u siebie, a na Camp Nou przyjechała z pełnymi spodniami i właśnie ten 1 mecz był tym po którym można było piłkarzy pochwalić). "Nie ma trenerów którzy są gwarancją sukcesu na rynku", a który trener przechodząc do Barcy w ostatniej dekadzie był gwarancją sukcesu? Lucho? Pep? ŚP. Tito? Martino? (który miał dużego pecha w porównaniu do EV), żaden z trenerów nie dawał żadnej gwarancji- gwarancją sukcesów w Barcelonie są ci piłkarza, a szczególnie ten jeden z Argentyny. Super że wygrywamy Ligę, tylko że od jakiegoś czasu jest ona w kryzysie bo Real, Atletico czy Sevilla nie nakładają takiej presji. Valverde zbłaźnił nas 2 razy w LM i raz w Pucharze Króla ŁACZNIE z piłkarzami, ale wzystkich piłkarzy nie wymienisz, a jeśli Valerde nie potrafi zareagować na zawodników czy na sytuacje, to niech spróbuje ktoś inny, większosc piłkarzy przychodząc do Barcy gra o poziom gorzej, święte krowy jak grały tak grają. Nie wiem... nie widze jakichkolwiek powodów do tego aby przedłużać z tym człowiekiem kontraktu.

5

R4SIX wrócił, co za złoto XDD


1

Alenia MOTM?

4

Co ja znalazłem, technicznie chyba najlepszy defensywny pomocnik w histori (tak- wiem że teraz to już nie to samo co kiedyś)
https://giant.gfycat.com/WhirlwindGlossyJumpingbean.webm

0

Co tu się wydarzyło godzine temu? XD

3

Wielka mobilizacja narodowa pod tytułem "Dla nas jesteś najlepszy" dla Roberta Lewandowskiego bo... w sumie nie wiadomo co, na top3 nie zasługiwał, na top5 chyba też nie, a po 5 miejscu różncie punktowe są takie małe i losowe że to które zajmie miejsce jest bez znaczenia. Niech wygra LM, albo chociaż dojdzie do finału i zdobędzie Króla strzelców LM to może się liczyć w tej nagrodzie, ale jeśli jego jedynym argumentem będzie strzelanie bramek w Bayernie to o czym my mówimy? Być może najlepsza 9 na świecie ale szanujmy się...

0

@jedrek7000 No powiedziałem że dałbym go przed Ronaldo i Mbappe, a za Sterlinga...

4

Ja serio nie rozumiem o co chodzi wam z tym Lewym, no strzela dużo bramek, ale zobaczcie jakie liczby ma Immobile czy Tadić w tym roku, jeśli Lewy chce wygrać Złota Piłkę, albo być chociaż w TOP3 powinnien wygrać Ligę Mistrzów, lub chociaż być w finale, najlepiej zdobyć króla strzelców tych rozgrywek. Ale nie, odpad w 1/8, minimalnie wygrał Bundeslige, poza tym nic specjalnego z Repreznetacją i oo oo Złota Piłka bo gole strzela. Poza Ronldo i być może Mbappe nie widze zawodników których Lewy mógłby w tym rankingu przeskoczyć, a jest jeszcze Sterling który według mnie powinnien być dużo wyżej. Brawo że mamy tak wielkiego piłkarza i być może najlepszy napastnik na świecie, ale musi zrobić coś wiecej żeby tu się liczyć i nawet medialnośc nie ma tu nic do gadania

0

@tbas Gdzie masz płacz?

5

@itmustbejoke Nie rozumiem za bardzo po co ktoś rzuca takie opinie, pomijając już fakt że grają na innych pozycjach, mają różny wiek i są w zupełnie odmiennym położeniu- to podawanie takiej opini bez jakiegokolwiek uzasadnienia jest totalnie nic nie warte, nawet jakbyś miał racje to masz szanse 50 na 50, albo Puqi będzie lepszy albo Fati i tyle

0

@MajorPolski Właśnie mi się wydaje że była to inicjatywa Conora który chce tą walką przygotować się na pojedynek z Masvidalem w pośredniej o pas BMF

0

Ciekawy jestem tego powrotu Conora do UFC i tego że przyjął walke w kategori 170 ib..., jest to conajmniej zastanawiające, wygląda tak jakby tą walką chciał się przygotować na Masvidala i walki o pas BMF. Mam nadzieję że serio chce wrócić, a nie tylko zarobić coraz to większy hajs, brakuje tego świra w UFC

0

@MajorPolski Dlaczego uważasz że to głupota? W sumie drugie pytanie też dobre, sam się nad tym zastanawiałem

0

@MajorPolski Z jakiego powodu?

0

Co uważacie o powrocie Conora i walce z Cowboyem?

0

@codemat Taktyk

1

@AmigoBlancos Rzucając takie teksty, powinieneś podać conajmniej z 3 nicki osób która w ostatnich latach pisali że ta nagroda jest nic nie warta a teraz siedzą podekscytowani i tak dalej- żeby twój komentarz miał jakikolwiek sens. To zawsze tak wygląda że raz WSZYSCY piszą że nagroda bez sensu bo wygrał CR7, a raz WSZYSCY piszą ze super bo Messi wygrywa, a tak naprawdę to tak nie jest, a jeśli jest to podaj nam dowody

0

Ale będzie oburzenie w Polsce bo Lewy nawet do 11 się pewnie nie załapie xd, ja bym dał: Alisson- Trent, Pique/De Ligt, Van Dijk, Alba, De Jong, Wijnaldum, Bernardo Silva, Messi, Lewandowski, Sterling/Tadić/Mane

16

Mnie to bawi zganianie postawy na kolejnych piłkarzy- kto by nie grał to źle. W tamtym sezonie Rakitić zawsze winny, teraz go nie ma i różnica jest taka że się defensywa posypała. Teraz Busquets, co z tego że gra bez Busquetsa wygląda tak samo (mecz z Levente do wejścia Sergio), Saurez tak samo kula u nogi, a jak go nie ma to nagle w ataku nikt nie wie gdzie gra. Naprawdę ja rozumiem że tu zawodza kolejni zawodnicy i tak dalej, ale jedynym piłkarzem którego brak w tej drużynie się realnie odczuwa to Messi- bo on sam ciągnie ten klub i tego trenera. Kto by nie grał- gra beton, świetni zawodnicy toną w jego taktyce- to jest tragedia. Ja nie potrafię zrozumieć co tu się dzieje że ten człowiek jeszcze jest trenrem Barcelony po tym co on tu odwalił. Dzisiaj oglądam ten mecz i co widzę? Griezmann na skrzydle, Vidal na 9, Messi gdzieś tam, Dembele nie wie czy schodzic do środka czy nie bo tam Messi jest, Busquets między stoperami- gra jednym zawodnikiem w środku XD- De Jongiem, chłopakiem co przyszedł tu kilka miesięcy temu "we tam młody ogarnij cały środek pola ok?". Przecież to wygląda jak parodia taktyki, chłop się zachowuje jak obłąkany jakąś wizją do której za wszelką cene dąży, chore pomysły, beton i "przeciwnik też chce wygrać mecz"- dobrze że Barca jak miała innych trenerów z gorszą kadrą to nikt nie chciał meczy wygyrywać. Dajmy tu tego Setiena do końca sezonu, moze chociaż polot wprowadzi, dajmy tym GENIALNYM zawodnikm których mamy się wyszaleć, nie wiem cokolwiek...

1

@Janiama Brawo dla nich świetna drużyna... Co nie zmienia faktu ze powinna z Barcelony wyjechać z bagażem 3 bramek na litość boską...

0

@ViscaBarca123 Ale gra się nie zmienia w zależności gdy wyżej wymienieni piłkarze grają, Rakitić nie gra w ogóle, Busquets też ostatnio odpoczywał, dzisiaj Square- beton na ławce to jest główny problem (+beton w zarządzie)

0

Jezu czemu oni nie zwolnią tego parodysty... Co go tu jeszcze trzyma? Ciągle się cofamy... "a kogo teraz weźmiesz"- ludzie, kogokolwiek, zobaczcie jaki my mamy skład, dajcie szansę temu Setienowi do końca sezonu, może chociaż styl wróci jak będzie miał zawodników najwyższej klasy w drużynie zamiast piłkarzy Betisu, co nam szkodzi? Valverde już nie jest gwarancją niczego, nawet obrona już kuleje u niego no niech ktoś tam otworzy oczy w tym klubie i nas nie katuje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?